Londravizyon

Razer üst segment kablosuz konsol kulaklığını tanıttı


Günümüzde oyuncular için geliştirmiş olduğu üst seviye ürünleri ile tanınan ve CES 2017 " de adından oldukça söz ettiren Razer, yeni kablosuz kulaklık modeli Thresher Ultimate " in duyurusunu gerçekleştirdi. Fuarda yer alan Razer ise oyun konsollarına yönelik olarak geliştirdiği yeni kulakları duyurdu.

Thresher Ultimate'a ek olarak Razer'ın turnuva sınıfı Wildcat ve Raiju kontrolcüleri zirvedeki yerini korurken bir yandan da firmanın Atrox ve Pantera fightstickleri dünyanın en ünlü profesyonel dövüş oyuncuları tarafından kullanılıyor.

İç kısımda bulunan geniş 50 mm sürücüler yönsel sesi; ileri düzeyde teknoloji, ses kalitesi ve gürültü izolasyonu için memory foam yastıkla desteklenmiş suni deri kulaklıkların her birine gönderiyor. Daha da uzun süren konforlu oyun deneyimi için tasarlanmış soğutucu jel doldurulmuş kulaklık yastıkları da mevcut. Konsolda mümkün olan en sarmalayıcı ses deneyimi için kablosuz Dolby 7.1 çevresel ses sunan kulaklık, konsoldaki en yüksek ses bant genişliğine sahip. Yine 12.2 metrelik bağlantı alanıyla oyunculara geniş bir hareket imkanı verilmiş. Thresher Ultimate, 4 saatte şarj olan dahili bataryasıyla 16 saate varan kesintisiz ses veriyor. Kulaklığa bağlı gelen tek yönlü mikrofon, farklı ihtiyaçlara cevap verecek ses özelliklerine sahip olacak şekilde tasarlandı. Katlanabilir mikrofonuyla temiz ses iletimi vadeden kulaklıkta entegre mikrofon ses yüksekliği, oyun ve sesli sohbet dengesi (PS4) ve ana ses (Xbox One) için kontrol ayarları, her türlü önemli ses ayarına hızlı erişim sağlıyor.

Thresher Ultimate, bu ay 250 dolara satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Yorumlar