Londravizyon

Survivor 2017 17 Haziran Tanıtımı! Survivor 2017 17 Haziran Kim Elenecek?


Peki Survivor 2017 17 Haziran ikinci bireysel dokunulmazlığın sahibi kim olacak? Survivor 2017 17 Haziran tanıtımı yayınlandı.

Ogeday, bireysel yarışmalara dönen Survivor'da dokunulmazlık sembolünü kazandığı için konseyde bir eleme adayı belirleyecek ve dokunulmaz olacak. Bu akşam Survivor'da yine dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2017 17 Haziran'da adaya kim veda edecek? Ünlüler takımından Serhat ile Gönüllüler takımından Ogeday karşılaştı ve oyunu Ogeday kazandı.

Survivor 2017 Final Haftasında 16 Haziran dokunulmazlık oyununda kazanan kim oldu haberimizde. SMS oylamasına çıkan 3 kişiden biri adaya veda edecek. Bu yüzden dokunulmazlık oyunlarında oynamıyor. 17 Haziran Cumartesi günü oynanacak dokunulmazlık oyunundan sonra ise eleme adayları belli olacak ve bunun sonunda bir kişi daha Survivor'dan ayrılacak. Yeni bölümde Sabriye, Adem, Serhat Akın ve İlhan Mansız kısa bir parkurun ardından verilen sembolleri doğru yerlere yerleştirmek için yarışacak.

TV 8'de ekranlara gelen Survivor 2017'de artık sona gelindi. Daha sonra ise Ada konseyine geçilecek ve eleme adayı olan 3 yarışmacıdan biri daha önce yapılan büyük SMS oylaması sonuçlarına elenecek.

İlgili Makaleler

Yorumlar