Londravizyon

Angry Birds Evolution, iOS ve Android için indirilmeye sunuldu


Angry Birds yapımcısı Rovio, gelecek dönemde halka arzın mümkün olduğunu açıkladı.

Rovio'nun sevilen oyunu Angry Birds oyun serisine bir yenisi daha eklendi.

Klasik Angry Birds yapısından herhangi bir farkı olmayan yeni Angry Birds Evolution bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun süredir merakla beklenen Angry Birds Evolution, Android ve iOS kullanıcıları için çıkışını gerçekleştirdi. Angry Birds gibi önemli bir markanın rol yapma oyunu çıkarması pek çok mobil oyun severi heyecanlandıracaktır. Oyunda Kuş Adası'nda şeytani Bacon A.Ş.'ye karşı mücadele veriyorsunuz.

100'den fazla kahramanın olduğu yeni Angry Birds Evolution oyunu ile birlikte oyuncular kuş adasına akın eden domuzları durdurmak için takımlarını topluyor ve sonrasında savaş alanına çıkarak domuzlarla savaşıyor. Kuşlar 5 farklı sınıfa ayrılıyor ve her biri eşsiz yeteneklere sahip. Saldırıların ise orijinal Angry Birds'teki gibi kuşları geriye çekip bırakır şekilde yapılması güzel bir detay olmuş diyebiliriz. Bu kahramanlardan bazıları kolayca bulunabilirken, bazıları nadir bulunan kahramanlar. İki takımın girebildiği ve sadece bir tarafın sağ çıkabileceği Oinktagon'da gerçekleşecek PvP turnuvaları da oldukça zorlu geçeceğe benziyor.

Kontrol ettiğiniz karakteri geliştirmenize olanak sağlayan Angry Birds Evolution, görselliği ve başarılı atmosferi sayesinde dikkatleri çekiyor. Aylık üyeliğin fiyatıysa 24,99 dolar gibi oldukça yüksek bir bedele sahip. Sizde bu pakete üye olursanız;hergün premium yumurta bileti ve mağazadan satın alınan altın ve cevherlerde ekstra %10 ayrıcalık sunulacak.

İlgili Makaleler

Yorumlar