Londravizyon

Survivor Şahika'nın annesi Nusret'te hesabı görünce şaşıp kaldı


Serbest Dalış kategorisinde şampiyonluk ünvanı olan Şahika Ercümen, Emre Saygı'nın internette yayınlanan Hadi Be adlı tallk show programına konuk olarak katıldı. Survivor adasında geçirdiği günleri anlatan Ercümen, Ada'daki sakin ve sabırlı tavrı için "urvivor'da kimseye tepki göstermememin nedeni başkasına göre karakter değiştiremem".

Şahika programda Nusret ile ilgili unutamadığı bir anısını da paylaştı. 20 yıldır hiç patates kızartması yemedim ama orada mecburen yedim. Ben kendi seviyemde cevap veriyorum.

Survivor'dan ayrıldıktan sonra ilk gün bir şey yemediğini ailesiyle daha sonra gittiği restoranda annesinin hesabı görünce çok şaşırdığını söyleyen Şahika Ercümen " Survivordan ayrıldıktan sonra ilk akşam hiçbir şey yemedim. Diyetisyenlik de yapan Ercümen, Survivor'da yarıştığı zamanlarda sağlıklı beslenme konusunda gerekli şeyleri yapamadığını Türkiye'ye döner dönmez 5 kilo aldığını ifade etti. Birde yiyemediklerimi paket yaptırdım evde getirdim. Ayrıca sözlerini survivor yarışmasında kimseye tepki göstermemesinin karakterine bağlı bir durum olduğunu ve kendisini değiştirmediğini açıkladı. "Ailem Çanakkale'de hiç öyle bir hesap görmemişler" dedi. "Sakin ve olaylardan ders çıkarmaya çalışan birisiyim" dedi.

İnsanların su altında köpekbalıklarından korkup korkmadığını sürekli sorduklarını söyleyen Şahika Ercümen "İnsanlar sürekli suyun altındaki canlılardan, özellikle de köpek balığından korkup korkmadığımı soruyor".

Milli sporcu yaptığı dalışlarda kendisine sorulan sorulardan en çok köpek balığından korkmuyorsun sorusuna güldüğünü ve cevap olarak ta hayır insanlardan daha çok korkuyorum dediğini söyledi.

İlgili Makaleler

Yorumlar