Londravizyon
 • Instagram Uygulamasına Çoklu Hesap Desteği Geliyor

  Instagram Uygulamasına Çoklu Hesap Desteği Geliyor

  Instagram için uzun süredir beklenen özelliklerden biri çoklu hesap desteğiydi. Sosyal ağlar her geçen gün daha fazla insan tarafından kullanılırken, özellikler Facebook ve Twitter yanı sıra Google+'ın liderliğini görüyoruz. Açılan sayfada Become a Tester yazan yerin yanındaki link'e tıklayarak test kullanıcıları arasındaki yerinizi alabilirsiniz. Özelliği kullanmayı dileyen kullanıcılar, kullandıkları hesapların kullanıcı adlarını ve şifresini girerek gene Instagram üstünden ...

  Okumaya devam et...
 • En ince Windows Phone!

  En ince Windows Phone!

  Nokia Lumia 1020 modeli, kamerasıyla dikkat çeken bir akıllı telefon. Kamera özelliklerine gelince EveryPhone , 13MP arka birimi ve 5 MP ön kameraya sahip. Yenilenen uygulama DNG RAW dosyaları artk destekler hale geldi. Bu sayede fotoğraflarınızı herhangi bir program ile dönüştürme işlemi yapmadan bilgisayarınızda direk olarak düzenleyebileceksiniz.

  Okumaya devam et...
 • Samsung Exynos 8890 AnTuTu Benchmark Skoru Yayınlandı

  Samsung Exynos 8890 AnTuTu Benchmark Skoru Yayınlandı

  Samsung tarafından üretilen Samsung Galaxy S7 telefonlarda Exynos 8890 yonga setinin kullanılacağı kesinlesti.Söz konusu yonga seti aynı zamanda Exynıs M1 olarak da adlandırılıyor.Geçen günlerde Huawei'nin Mate 8 modelini çıkartması üzerine Samsung'dan cevap gecikmedi ve Samsung Galaxy S7 modelinde Exynus yonga setini kullanacağını söyledi.

  Okumaya devam et...
 • Türkiye’deki Windows Phone kullanım oranları

  Türkiye’deki Windows Phone kullanım oranları

  Windows ekosistemi içerisinde kendine yüzde 7'lik bir kullanım payı elde eden Windows 10 Mobile'ın, yüzde 78,9 kullanım oranıyla birinciliği elinde bulunduran Windows Phone 8.1'i yakın zamanda geçmesi epey zor görünüyor. Kamera özelliklerine gelince EveryPhone , 13MP arka birimi ve 5 MP ön kameraya sahip. Ayrıca çift SIM kart desteği bulunuyor. Telefon 12800 Japon Yeni yani yaklaşık 105 Dolarlık bir fiyat etiketiyle önümüzdeki hafta satışa çıkacak.

  Okumaya devam et...
 • IOS için Cortana testleri başladı!

  IOS için Cortana testleri başladı!

  Office uygulamalarından sonra Android için özel bir Arrow Launcher uygulaması çıkaran firma, daha sonra Cortana'yı beta olarak getirmiş, ardından da AppComparasion adında Windows Phone ve Android uygulama karşılaştıma programını da çıkarmıştı.

  Okumaya devam et...
 • Tolgahan Sayışman hayırlı evlat çıktı

  Tolgahan Sayışman hayırlı evlat çıktı

  TolgahanSayışman, anne ve babasını kira derdinden kurtardı. Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Tolgahan Sayışman geçtiğimiz günlerde çok konuşulаcak bir karar aldı. Baba tarafı Sеlanik'li anne tarafı Trabzоn'ludur. Nil adında bir kızkardeşi var. Kadıköy İntaş Lisesini bitirdikten sonra Doğuş Üniversitesiİşletme Fakültesi'nden mezun oldu.

  Okumaya devam et...
 • TEOG veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılıyor? E-Okul MEB Öğrenci girişi not sorgulama işlemi nasıl yapılıyor?

  TEOG veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılıyor? E-Okul MEB Öğrenci girişi not sorgulama işlemi nasıl yapılıyor?

  Daha sonra birkaç güvenlik sorusuna cevap verilerek e - okul veli bilgilendirme sistemine giriş yapılıyor. TEOG sınavı sonrası velileri bilgilendirme ve soru yanıtları yayınlandı mı? velileri bilgilendirme sistmene nasıl giriş yapılır? E Okul ile hangi bilgilere ulaşabilirsiniz? E Okul ile not ve devamsızlık bilgileri nasıl öğrenilir? E-Okul sisteminin giriş sayfasına erişim sağlanabiliyor olması velilerin evde veya ofiste gibi yaşamın her alanında sadece internete bağlanarak, ...

  Okumaya devam et...
 • Apple iPhone 7'de Kulaklık Girişine Yer Vermeyecek

  Apple iPhone 7'de Kulaklık Girişine Yer Vermeyecek

  Apple , tüm yuvaları kapakla örterek Iphone 7'in iç bileşenlerini kuru tutacak bir tasarım geliştirmekte. "Kapaklı yuvalara sahip elektronik cihazlar" ismini taşıyan patentin temelinde gerekmediği sürece yuvaların örtülmesi yatıyor. Tabii bu durumda kulaklıklar da özelleştirilmiş olacak ki açıkçası Apple'ın "ben tek, siz hepiniz" stratejisine oldukça uygun bir hareket olurdu bu.

  Okumaya devam et...
 • Son Dakika Google Glass 2 daha da kötü görünebilir!

  Son Dakika Google Glass 2 daha da kötü görünebilir!

  Yeni Google Glass'ın detayları haberimizde. Ancak Google projeyi tamamen rafa kaldırmış değil. Son Dakika Google Glass 2 daha da kötü görünebilir! Bu çalışmalar kapsamında alınan bir patente göre bir sonraki Google Glass'ın tasarımında bazı değişikliklere gidilecek.

  Okumaya devam et...
 • İstanbul Atatürk Havalimanı

  İstanbul Atatürk Havalimanı "Google Street View"Da"

  Yоlcularımızın seyаhаt planlarını kоlaylaştıracak vе havalimanı hаkkındа detaylı bilgi edinmelerini sağlayacak bu ücrеtsiz uygulamayı faaliyet gösterdiğimiz diğеr hаvаlimаnlаrındа da yaygınlaştırmayı planlıyоruz. Bu alanlar detaylı Street Viеw görüntülerine ulаşılаbilecek yerler. Havacılık sektörüne özel program, donanım hizmetleri sunan ve evrensel bir marka haline iştirak eden hizmet şirketimiz TAV Teknoloji Hizmetleri ile beraber gerçekleştirdiğimiz bu uygulamayla yolcularımıza çabuk, ...

  Okumaya devam et...
 • LG G4 için Android 6.0 Türkiyede!

  LG G4 için Android 6.0 Türkiyede!

  LG G4 Marshmallow güncellemesini hemen denemek isterseniz telefonunuzu bilgisayara bağlayıp program üzerinden güncellemeyi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Android telefon pazarındaki en büyük markalardan biri olan LG, amiral gemisi G4 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesini, Türkiye ve Avrupa'daki kullanıcılar için yayınladı.

  Okumaya devam et...
 • PES 2016 ücretsiz olacak!

  PES 2016 ücretsiz olacak!

  PES 2016 ücretsiz versiyonu önümüzdeki günlerde yayınlanması beklenirken bu sürümün giriş seviyesi bir versiyon olacak açıklandı. Ayrıca ücretsiz sürümde Eğitim modu ve MyClub özellikeride yer alacak. Oyunun Xbox'a gelip gelmeyeceği ise henüz açıklanmadı. Bu modla beraber kullanıcılar kendi oluşturdukları takımlarla ve belli başlı takımlarla PES 2016 FTP versiyonunu kullanarak online kullanıcılar arasında maç yapabilmesi de bekleniliyor.

  Okumaya devam et...
 • LG G4 için ülkemizde Android 6.0 güncellemesi başladı

  LG G4 için ülkemizde Android 6.0 güncellemesi başladı

  Birçok mobil cihaz üreticisi en çok tercih edilen Android'in yeni sürümünü cihazlarına ulaştırmak için çalışmalarını sürdürmekte. Bugün itibariyle LG G4 modellerine Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin geldiği açıklanırken markanın hangi modellerine ne zaman geleceği de netliğe kavuştu.

  Okumaya devam et...
 • Türkiye, IMO Konsey üyeliğine tekrar seçildi

  Genel Kurul toplantısı çerçevesinde 27 Kasım 2015 tarihinde yapıldı. Söz konusu seçimlerde yeniden aday olan Türkiye, oylamada geçerli oy kullanan 154 üye ülkeden 137'sinin oyunu alarak Konsey üyeliğine tekrar seçildi.

  Okumaya devam et...
 • "Lumia Camera", Windows 10 yüklü Lumia 1020 için yayınlandı

  Geçtiğimiz günlerde verdiğimiz haberlerimizde de belirttiğimiz üzere Microsoft, Windows 10 Redstone güncellemesi için çalışmalarına çoktan başlamış durumda. Windows 10 Mobile güncellemesi yayınlandıktan sonra ise Windows Insider kullanıcıları için ilk Windows 10 Mobile Redstone sürümünün kullanıma sunulması bekleniyor.

  Okumaya devam et...
 • İstanbul'da yarın kuvvetli sağanak bekleniyor

  İstanbul'da yarın kuvvetli sağanak bekleniyor

  Diğer denizlerimizde ise orta kuvvet ve altında. Soğuk ve yağışlı hava geliyori Valilik sağanak yağış konusunda vatandaşı uyardı. Buna göre, Rize ve Artvin kıyılarında kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli sağanak yağmur, Artvin, Ardahan ve Erzurum'un kuzey ilçeleri ile Rize'nin yükseklerinde ise yoğun kar yağışı şeklinde olacak.

  Okumaya devam et...
 • Facebook Gameface Fenerbahçe ile Geliyor

  Facebook Gameface Fenerbahçe ile Geliyor

  Paris'teki terör saldırısının ardından tüm dünyanın dikkatini bir anda çeken ve kullanılmaya başlanan Gameface özelliği için Türkiye'den şimdilik sadece Fenerbahçe fotoğrafı seçmek mümkün olacak. Seçilen profil fotoğraflarının geçici süreli ya da sürekli olarak profilinizde kalmasını tercih ettikten sonra aşağıdaki profil fotoğrafı olarak kullan " a tıklayarak işlemi tamamlıyoruz.

  Okumaya devam et...
 • Google Play Store APK İndir ! Güncel Popüler Oyun ve Uygulamalar

  Google Play Store APK İndir ! Güncel Popüler Oyun ve Uygulamalar

  Google Play Store istediğiniz her türlü uygulamayı ve oyunu kolaylıkla indirebileceğiniz, kitap ve gazete okuyabileceğiniz Google'nin ürettiği bir paket yöneticisidir.İçerisinde ücretli veya ücretsiz birçok uygulama barındıran Google Play Store dünyada yaygın olarak kullanılan bir site...

  Okumaya devam et...
 • Karadeniz Bölgesi yağışlı havanın etkisine giriyor

  Karadeniz Bölgesi yağışlı havanın etkisine giriyor

  Görülecek yağışların; Pazartesi (30.11.2015) günü bölge genelinde, özellikle Samsun'un doğu ilçeleri ve Ordu genelinde yer yer etkili olması beklenmekte. Samsun il merkezi ve etrafında görülecek yağışların cumartesi bugünü hafif, sektör bugünü akşam saatlerinden bu yana salı öğle saatlerine civarı zaman zaman gösterişli olacağı tahmin edilmektedir.

  Okumaya devam et...