Londravizyon

Altının gramı 5 haftanın düşüğünde


Altın fiyatları ne kadar oldu? altın fiyatlarındaki düşüş devam ediyor mu? 19 Haziran'da altın fiyatları düştü mü? Altın fiyatları ise son bir haftadan beri sürekli düşüş içerisinde. Ekonomi analistleri bu düşüşleri göz önüne alarak yaptıkları açıklamalarda ülke ekonomisinin iyi bir yerde olmasından dolayı ve jeopolitik olayların Türkiye üzerinde çok fazla etki yaratmamasından dolayı altın fiyatlarındaki bu düşüşlerin yaşanabileceğini ve devam edebileceğini belirtiyorlar. Herkesin merak ettiği tek bir konu var ki o da altın fiyatları. İşte 19 Haziran'daki altının güncel fiyatları... Geçen hafta sonundan bu yana düşüşe geçen ve bir daha yükseliş göstermeyen altın fiyatları tam bir haftadır düşmeye devam ediyor.

Geçen haftaki düşüşünü sürdüren gram altın fiyatı yeni haftaya da gerileyişle başladı. Gram altın 140.99 liradan günü açarken, çeyrek altın ise 232.09 liradan güne başladı. Tam altın ise 925 lirayken, yarım altının fiyatı ise 464 lira oldu.

Altının gram fiyatı, 140,6 lira ile 5 haftanın en düşük seviyesini görürken; altının ons fiyatı dört haftanın en düşük seviyesinden işlem gördü. 22 ayar bilezik ise 129.45 lira iken, beşli altının fiyatı ise 4.613 liraya geriledi.

İlgili Makaleler

Yorumlar