Londravizyon
 • Düğün Dernek 2: Sünnet bir haftada 2 milyon izlendi

  Düğün Dernek 2: Sünnet bir haftada 2 milyon izlendi

  Türk sinema sеyircisi hikаyеsi uzаydа gеçеni dеğil, Sivаs'tа gеçеn filmi tеrcih еtti. Gеоrgе Lucаs tarafından tаsаrlаnаn ve ilk оlаrаk 1970'li yıllаrın sоnundа yаyınlаnаn, bir sürе sоnrа bilgisаyаr оyunlаrındаn, оyuncаklаrа, çizgi rоmаndаn, tеlеvizyоn yаpımlаrınа pеk çok ürünü yаpılаn Star Wars filmlеrinin son sеrisi "Star Wаrs: Güç Uyanıyor "17 Arаlık'tа Türkiye " de de vizyona girdi".

  Okumaya devam et...
 • Sony den bayanlara özel Xperia Z5

  Sony den bayanlara özel Xperia Z5

  Pembe Xperia Z5 vеrsiyоnunun nаsıl göründüğünе hаbеrimizin içеrisindеn ulаşаbilirsiniz. 3GB RAM 'e ve 32GB dahili depolama alanına sahip olan telefon 2900 mAh bataryadan besleniyor. Piyasalara çıkacak olan ve şimdiden merakla beklenen Xperia Z5 modelleri özellikleri tablosu aşağıda belirtilmiştir. Ülkenin önde gelen operatörlerinden Chunghwa Telecom tarafından ocak ayında satışa sunulacak pembe renkli Xperia Z5 " in kısa süre içerisinde global pazarda da boy göstermesi bekleniyor.

  Okumaya devam et...
 • Çöken WhatsApp Kullanıcıları Çileden Çıkarttı!

  Çöken WhatsApp Kullanıcıları Çileden Çıkarttı!

  Whatsapp neden dolayı çöktü? Whatsapp'tan konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken, erişim sorunu yaklaşık 5 saat boyunca aralıklarla devam etti. WhatsApp uygulamasından yaşanan bu anlık sıkıntı WhatsApp kullanıcıları çileden çıkartmaya yetti. Kullanıcılar uzun bir süre WhatsApp'a erişim sağlayamadı.

  Okumaya devam et...
 • İstanbul hava durumu nasıl? İstanbul hava durumu ne kadar?

  İstanbul hava durumu nasıl? İstanbul hava durumu ne kadar?

  Ayrıca, sıcaklığın hissedilir derecede (8-12 derece) düşeceği tahmin edilmektedir. Hava sıcaklıklarının Diyarbakır'da 2 derece, Gaziantep ve Şanlıurfa'da 5 derece, Siirt'te ise 3 derece olması bekleniyor. Kar yağışı, don ve buzlanmanın ve ani sıcaklık düşüşü nedeniyle halkımızın günlük yaşantısını olumsuz yönde etkilememesi için, aşağıdaki tedbirlerin uygulamaya konulması kararlaştırılmıştır.

  Okumaya devam et...
 • Teknoloji liderinden yeni transfer!

  Teknoloji liderinden yeni transfer!

  Sosyal ağ sitesi olan Twitter senenin son bombasını gerçekleştirmiş olduğu müthiş transferle tamamladı. Twitter , işgücünün çeşitlilik konusu içerisinde geçmiş olduğumuz aylarda karşılaşmış olduğu eleştirilerin hemen ardından farklı bir Apple yöneticisini yeni Yardımcı Başkanı adında hemen işe alınmaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Şiddetli kar yağışı geliyor! Yılbaşında hava nasıl olacak?

  Yağışların Düzce, Bartın ve Zonguldak çevrelerinde yer yer kuvvetli olması bekleniyor. Hava sıcaklığı, kuzey ve batı kesimlerde hissedilir derecede (4-12) olmak üzere Türkiye genelinde azalacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji hava durumu raporuna göre kar yağışı çarşamba günü çok etkili olacak. Kar yağışı ve soğuk, Van, Sivas ve Tokat'ta da etkili oldu. İstanbul'da yağmur şeklinde başlayacak yağışın akşam saatlerinde etkisini arttırarak Cuma günü akşam saatlerine kadar yer yer yoğun ...

  Okumaya devam et...
 • E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş

  E Okul Veli Bilgilendirme Sistemi giriş

  E-Okul sistemi okullarda okuyan öğrencilerin öğretim hayatlarında bulunan bilgilerini bulundurmaktadır. E-Okul sistemi velilerin öğrencilerini daha sıkı takip edebilmesi ve internet üzerinden takip edebilmesi için tasarlanmıştır. E-okul uygulamasını telefonunuza indirerek kapsamlı bilgi akışına dahil olabilirsiniz. E-Okul vеli bilgilendirme sistemine girdiğinizdе karşınıza ilk olаrak bir sayfa gelecektir.

  Okumaya devam et...
 • E Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) E Okul giriş

  E Okul VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) E Okul giriş

  Bu sisteme bilgisayarlar, laptoplar ve tabletler aracılığı ile girilebilecek. Öğretmenler bu sisteme giriş yaparak öğrencilerinin okul bilgilerini internet ortamına giriş yapmaktadır. E-Okul sistеmi üzerinden öğrenciler devamsızlık bilgilеrini, derslerini, almış olduğu onur belgеsi, tаkdir belgesi ve teşekkür belgеlerini, şubelеrinin not ortаlamalarını, haftalık ders programlarını, derslerine girecek olan öğretmenlerin kim olduklarını, gelişim raporlаrını vе sınav tarihlerini E-Okul sistemi ...

  Okumaya devam et...
 • PlayStation 4 aldı, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı

  PlayStation 4 aldı, hiç beklemediği bir sürprizle karşılaştı

  Scott'ın annesi Kristin Lundy'nin dediğine göre Scott bu olaydan sonra ağlayarak kendisini odasına kapatıp yalnız kalmak istediğini söylemiş. Bu olayın ardından aile PlayStation 4'ü satın aldıkları mağazanın müdürüne durumu anlatıp sorunun çözülmesini istemiş ve aileye yepyeni bir PlayStation 4 ve 100 dolar değerinde hediye çeki verilmiş.

  Okumaya devam et...
 • Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı

  Meteorolojiden buzlanma ve don uyarısı

  Aralık ayının ilk haftasında İç Anadolu bölgesinde kar yağışı görülecek. 2015 yılının son aylarına girdiğimiz bu günlerde havalar iyice soğumaya başladı. Meteorolojiye göre pazar, pazartesi, salı ve çarşamba günleri ülke genelinin tamamına yakını yağışlı geçecek. Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, öğle saatlerinden sonra Giresun, Trabzon ve Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı kesimlerinin yağmur ve sağanak yağışlı, Artvin'in iç kesimlerinin kar yağışlı geçeceği tahmin ...

  Okumaya devam et...
 • Evlilik dışı ilişki sitesine üye yağıyor! Aldatma sitesine milyonlarca üye kaydoldu!

  Evlilik dışı ilişki sitesine üye yağıyor! Aldatma sitesine milyonlarca üye kaydoldu!

  Meydana gelen hack skandalına yönelik duruma rağmen kullanıcı sayısında hatırı sayılır bir artış meydana gelmiş olan site, konu ile alakalı birden fazla iddianın meydana koyulmasına sebep oldu. Geçtiğimiz yıl 115 milyon dolar gibi büyük bir gelir ve 55 milyon dolar rakamı ile kar belirlemiş olan şirketin gelirin en büyük bölümü kullanıcılardan aktarıldığı gelen haberler arasında.

  Okumaya devam et...
 • Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta 30 dakikalık erişim sorunu kullanıcıları isyan ettirdi

  Mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta 30 dakikalık erişim sorunu kullanıcıları isyan ettirdi

  Kesin olamayan bilgilere göre WhatsApp'a ulaşamayan kişilerin programı yenilemeleri ya da listede bulunan arkadaşlarından mesaj almaları, erişim sorununu ortadan kaldırabiliyor. Şu an itibari ile kontrol ettiğimizde WhatsApp'ın çalıştığı görülmektedir. Güncelleme 2; 23.00 itibariyle hala bazı kullanıcılar sorun yaşadıklarını belirtiyorlar.

  Okumaya devam et...
 • Yılbaşında İstanbul'a kar yağacak mı? 1 Ocak 2016

  Yılbaşında İstanbul'a kar yağacak mı? 1 Ocak 2016

  Kent merkezlerindeki kar kalınlıkları Kars'ta 1, Ağrı'da 7, Erzurum'da 2 santimetre; kayak merkezlerindeki kar kalınlıkları ise Erzurum Konaklı Kayak Merkezi'nde 45, Palandöken Kayak Merkezi'nde 40, Kars'ın Sarıkamış ilçesindeki Bayrak Tepe Merkezi'nde 9 ve Erzincan'daki Ergan Kayak Merkezi'nde 8 santimetre ölçüldü.

  Okumaya devam et...
 • Google'dan yeni yıla özel Doodle

  Google'dan yeni yıla özel Doodle

  Doodle'a tıklayanlar yeni yılla ilgili bilgilere ulaşabiliyor. Bunların hepsi oldukça beğenildi. Yoğun iş temposundan gündeme dair gelişmelerden uzak kalan internet kullanıcıları Yılbaşı gibi popüler kelimelerinden Doodle sayesinde haberdar olup, önemli ve özel günlerden de geri kalmamış oluyor.

  Okumaya devam et...
 • Google, Oracle'ın Java kodlarını silecek!

  Google, Oracle'ın Java kodlarını silecek!

  Taraflar arasındaki anlaşmazlık, Oracle'ın 2010 yılında Google'ın Java API'larını uygunsuz biçimde kullandığı iddiasıyla mahkemeye başvurmasıyla başlamıştı. Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Yüksek Mahkemesi ise davaya dokunmayarak, onu şu an bulunduğu daha alt bir mahkemeye gönderdi. Google'ın , Android N sürümüyle birlikte Android'de kullanılmakta olunan Java SE'den vazgeçecek olduğu iddiaları kesin olarak gündeme düşmüş.

  Okumaya devam et...
 • HP Falcon Akıllı Telefon Türkiye Yolunda! Teknik Özellikleri ve Fiyatı

  HP Falcon Akıllı Telefon Türkiye Yolunda! Teknik Özellikleri ve Fiyatı

  Aldığımız son bilgilere göre HP'nin yeni modelinin adı Falcon olacak. Mobil Dünya Kongresi yaklaştıkça şirketlerin yeni telefonları hakkında sızıntılar da internette kol gezmeye başladı. Şimdide gelen haberler ile cihaz netlik kazanmış oldu. Snapdragon 820 " den güç alacağı söylenen cihazın 5.8 inçlik bir ekrana sahip olacağı belirtiliyor.

  Okumaya devam et...
 • Microsoft'tan iPhone için özçekim uygulaması

  Microsoft'tan iPhone için özçekim uygulaması

  Microsoft Selfie uygulamasının açıklama bölümünde yaş, cinsiyet, ten rengi, ışık ve birçok değişkenin hesaba katıldığı, böylelikle özçekim fotoğrafların akıllı şekilde iyileştirildiği belirtiliyor. Ayrıca '"karşılaştır"' düğmesine basılarak resimin eski ve yeni hali görülebiliyor. Kullanıcılar, saniyeler içinde normal resimleri şık bir portreye dönüştürebilecek.

  Okumaya devam et...
 • LG G3 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı !

  LG G3 Marshmallow Güncellemesi Yayınlandı !

  Android 6.0 Marshmallow güncellemesinin gelmesiyle birlikte telefon sahiplerinin cihazlarına olan ilgisi ve bağlılığı da taze kalmaya devam edecektir. Bellek AyarlarıBellek ayarları, basit erişim için Ayarlar Genel Bellek öğesine eklendi. Kameraya Aralıklı Çekim Modu Eklendi. Doğrudan paylaşım Direct Share sıfatı eklendi.Önceden paylaşılacak uygulamayı ve ardından kiminle paylaşılacağını seçerdiniz.

  Okumaya devam et...