Londravizyon

Survivor 14 Haziran Çarşamba bireysel dokunulmazlığı kim kazandı


Şimdi ise Survivor'da ilk bireysel yarışma oynanıyor.

Survivor'ın son bölümünde yarışmacılar takım olarak değil, bireysel olarak mücadele etti. Bireysel Dokunulmazlık oyununu kazanan iki yarışmacıda birer isim söyleyecekler. Artık Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık Oyununu kim kazanacak sorusu cevabını bulacak. Kadın erkek karışık şekilde oynanan oyunlarda hem kadınları hem de erkekleri düşünerek eşit oyunlar seçilmeye çalışıldı. Bireysel yarışların başladığı final haftasında ilk dokunulmazlık oyununu Ogeday kazandı.

Survivor 2017'de gönüllüler takımından Elif'in adaya veda etmesinin ardından oyunlar bireysele döndü. Yarışmacılar havuzdaki denge tahtası üzerinde birbirlerini düşürmeye çalıştılar. Çok sıkı mücadelelerin yaşandığı oyunda her yarışmacı 5 can ile başladı. Böylece Sabriye ile İlhan da eleme potasına girdi. Sırasıyla Berna, Adem ve Serhat ise diğer elenen isimler oldu. Ogeday bu oyunda sadece bir defa yenildi. Sonrasında İlhan ve Serhat mücadelesi oldu ve kazanan İlhan olunca Serhat'ta oyuna veda etti. Ödül olarak Porsche sunulmuş ve İlhan Mansız ile birlikte finale çıkan Berna Keklikler otomobilin sahibi olmuştu. Yarışmacılar bu akşam dokunulmaz olmak için kıyasıya bir mücadele verecekler.

Bu akşam saat 20.00'de TV 8'de ekranlara gelecek Survivor 14 Haziran 2017 Dokunulmazlık Oyunu 121. İsmi en fazla yazılan bir yarışmacı, yarışmacıların ortak kararı olarak eleme adayı olacak.

Survivor 2017'de artık şartlar tamamen değişti.

İlgili Makaleler

Yorumlar