Londravizyon

Beşiktaş'ta Marcelo gidiyor Vida ve Mangala geliyor


Marcelo'nun Lyon'a transferinin gerçekleşmesiyle Vida, siyah-beyazlılara imzayı atacak.

Lyon'un son dönemde ısrarla istediği ve Beşiktaş yönetiminin ise bu kendilerilerinin belirlediği rakam doğrultusunda gerçekleşeceğini beyan etmesi üzerine Marcelo'nun transferinde yeni gelişmeler yaşandı. Daha önce 6 milyon Euro teklif yapan Fransızlar, Beşiktaş'ın talebini kabul etti ve fiyatı 8 milyon Euro'ya yükseltti. Yönetim bu rakamı kabul etmeye hazır ancak Brezilyalı futbolcu düşünmek için süre istedi.

Beşiktaş'ta Marcelo Lyon'a transfer olacak mı? Ancak siyah-beyazlı kulüpte çok mutlu olan Marcelo henüz kariyerine nasıl yön vereceğine karar vermedi.

16 Haziran'da oğlu David'in annesi İvana Gugic ile dünya evine girmeye hazırlanan olan 28 yaşındaki oyuncunun, alkol ve kumar sıkıntısı yaşadığı ile ilgili dedikoduları araştırmaya karar veren Beşiktaşlı yöneticiler, bunun için bir ekip çalışması başlattı. Ancak Brezilyalı oyuncu "Gitmek istemiyorum" derse, yönetim bu karara anlayış gösterecek ve savunmaya tek takviye yapılacak. Marcelo Guedes kimdir? Marcelo Guedes'in Beşiktaş performansıHannover takımından 2 milyon Euro bonservis bedelinde transfer edilen Marcelo, Beşiktaş ile 2 sezonda 61 karşılaşmada süre alırken, takımı adına 5 gol kaydetti.

İlgili Makaleler

Yorumlar