Londravizyon

Dizi setinde yumruk yumruğa kavga


Televizyon dizi sektöründe günden güne dizi sayısı artıyorYine yakın zamanda ekranlara gelen Evlat Kokusu isimli dizi uzun soluklu olmayıp ekranlara veda etmişti.

Dizinin önemli oyuncularından Murat Han'ın bir anda diziye veda etmesi akıllarda soru işareti oluşturmuştu. Başrollerinde Hande Soral, Sedef Avcı, Barış Kılıç, Murat Han ve Yeşim Salkım'ın bulunduğu Evlat Kokusu isimli dizi 9. bölümünden sonra yayından kaldırılmıştı. Oyuncunun ani ayrılığının altından set kavgası çıktı!

Enerji alanında önemli bir şirket olan Akbaş ailesinin hikayesini beyazcama taşıyan dizide, Murat Han ile Barış Kılıç, karakterleri birbirine zıt iki kardeşi canlandırıyordu. Barış Kılıç ne kadar fedakar ise aile şirketinde beraber çalıştığı Murat Han ise bir o kadar negatif ve kötü bir adam rolüne hayat veriyordu. Diziden ayrılan Murat Han Kendi isteği ve yapımcı ile anlaşarak diziden ayrıldığını söylemişti. Çıkan kavganın oyunculuk tekniği olduğu belirtilirken, ikili arasında başlayan sözlü duello daha sonrasında fiziksel kavgaya dönüşünde araya set çalışanlarının girdiği öğrenildi.

Murat Han'ın Barış Kılıç'a yumruk attığı öne sürüldü. Murat Han, geçen yıllarda da Ömre Bedel dizisinin setinde yönetmen Nihat Durak'la yaptığı tartışmayla gündeme gelmişti.

İlgili Makaleler

Yorumlar