Londravizyon

Londra Moda Haftası Sonbahar/Kış 2011-12 başladı


Dünyanın sayılı moda merkezlerinden Londra'da, ünlü Londra Moda Haftası başladı. New York, Milan ve Paris ile birlikte dünyanın önemli moda merkezlerinden olan Londra Moda Haftası, moda dünyasında yeni esintiler kadar Londra ekonomisine katkısıyla da biliniyor ve Türk modacılar da boy gösteriyor.

Londra Moda Haftası'nda modacı ve dizaynırlar, gelecek sezonun modasını şimdiden sergilerken, bu seferki Londra Moda Haftası'nda yine Türk modacılar da yer alacak. Bunların başında Bora Aksu geliyor. Moda eğitimini Londra'da yaptıktan sonra birçok koleksiyonu ile dikkat çeken ve Britanya Moda Konseyi'nin çeşitli ödüllerine layık görülen Bora Aksu genelde Anadolu'dan esinlendiği moda ürünlerini gözler önüne getirecek.

 

Londra Moda Haftası Sonbahar/Kış 2011-12 koleksiyonunu sergileyecek bir başka modacı ise Erdem. Kanadalı ve Türk bir aileden gelen Erdem, moda dünyasının yakından tanıdığı ve birçok ünlünün kıyafetlerini giydiği bir modacı. Erdem'in Sonbahar/Kış 2011-12 koleksiyonu Londra'da yine dikkatli bakışlara sebep olacak. Londravizyon-LondonPerspectives sizlere Londra Moda Haftası'nın tüm detaylarını anında iletecek.  

İlgili Makaleler

Yorumlar