Londravizyon

Londravizyon'dan teşekkür


Londravizyon, yayına başlamasının ardından daha bir yıl geçmeden yüzbinlerce okuyucuya ulaştı. Londravizyon'a gösterdiğiniz ilgi için sizlere derinden teşekkür ederiz. Londravizyon  bu ilgiye layık olmak için elinden geleni yapacak. Sizlerin karşısına en objektif haber, en analitik yorum ve en beklediğiniz yenilikler çıkacak.

Türk medyasında gittikçe magazinleşen ve kendi gündemiyle yüklü yayıncılık anlayışının yarattığı boşluğu doldurma ihtiyacından doğan Londravizyon, yayına başladığı tarihten itibaren sizlere sizler için önemli haberi vermek iddiasıyla yola çıktı. Sizin dünya ile bağlantınızı yeniden sağlamak ve herşeyden de önemlisi ağaçlar yüzünden ormanı görememe durumuna düşen ve iç politika kısır döngülerinin arasında sıkışmış çoğunluk Türk medyası arasında sizlere Türkiye'ye dışarıdan bakma imkanı vermek düşüncesiyle yola çıktı.

Londravizyon, bu süreç içerisinde sözkonusu misyonu gerçekleştirme yolunda aynı zamanda sizlerin ilgisine uygun haber sağlama ilkesini de benimsedi. Hiçbir zaman dedikodu, gerçek olmayan, reyting sağlama amaçlı haberlere yer vermedi. Bu ilkesi sayesinde de özellikle spor medyasında sık görülen bu hastalığa karşı mücadele ederek, sizlere en doğru habeleri, bazen herkesden önce verdi. Hiddink'in Chelsea'ye atanmasından, Roberto Carlos'un gerçek ayrılış tarihine kadar birçok önemli spor olayını sizlere haftalar ve aylar öncesinde en doğru biçimde iletti. Transfer dedikolarına alet olmadı. Bundan sonra da bu tür okuyucuyu yanıltmaya ve kendi sitelerine çekmeye çalışma amaçlı asılsız ve asparagas haberlere karşı mücadelesini yürütme kararlılığını sürdürecek.

Tüm bunlardan da önemlisi Londravizyon, sadece okuyucu ve insan unusurunu en önemli plana çıkardı. Yanar-sönerli flaş dolu sitelerin yarattığı olumsuzlukları gözönüne alarak, reklam geliri kaybı uğruna sizlere oldukça yalın ve temiz bir web sayfası sunma ilke ve kararlılığından hiç vazgeçmedi. Reklam alanlarını sayfa altında tutarak ve bir sayfa içinde en az sayıda reklam alanına yer vererek, sadece sizlerin sağlığı ve okuyucusunun gözlerini düşündü.

 

Siz o gözlerinizi Londravizyon'dan uzak tutmayın, biz layık olmak için çok daha fazlasını yapacağız. Karşınıza birçok yenilik ve gerçek anlamda dürüst, objektif ve sizler için önemli ve zevkli haber ve yeniliklerle karşınıza geleceğiz. Londravizyon, sizlere gösterdiğiniz bu ilgiden dolayı bir kez daha derinden teşekkür eder, sitemizi ziyaretinizi devam ettirmenizi istirham eder. Tüm çabamız sizlerin ilgisine layık olmak için devam edecek. Teşekkürler.  

İlgili Makaleler

Yorumlar