Londravizyon

Baba iftar sonrası cinnet getirdi, 17 yaşındaki kızını vurdu


Edinilen bilgiye göre Erdal Güllü (41) adlı şahıs birlikte yaşadıkları kızı Rana Güllü ile henüz bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı.

İzmit'te iftar sonrasında tartıştığı 17 yaşındaki kızını silahla öldüren baba, aynı silahla intihar etti.

İzmit'te, lise öğrencisi 17 yaşındaki kızını tabanca ile vurarak öldüren Erdal Günlü daha sonra tabancayı başına dayayarak ateşledi.

Silah seslerini duyan komşularının haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi.

İncelemede Rana Güllü'nün hayatını kaybettiği belirlendi.

Sağlık ekipleri yaralı haldeki Erdal Güllü'yü Kocaeli Devlet Hastanesine kaldırdı. Hastanede tedavi altına alınan Erdal Günlü tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cinayetin gerçekleştiği ve kısa sürede meraklı kalabalık ile dolan olay yerini güvenlik şeridine alan polis ekipleri bina içerisinde uzun süre inceleme yaptı.

Komşuların ifadelerine de başvuran polis ekiplerinin incelemesinin ardından ölen Rana Günlü'nün cesedi tabutla evden çıkarıldı.

Erdal Güllü'nün bir süre önce eşinden ayrıldığı ve apartmanın girişindeki pidecide çalışan kızı Rana ile yaşadığı öğrenildi. Baba Günlü'nün daha önce işlediği bir suçtan ötürü cezaevinde yattığı ve 9 ay önce cezaevinden çıktığı belirtildi.

Erdal Günlü'nün yaklaşık 1 ay önce Eskişehir'den ziyaretine gelen kızını sosyal medyada paylaştığı fotoğraflar nedeniyle dövdüğü, okulların tatil olmasının ardından ise Rana'yı güçlükle ikna ederek yanına getirdiği öğrenildi.

Rana Güllü'nün cenazesi İzmit Asri Mezarlığına kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İlgili Makaleler

Yorumlar