Londravizyon

Sneijder'in menajeri Guido Albers: Galatasaray'da oynamayacaksa önümüze bakmamız gerekiyor


Gelecek sezonun Galatasaray'ında önemli bir pozisyonu olmadığını anladığı için kendi planlamasını yapan Sneijder, aralarında Patrick Viera'nın çalıştırdığı New York'un da bulunduğu kulüplerle temasta.

Geldiği günden beri Igor Tudor ile yıldızı uyuşmayan Hollandalı yıldız, Amerika MLS takımları ile görüşmelerini sürdürüyor.

Wesley Sneijder, Galatasaray " dan ayrılacak mı? Menajeri Guido Albers, oyuncuyu ABD ya da Çin Ligi ekiplerine satmak istiyor. Eski yıldız futbolcu Patrick Viera'nın teknik direktörlüğünü yaptığı New York City FC'de Pirlo ile David Villa da forma giyiyor. Bruma ve Podolski'nin takımdan ayrılmasıyla öncelikle hücum hattını güçlendirmek isteyen sarı - kırmızılılarda Sneijder'le de yollar ayrılabilir.

2- Kulübü ile 1 yıllık sözleşmesi kalan Sneijder, Amerika MLS Kulüplerinden uzun süreli bir kontrat alıp 3 sezonluk bir anlaşma ile kariyerini orada noktalamayı uygun görüyor.

Peki bu gelişmeler doğrultusunda Galatasaray'da neler yaşanıyor? FutbolArena'nın edindiği bilgilere göre Wesley Sneijder'ın saha dışındaki davranışlarından rahatsız olan Tudor, Hollandalının ayrılması gerektiğine dair yönetime net bir rapor verdi.

İlgili Makaleler

Yorumlar