Londravizyon

Türkiye İş Bankası'ndan 5.000 TL Anında İhtiyaç Kredisi!


"Bu sayede nakit ihtiyaçlarını anında giderebilecekler ve geri ödemede de zorlanmayacaklar" dedi. Başvurunun onaylanması durumunda kredi hesaba yatırılacak.

Fibabanka, Bayram Kredisi kampanyasın da ise müşterilerine günde 10 TL taksitle 10.000 TL kredi imkanı sunuyor. Farklı vadeler içinde seçenekler bulunuyor.

Bayram Kredisi'ne, T.C Kimlik Numarasını 3422'ye mesaj atarak ya da Fibabanka Şubelerinden 30 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapılabilecek. "Bu vesileyle, tüm müşterilerimizi bayramı daha erken kutlamak üzere şubelerimize bekliyoruz".

Ramazan Bayramı'nın yaklaşması ile beraber bayrama özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenleyen İş Bankası, yüzde 1,25'ten başlayan ihtiyaç kredisi faiz oranları ile müşterilerinin ihtiyaçlarına destek oluyor.

Türkiye İş Bankası, ulaşım problemi yaşadıkları için ya da uzun zamandır hayalini kurdukları için müşterilerini otomobil sahibi yapan taşıt kredisi kampanyası düzenledi. Kredi tutarının yüzde 0,5'i kadar tahsis ücreti alan banka, 20.000 TL taşıt kredisi için 105 Türk Lirası ücret almaktadır. 35 yaşındaki bir müşterisinin 40.000 TL taşıt kredisi aldığını örnek göstererek hesaplama yapan banka 1.990,00 TL tutarında kasko ödemesi çıkartmıştır. Yapı Kredi Bankası, Bayram Kredisi kampanyasına göre müşteriler günde 10 TL ödeyerek 10.000 TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor.

Bayram kredisi veren bankalar yarışıyor. Peki Ziraat Bankası Bayram Kredisi Başvurusu ve Oranları nasıl? Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Mahmut Akten, "Müşterilerimizin, 48 aya uzanan vadelerde, bütçelerine en uygun ödeme planını seçerek, Ramazan Bayramı ve yaz tatillerini keyifle geçirmeleri için yanlarındayız". Denizbank'ın, Ramazan Bayramı'na özel hazırladığı kredi kampanyasına son başvuru tarihi 30 Haziran'da doluyor. "Bayrama özel hazırlanan 'Hesaplı Kredi", ay sonuna kadar kolayca alınabilecek.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına göre farklı ürün ve hizmetler geliştiren Akbank, Ramazan Bayramı için özel bir kredi fırsatı hazırladı. Ziraat Bankası bu yıl bayram kredisi kullandırmamaktadır.

Bu kampanyadan faydalanabilmek için son tarih ise 30 Haziran olarak duyuruldu. Ayrıca müşteriler, ödemelerini 3 ay erteletebiliyor. Akbank müşterileri şubeye gelmeden Akbank Direkt ve Akbank Telefon Şubesi'nden başvurularını yapabileceklerdir.

Denizbank, bayramda tüm finansal ihtiyaçlar için günde 1 TL'den başlayan taksitlerle kredi kullandırıyor. Söz konusu kampanya için 30 Haziran'a kadar başvuru yapılabilecek. Ayrıca, müşteriler kredi kampanyası kapsamında 48 ay vade imkanından da yararlanabiliyor. Kaç ay vade imkanı sunuyor? DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, "Kampanyalarımız ile çiftçilerimizin yüzünü güldürmeyi hedefliyoruz" dedi.

İlgili Makaleler

Yorumlar