Londravizyon

Apple'dan tarihi yeni ürün


Apple, tüm elektronik ve bilgisayar dünyasını heyecanlandıran yeni bir ürünle 27 Ocak günü piyasaların huzurunda. Apple başkanı Steve Jobs'un "çok heyecanlı" olduklarını söylediği yeni ürün 27 Ocak günü tanıtılıyor.

Haftalar ve aylardır tüm Apple takip edenlerini heyecanlandıran ve meraklarına mazhar olan yeni ürün konusunda Apple, şu ana kadarki en başarılı gizlilik kampanyalarından birini yürüttü ve en ufak bir ipucu vermedi. Bilgisayar dünyasının yeni bir tablet el üstü ya da dizüstü bilgisayar olmasını bekledikleri yeni ürün hakkında sayısız tahminler yapılıyor. Bazıları yeni ürünün bilgisayar oyunları oynamaya yönelik bir alet olabileceğini de öne sürüyor.

 

Apple'ın 27 ocak tarihinde tanıtımını yapacağı ürünün tamamen yeni bir kategori olacağı ve Apple iPod'un MP3 dünyasında ve Apple iPhone'un cep telefonu dünyasında yarattığı devrime benzer bir yenilik olacağı ileri sürülüyor. Yeni Apple ürününün tablet bilgisayar olması halinde, klavye ve faresi olmayacağı tamamen çoklu dokunmatik sistemle çalışacağı iddia ediliyor. Tüm bu soru işaretlerinin cevabı ise bu akşam TSİ 20:00'de açıklığa kavuşacak. Londravizyon sizlere bu olayı aşağıda canlı anlatımda sunuyor.  

İlgili Makaleler

Yorumlar