Londravizyon

Brad Pitt ve Angelina Jolie ayrılıyor


Brad Pitt ve Angelina Jolie ayrılıyor. "Brangelina' masalının sonuna geliniyor. Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin ayrılmak üzere avukatlarıyla birlikte boşanma belgeleri hazırladığı ileri sürüldü.

Holywood kaynaklı ve birçok Batı basınında çıkan haberlere göre, Brad ve Angelina bu yakınlarda avukatlarının eşliğinde yaklaşık 325 milyon dolarlık boşanma anlaşmasına imza atma sürecini başlattılar. Kısaca 'Brangelina' olarak adlandırılan çiftin üçü evlatlık olmak üzere toplam 6 çocuğu bulunuyor. Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin, çocukların vekaletini eşit olarak paylaşacakları, ancak altı çocuğun da Angelina ile kalacağı ileri sürüldü. İkili en son beklendikleri Altın Küre ödüllerine katılmamıştı.

 

Resmi olarak evli olmayan, ancak uzun süredir birlikte yaşayan Pitt-Jolly
 çifti, Brad Pitt'in 2005 yılında 4,5 yıllık eşi Jennifer Aniston'dan ayrılarak Jolly ile birlikte olması nedeniyle oldukça yoğun bir kamuoyu ve medya ilgisine maruz kalmıştı. İkili, "Mr and Mrs Smith" isimli bir filmde de birlikte başrolü oynamışlardı. Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin, birliklerinden, ikisi ikiz olmak üzere üç çocukları (Shiloh, Knox, Vivienne) bulunuyor. Bunlara ilaveten üç evlatlık (Maddox, Pax, Zahara) ile toplam altı çocuğa sahip bulunuyorlar.  

İlgili Makaleler

Yorumlar