Londravizyon

IPhone 8 ekran çözünürlüğü netlik kazandı


Akıllı telefon serilerinde her dönem daha ileri giden ve diğer teknoloji şirketleri tarafından cihazlarına eklenen her türlü özelliği denetim ve test sonrasında yeni seri iPhone modellerine ekleyen Apple, bugünlerde yeni cihazı olması beklenen iPhone 8 modeli üzerinde çaba harcıyor. Tüketicilerin büyük bir merakla tanıtılacağı günü beklediği iPhone 8 " e ait yeni bir bilgi daha sızdırılırken, cihazın 5.8 inç genişliğindeki bir dokunmatik ekran üzerinde şekilleneceğine değinildi.

Bugüne kadar en köklü değişime sahip iPhone modeli olacağını iddia ettiği iPhone 8 modelinin artık gelenekselleşmiş "Home" butonunun olmayacağını ve sahip olacağı LCD ekranın da çok farklı olacağını aktardı. Bu fonksiyon alanının işlevi tam olarak bilinmese de, alanın muhtemelen cihazla etkileşim kurmak için parmak izi algılama ve ekran düğmesi olarak kullanılabileceği düşünülüyor.

Ming-Chi Kuo, Apple bu yıl çok farklı değişikliklere gideceğini açıkladı.

Apple'a yakınlığıyla bilinen ve Apple'ın yeni ürünlerine yönelik yaptığı doğru analizlerle adından söz ettiren ünlü analist Ming-Chi Kuo Apple'ın yeni iPhone modeline yönelik yaptığı analizlerle tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bu bağlamda ünlü analist tarafından gerçekleştirilen bu açıklamalarında, oldukça gerçekçi olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Yorumlar