Londravizyon

Annenin şüphesi gerçeği ortaya çıkardı, 63 yaşındaki bakkal gözaltına alındı


Antalya'nın Manavgat ilçesinde annesinin şüphesi üzerine hastaneye götürülen ve hamile olduğu ortaya çıkan 17 yaşındaki kızın ifadeleri üzerine 24 yaşındaki kuzeni ve 63 yaşındaki bakkal tutuklandı. Kızın ifadeleri üzerine gözaltına alınan mahallenin bakkalı tutuklanırken kuzeni adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Manavgat Devlet Hastanesi'ne geçen hafta muayene amacıyla giden Ş.Ö.'nün 3 aylık hamile olduğu ortaya çıkınca, görevliler tarafından jandarmaya bilgi verildi.

Celal.Ö. çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanırken, T.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. İfade veren genç kız, 24 yaşındaki kuzeni T.K'nın 4 yıl önce kendisine tecavüz ettiğini söylerken, mahalle bakkalı olan 63 yaşındaki C.Ö'nün de 3-4 ay öncesinde kendisine tecavüz ettiğini belirtti.

17 yaşındaki genç kızın hamile olduğunun öğrenilmesinin ardından annesi ve liseli Ş.Ö Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı Çolaklı Jandarma Karakoluna giderek ifade verdi. Genç kızın şikayetçi olması üzerine jandarma ekipleri T.K ve C.Ö'yü gözaltına aldı. Daha sonrasında Ş.Ö.'nün kendi rızası ile ilişkiye girdiğini iddia eden bakkal C.Ö., 6 ay kadar önce alkollü bir şekilde dükkandayken, o sırada dükkana gelen Ş.Ö. ile kızın kendi rızasıyla ilişkiye girdiğini söyledi. Jandarmadaki işlemleri tamamlanan şahıslar adliyeye sevk edildi.

İlgili Makaleler

Yorumlar