Londravizyon

Ergin Ataman: Umarım 1 yıllık borcu ve 3 maaşı öderler


Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, transfer bekleyen sarı-kırmızılı taraftarlara sevindirici haberleri bu hafta vereceklerini söyledi.

Ergin Ataman, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Doğru ve yanlışların takdirini Galatasaray taraftarı, kongresi ve spor kamuoyu verir".

Portekizli futbolcu Bruma'nın Almanya'nın RB Leibzig'e transfer süreci hakkında bilgi veren Başkan Özbek, "Ağzınızda kuş tutsanız, belli kişilerin bir algı oluşturması sevdası var. Galatasaray'ı düşünmüyorlar. Umarım 1 yıldır olan borç ve son 3 maaşı öderler". Fakat bizimle sözleşmesi sona erdi. Buna Ergin Ataman dahil herkesin saygı duyması gerekiyor. Önümüzdeki dönemde eksiklerimizi tamamlar, genel kurul da bize bu konuda güvenini tazelerse Galatasaray'a hizmet etmek büyük bir şeref ve hiçbir zaman da yorgunluğun düşünülmemesi lazım. Herkes bugüne kadar ücretini almıştır, bundan sonra da alır. Ergin Ataman'la çok keyifli, çok güzel, çok başarılı senelerimiz geçti.

Galatasaray'da ücretsiz olarak da çalışabileceğini belirten Ergin Ataman'ın bu düşüncesinin yanlış bir şey olduğunu söyleyen Dursun Özbek, "Verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum". Bu olayı daha fazla irdelememek gerekir. Gün geliyor, bu hizmetin sonlanması gerekiyor. Herkes de buna saygı duymak zorundadır. Divan kurulunda kendi düşüncelerini aktardı. Herkes bir niyet okuma suretiyle yeter ki biz Başkanı ya da Yönetim Kurulu'nu yıpratalım, hep böyle bir konuşulmamış söylenmemiş, olmamış olayların bir şehir efsanesi ortaya getirilmesi şey yapalım, bize gelecekler diyecekler biz bu antrenörü değiştirelim. "Bunu geri çevirmek mümkün olmadığına göre, bundan sonra yapılan yorumlar sadece Galatasaray'a zarar verir" ifadelerini kullanmıştı.

Ergin Ataman ise bu sözlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

İlgili Makaleler

Yorumlar