Londravizyon

Ogeday'ın boynundaki kolyenin sırrı ortaya çıktı


Yarışmada kazandığı her oyun sonrası, boynundaki kolyeyi öperek "kardeşim "diye bağıran Ogeday'ın bu hareketinin altından hüzünlü bir hikaye çıktı".

Bugüne kadar bunun nedeni çok merak edilmiş olsa da bir türlü anlaşılamamıştı. Ogeday'ın akıttığı göz yaşlarına hikayesine herkes çok üzüldü.

Ogeday o kolyenin sırrını açıkladı: "Muhammed benim çok yakın arkadaşımdı". 'E madem aynı okuldayız hadi motor alalım' dedik. Motor ehliyeti aldık. Ardından kendimize motor da aldık. Ondan sonra bir gün ben antrenmana gidememiştim belimden sakat olduğum için. Kulüpten bir arkadaşım geldi Muhammed'in kaza geçirdiğini hastanede olduğunu söyledi. Hastaneye gittik. Muhammed 33 gün yaşam savaşı verdi ve o savaşı kaybetti. Bunun ardından hayatım çöküşe geçti. Hiç aklımdan çıkmasa da yaşamaya devam ediyorum. Keşke içimden gelen her şeyi onunla paylaşa bilseydim. Muhammed'in ailesi de mükemmel insanlar, onlar da beni evlatları yerine koydular. Hiçbir zaman yerini tutamayacağım ama belki onların Muhammed'i olabilirim dedi. Yaşadıklarını güçlükle anlatan yarışmacı, Muhammed'den kalan tek şey o kolye benim için o yüzden sonuna kadar takacam, her oyundan sonra da sayıları Muhammed'e armağan ediyorum diyerek gözyaşlarına boğuldu. İnşallah bir hata yapmamışımdır.

İlgili Makaleler

Yorumlar