Londravizyon

Arka Sokaklar 446. bölüm 2. fragmanı yayınlandı


Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Rıza Baba'nın herhangi bir zarar görmeden düşmanların elinden nasıl kurtulacağı merak ediliyor.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve yıllardır seyirciyi heyecanlı bölümleriyle ekrana kilitleyen Arka Sokaklar'ın dün akşam 446.bölümü yayınlandı. Ekip, Rıza Babayı kurtarabilmek için bir plan yapar; fakat, işler istedikleri gibi gitmez. Ayla ve Pınar, meraklanarak Ali'yi ararlar ve Ali onları geçiştirmiştir. İlhan Kansu, Arif Müdür'ü arayarak Valeri'den olan oğlunu isteyerek bunun karşılığında Rıza'yı vereceğini söyleyerek bir anlaşma ister. Arif Müdür ve ekip çaresizce İlhan'ın teklifini kabul eder; ancak, bir planları vardır. Bebeğe karşılık Rıza Soylu...

Metin, Tekin ve İsmail, düğünden önce bekarlığa veda partisi düzenlemeye kalkışırlar. Nazike ve Zeliha'nın desteğini alarak gösterişli bir kına gecesi yapma kararı verirler. Komşularda katılır ve çok eğlenirler. Metinler gittikleri mekanda çok sıkılırlar. İsmail sahneye çıkıp kemençeyle şarkı söylemeye başlayınca mekan sahibiyle gerginlik yaşar ve Hüsnü'de kavgaya katılır. Hüsnü de olaya dahil olur.

İlgili Makaleler

Yorumlar