Londravizyon

İstanbul'da sokak ortasında infaz! 2 kişiyi kurşun yağmuruna tuttular


Vaka, sabah saat 08.00 sularında Esenyurt ilçesi Yenikent Mahallesi'nde bulunan bir sokak üstünde gerçekleşti. Kurşun yağmuruna tutulan iki kişi de olay yerinde hayatını kaybetti.

Olay esnasında silah sesi duyan bir vatandaş, 7-8 el silah sesi duyduğunu ifade etti ve dışarı çıktığını 2 vatandaşın yerde yattığını gördüğünü, başka da bir olay görmediğini belirtti. Art arda 10 ele yakın silah sesi duydum.

Mahalle sakinlerinin durumu bildirmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Sesin bitmesini bekledim olay olduğu yere yakınlaştığım da ikisi kafasından vurulmuş ayrı ayrı yerlerde yatıyorlardı. "Biri bayan diğeri erkekti." diye konuştu.

Öte yandan cinayeti gerçekleştiren şahıs tarafından iki ayrı silah kullanıldığı iddia edildi. Atasavar ile Yılmaz'ın, farklı kişilerle evli oldukları ve kısa süre önce Erzurum'dan İstanbul'a geldikleri öğrenildi.

SALDIRGANIN KAÇIŞI KAMERADA Saldırı sonrası saldırganın kaçış anı güvenlik kamerasına yansıdı.

Görüntülerde saldırganın elindeki tabancayla koşarak kaçtığı görülüyor.Yapılan incelemenin ardından Yılmaz ve Atasayar'ın cenazesi Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

İlgili Makaleler

Yorumlar