Londravizyon

Gizli Aşkın Fotoğrafı Çekilince Olay Çıkardı!


Güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, 9 yıllık eşi Onur Saylak'tan ayrıldıktan sonra yeni bir aşka mı yelken açtı. Emirgan'daki La Boom ve Gizli Kalsın adlı mekanların işletmecisi olan Umut Evirgen ile adı aşk dedikodularına karışan Tuba Büyüküstün dün öğle yemeği yerken Takvim gazetesi muhabiri Aydın Hamza ve Hürriyet gazetesi muhabiri İsmail Bayrak tarafından görüntülendi. Lakin hemen sonrasında ortalık karıştı.

Vatan'da yer alan habere göre, fotoğraf çeken muhabiri fark eden Evirgen'in korumaları olay çıkardı. Silah göstererek muhabirin fotoğraf makinesini gasp etti. Korumalar Hürriyet muhabirine, '"Şimdi git bir saat sonra La Boom'a gel makineni al"' diyerek oradan uzaklaştı.

Tüm çabasına rağmen makinesini geri alamayan İsmail Bayrak, olay sonrası Sarıyer Asayiş Büro Amirliği'ne giderek Umut Evirgen ve korumalarından şikayetçi oldu.

UMUT EVİRGEN KİMDİR? Umut Evirgen, 1989 yılında doğdu. Bir süre devam eden kovalamacanın ardından Evirgen'in adamları, Baltalimanı'nda gazetecilerin aracının önünü keserek ellerinde silahla aşağı indi. İki kişi, kamuya açık cadde üzerinde görevini yapmakta olan gazetecileri araçla 500 metre boyunca takip etti. O sırada ikinci kez önümüzü kestiler. Çaresizdim, kafama silah dayanmıştı. Bu arada biz üç kişiydik.

Muhabir, Sarıyer Asayiş Büro Amirliği'nde ifadesini verdi, çıkışta medya mensuplarına yaşananları anlattı.

İlgili Makaleler

Yorumlar