Londravizyon
 • Flaş: E okul, veli bilgilendirme sistemi

  Flaş: E okul, veli bilgilendirme sistemi

  E okul şifre alma nasıl yapılır? Öğrencinizin TC kimlik numarasını ve sınıf numarasını girerek karne notunu e okuldan öğrenebilirsiniz.Aynı zamanda e okul veli bilgilendirme sistemi ile teog sınav sonuçları ve yazılı sonuçlarınada ulaşabilirsiniz.

  Okumaya devam et...
 • Sony yeni şirketini duyurdu: Sony Interactive Entertainment

  Sony yeni şirketini duyurdu: Sony Interactive Entertainment

  Merkezi ABD'nin Kaliforniya eyaletinin San Mateo şehrinde olacak olan SIE, 1 Nisan 2016 Cuma gününden itibaren Tokyo ve Londra'da da kilit global ticari operasyonlarını hayata geçirecek. SCE ve SNEI'ın güçlerinin birleştirerek daha yüksek bir rekabet gücüne ulaşmak amacıyla hayata geçirilen SIE'nın başlıca stratejilerini PlayStation kullanıcılarının sadakatlerinin muhafaza edilmesi ve artırılması, Ücret Ödeyen Kullanıcı Başına Ortalama Gelir'in artırılması ve yan gelirlerin yükseltilmesi ...

  Okumaya devam et...
 • IPhone 7 Plus çift kameralı gelebilir

  IPhone 7 Plus çift kameralı gelebilir

  Yaptığı analizler ile mobil dünyada adından sıkça söz ettiren Ming-Chi Kuo'nun analizleri İphone 7'de çift kamera olacağı yönünde. Geçtiğimiz dönemde HTC tarafından kullanılarak popüler hale gelen çift kamera özelliğinin önümüzdeki ay tanıtılacak olan LG G5'te de yer alacağı düşünülüyor.

  Okumaya devam et...
 • Youtube Mp3 Dönüştürücü Dinle Çevir Keyfine Bak - Hasankeyf Olay Gazetesi

  Youtube Mp3 Dönüştürücü Dinle Çevir Keyfine Bak - Hasankeyf Olay Gazetesi

  Youtube sayesinde istediğiniz video artık telefona ve Bilgisayar yüklemek basit. Peki Youtube mp3 dönüştürücü nasıl indirilir? Youtube mp3 dönüştürücü içinde neler var? Youtube Mp3 Dönüştürücü sadece TubeMote ile sınırlı değil daha önceki yazılarımızda sizlere tavsiye ettiğimiz Tubidy mobi sitesinide kullanabilirsiniz.Tubidy mobi sitesi'de TubeMote Mp3 çevirici uygulamasıda tamamen Youtube alt yapısını kullanarak sizlere sınırsız bir arşiv ile karşılaşmanızı sağlamaktadır.Sizlere ...

  Okumaya devam et...
 • Facebook'a animasyonlu yüz ifadeleri geliyor

  Facebook'a animasyonlu yüz ifadeleri geliyor

  Yeni reaksiyonlar arasında beğeninin yanı sıra kalp simgesi, şoke olmuş, gülümseyen ve üzgün çehre ifadeleri mevcut. Facebook " un birkaç aydır denediği sıfatı kısa süre sonra Amerika Birleşik Devletleri ABD'deki üyelerinin kullanımına açması bekleniyor.

  Okumaya devam et...
 • Sony Computer Entertainment ve Sony Network Entertainment birleşiyor

  Sony Computer Entertainment ve Sony Network Entertainment birleşiyor

  O zamandan bu yana, SCE aralarında mevcut PlayStation 4 sisteminin de bulunduğu her nesil ile bilgisayarlı eğlence dünyasında katkı sağlamaya çalıştı. SIE, PlayStation markası altında tüketicilerin gereksinimlerine daha iyi yanıt verebilecek. SIE'nin başlıca müessesesel taktikleri, PlayStation kullanıcı bağlılığının korunması ve arttırılması, Para Ödeyen Kullanıcı Başına Aşağı Yukarı Gelir'in arttırılması ve yan gelirlerin yükseltilmesinden meydana geliyor.

  Okumaya devam et...
 • İstanbul'un ismi alan adı oldu!

  İstanbul'un ismi alan adı oldu!

  Yakında herkes İstanbul'u bilecek. Bu arada İstanbul Büyükşehir Belediyesi web sitesine www.ibb. istanbul , Başkan Kadir Topbaş'ın sitesine de www.kadirtopbas.istanbul adresleriyle de erişilmeye başlandı. Giderek yoğunlaşan bir yeryüzünde, İstanbul'un bugün milli bir ad olarak ortaya çıktığını söyleyen Topbaş, "Bir milli marka ortaya çıktı". "Şimdi bir milli marka ortaya çıktı".

  Okumaya devam et...
 • IPhone 7 Plus Çift Kamerayla Gelebilir

  IPhone 7 Plus Çift Kamerayla Gelebilir

  Linx tarafından geliştirilen görüntüleme teknolojisinde iki kamera birbirinden bağımsız olarak görüntüler alıyor ve daha sonra bu görüntüler kusursuz fotoğraflar için işleyerek birleştiriliyor. Ne de olsa Apple'ın bir numaralı özelliği yenilikleri "azar azar" vermesidir ki böylesi bir senaryo bizi hiç inandırıcı gelmiyor. Kuo'nun İphoen 7'den tek beklentisi de bu değil.

  Okumaya devam et...
 • Facebook kullanıcıları hack tehdidi ile karşı karşıya

  Facebook kullanıcıları hack tehdidi ile karşı karşıya

  Elektronik mesajın içinde yer alan kötü amaçlı yazılım; ek biçiminde gönderilmiş bir zip dosyası oluyor. Zip dosyasının içerisinde bir çalıştırılabilir dosya bulunuyor. Comodo ve Comodo Antivirüs Laboratuvarları Teknoloji Direktörü Fatih Orhan, siber saldırı çağında herkesin kimlik avı saldırılarına maruz kalabileceğine dikkat çekti.

  Okumaya devam et...
 • İphone 5se nedir çıkacak mı apple yeni ürünü iphone 5se mi

  İphone 5se nedir çıkacak mı apple yeni ürünü iphone 5se mi

  Yаyınlanan fotoğraf da bunun kanıtı gibi. iPhone 6'nın 5S kasasına oturtulmuş hali desek pek de yanlış olmaz yeni çıkacak iPhone telefonlar için. Bu durumdа Apple Pаy, A8 işlemci, 8 megapiksel kamera, 1.2 megapiksel ön kamera gibi özelliklere sahip, gövdesi iPhone 6'yа benzeyen bir telefonla tanışabiliriz.

  Okumaya devam et...
 • Şube müdürlüğü sözlü sınav soruları ve cevap

  Şube müdürlüğü sözlü sınav soruları ve cevap

  MEB tarafında yapılan açıklamada sonuçlara itiraz süresinin 5 iş günü olduğu duyrdu. Bu süre 27/01/2016-02/02/2016 tarihleri arasıdır. Buna göre yapılan itirazların 10 iş günü içinde karara bağlanarak açıklanacağını da belirtildi. Atamalara ilişkin duyurunun ileriki günlerde yapılacağı açıklandı. adaylar sınav sonuçlarını aşağıda bulunan linkten T.C. kimlik numaraları ile giriş yaparak öğrenebilecekler.

  Okumaya devam et...
 • Apple'ın karı rekor kırdı

  Apple'ın karı rekor kırdı

  Apple , 2016 mali yılının ilk çeyreğinde 18,4 milyar dolar kar elde ederek, dünya çapında halka açık bir şirketin elde ettiği en yüksek kar rekorunu kırdı . Satışların durgunluğunda iPhone 6S ve 6S Plus'ın iPhone 6'nın üzerinde küçük değişiklikler yapmış olmasının payı var. Bu yüzden Apple , yatırımcıları da hesaba katarsak iPhone 7 konusunda önemli bir baskı altında bulunuyor.

  Okumaya devam et...
 • Twitter'de üst düzey yeni bir deprem!

  Görünen o ki bu hamlenin bir benzeride üst düzey yöneticilere yansımış durumda. Bilişim haberleri sitesi Re/code, Twitter'ın yakında meşhur bir ismi idare heyetine alacağını belirtti. Şirket bugüne kadar bunda birçok oldukça başarılı olamadı. Snapchat ve Instagram benzeri yeni uygulamaların bilhassa genç kullanıcıları cezbederken, karlı basın platformları haline geldiği söylenebilir.

  Okumaya devam et...
 • Apple kullanıcıları için bir güncelleme daha mı geldi?

  Apple kullanıcıları için bir güncelleme daha mı geldi?

  Kullanıcıların sabırsızlıkla beklediği bu güncellemeyi bir an önce daha stabil ve hazır hale getirmek için uğraşan Apple , bugün ise iOS 9 .3'ün ikinci betasını yayınladı. Yeni özellik durumları ile beraberinde getirme beklenmekte olan iOS 9 .3 sürümünün daha kararlı bir çalışmaya sahip olabilme durumu içerisinde çalışmaların aralıksız olarak sürmüş olduğunu belirtilmekte iken yakın bir süre zarfı içerisinde iOS 9 .3 sürümünün bütün Apple kullanıcıları adına sunulacak olduğu ...

  Okumaya devam et...
 • TEOG veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılıyor? E - 26 Ocak 2016 Salı

  TEOG veli bilgilendirme sistemine giriş nasıl yapılıyor? E - 26 Ocak 2016 Salı

  Yukarıda verilen linkler bilgilendirme amaçlıdır. Karne notları e okuldan nasıl öğrenilir? E-Okul bilgilendirme sistemi ile veliler, artık sadece tek tıklamayla, okula veya eğitim alanına gitmeden, evinden veya iş yerinden internet bağlantısına sahip herhangi bir bilgisayardan çocuklarının eğitim durumları hakkında detaylı bilgileri alabilmeye başladılar.

  Okumaya devam et...