Londravizyon
 • Tendürek'te teröristler araçları ateşe verdi

  Tendürek'te teröristler araçları ateşe verdi

  Ağrı'da yol kesen teröristler araç yaktı . Teröristler , aralarında tırların da bulunduğu bazı araçları ateşe verdi . Güvenlik güçleri olayın ardından kaçan PKK'lı teröristleri yakalamak için bölgede hava destekli operasyon başlattı. TSK yapılan operasyonlarla ilgili açıklamada bulundu. Aynı zamanda Irak'ın Kuzeyinde yer alan Kandil bölgesinde de 4 teröristin etkisiz hale getirildiği Mardin Nusaybin'de ise Suriye Bölgesi bölücü terör örgütü barınma alanlarından kaçan PYDPKK 2 terör ...

  Okumaya devam et...
 • Snapchat'e Yeni Özellik: Özel Hikayeler Özelliği Geliyor

  Snapchat'e Yeni Özellik: Özel Hikayeler Özelliği Geliyor

  Son dönemin en çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından Snapchat Özel Hikayeler özelliğini kullanıma sundu. Özel Hikayeler , herhangi bir konuda ve arkadaşlarınızdan herhangi biriyle oluşturulabilir. Özel hikaye oluşturulduktan sonra ise Hikayem başlığının altında paylaşım yapmak için bir seçenek bulunuyor. Özel hikayeler , aktif oldukları süre boyunca hikayeler sayfasında görünüyor ve 24 saat sonra siliniyor.

  Okumaya devam et...
 • Pide fiyatları belli oldu

  Pide fiyatları belli oldu

  Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı: "2015 ve 2016 yılında pidenin kilogram fiyatı 6 lira olarak uygulanmıştı". Balcı açıklamasında, " Ramazan Pidesi fiyatları ülke genelinde azami 6 lira 60 kuruşun üzerinde olmayacak".

  Okumaya devam et...
 • Manchester saldırganın kimliği belli oldu

  Manchester saldırganın kimliği belli oldu

  Fransa İçişleri Bakanı Gerard Collomb , Salman Abedi'nin Manchester'daki saldırı öncesi Suriye'yi ziyaret ettiğini ileri sürdü. İçişleri Bakanı Amber Rudd'un açıklamasında bir kaç saat sonra İngiliz askerleri şehrin önemli noktalarına konuşlandı.

  Okumaya devam et...
 • Sıkıyönetim ilan etti! Ülkesine dönüyor

  Sıkıyönetim ilan etti! Ülkesine dönüyor

  Silahlı asilerin kentte belediye binasını, bir hastaneyi ve bir hapishaneyi işgal ettiğini belirten Lorenzana, militanların ayrıca bir Katolik kilisesini ve çok sayıda binayı ateşe verdiğini açıkladı. "IŞİD'le mücadele etmek için modern silahlara ihtiyacımız var" dedi. Filipinler medyası saldırının ilk anlarından itibaren bölgede faaliyet gösteren Ebu Seyyaf ve Maute militanlarının terör örgütü IŞİD'ten destek aldığını duyurmuştu.

  Okumaya devam et...
 • GÜNCELLEME - Elazığ'da başhekime silahlı saldırı

  GÜNCELLEME - Elazığ'da başhekime silahlı saldırı

  Elazığ daki Fırat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Muhammed Said Berilgen, hastanedeki makam odasında silahlı saldırıya uğramıştır. Saldırı olayı ile ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor. Başta hastalarına olmak üzere, ilimize ve bölgemize hizmet etmekte sınır mefhumu tanımayan, mesleğine ve iline olan sevdası ile bilinen değerli başhekimimizin başına gelen bu elim olayın bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.

  Okumaya devam et...
 • Erdoğan NATO toplantısına katılacak

  Erdoğan NATO toplantısına katılacak

  NATO-Rusya ilişkileri, NATO'nun Afganistan'la angajmanı, NATO-AB işbirliği gibi ittifak gündeminde önemini ve önceliğini koruyan meselelerin de toplantıda gündeme gelebileceği değerlendirilmektedir. Erdoğan , NATO zirvesi kapsamında yapacağı ikili görüşmelerde ise, NATO'nun DEAŞ ile mücadelede daha fazla sorumluluk alması gerektiğini vurgulayacak.

  Okumaya devam et...
 • HDP'li Sarıyıldız ve Öztürk komisyona sevk edildi

  HDP'li Sarıyıldız ve Öztürk komisyona sevk edildi

  Tuğba Hezer mazeret bildirmediği için, milletvekilliğinin düşmesi talebi ile Anayasa Adalet komisyonlarından oluşan karma komisyonlarına havale edildi. Rapor bu nedenle Genel Kurul'un onayına sunulacak. Divan da bunu görüştükten sonra Karma Komisyona gönderebilecek. Faysal Sarıyıldız ve Tuğba Hazer Öztürk'ün kendilerini savunma hakları komisyonda bulunuyor.

  Okumaya devam et...
 • Korkunç olay! Bahçeyi suladığı su kokunca fark etti

  Korkunç olay! Bahçeyi suladığı su kokunca fark etti

  KUYUDA CESET OLDUĞUNU GÖRDÜLER Kuyu üzerine kapatılmış beton bloğu kaldıran yakınları, kuyuda ceset olduğunu görünce durumu jandarmaya bildirdi . Kuyuda bir erkek cesedi görüldü. Yaklaşık olarak 15 gündür kuyuda olduğu düşünülen cansız beden, ölüm sebebinin tespiti amacıyla Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderildiği ifade edildi.

  Okumaya devam et...
 • Güneydoğu'da iki il ilçe, iki ilçe de il oluyor!

  Güneydoğu'da iki il ilçe, iki ilçe de il oluyor!

  Burada açıklamalar yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan , ilk olarak mesajlarını faizle ilgili verdi. Son zamanlarda oldukça gündemde olan yüksek faiz sorununa da değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan , kendisinin de yüksek faizden şikayetçi olduğunu ve bunu sürekli olarak gündeme getirdiğini belirtti.

  Okumaya devam et...
 • Eski Başyaver Yazıcı darbe girişimini kimin yaptığını bilmiyormuş

  Eski Başyaver Yazıcı darbe girişimini kimin yaptığını bilmiyormuş

  Ankara 17. Ağır Ceza Mahkemesince Sincan Ceza İnfaz Kurumları Kampüsü'ndeki duruşma salonunda gördüğü duruşmaya, tutuklu ve tutuksuz sanıklar, müştekiler ve tarafların avukatları katılıyor. "Bu olayla ilgili Mete Yarbayla görüşmelerimi sürdürdüm" diye konuştu. Garip garip hareketler yapıyordu kendisinden çekindim. Bu şekilde Marmaris'e gitmenin sıkıntı olacağını düşündüm.

  Okumaya devam et...
 • İngiliz Başbakanı May,

  İngiliz Başbakanı May, "Saldırganın kimliği biliniyor"

  Rus haber ajansı saldırıyı DEAŞ'ın üstlendiğini duyurmuştu. Çoğu çocuk yaşta bulunan 22 kişinin hayatını kaybettiği, 59 kişinin de ciddi şekilde yaralandığı Manchester saldırısının ardından konuşan İngiltere Başbakanı Theresa May , "Bu olayın bir terör saldırısı olduğunu kesinleştirmiş bulunuyoruz".

  Okumaya devam et...
 • Abdullah Gül'ün diploma verdiği öğrenci bakın kim çıktı

  Abdullah Gül'ün diploma verdiği öğrenci bakın kim çıktı

  Bu sırada Dr. Ayşe Zehra Karadere de ön sıraya geldi. Abdullah Gül'ün gelini Ayşe Zehra Gül kimdir nereli? Dr. Bahaüddin Çolakoğlu, Fatih Belediye Başkanı Mustafa Demir, öğrenciler ve aileleri katıldı. Bursa'da sessiz sade bir törenle yüzükler takılmıştı. Karadere ailesinin merkez Nilüfer İlçesi Çamlıca Mahallesi Gümüşkent Sitesi'ndeki evlerinde gerçekleşen törende, söz yüzüklerini de Abdullah Gül taktı.

  Okumaya devam et...
 • KPSS temel soru kitapçığı erişimde

  KPSS temel soru kitapçığı erişimde

  KPSS Alan Bilgisi sınavı 28 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak. Sonuçlar ise 16 Haziran Cuma günü açıklanacak. KPSS soruları ve cevap anahtarları ÖSYM ais dışında başka bir yerden açıklanmayacak. Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezince adaylara sınav başlangıcından 15 dakika öncesinde salona alınma işlemlerinin tamamlanacağı uyarısı yapıldı. 2017 KPSS sınavı zor mu kolay mı? 2017 KPSS sınav tarihleri.

  Okumaya devam et...
 • Caner Erkin-Asena Atalay'ın velayet davasında gerginlik

  Caner Erkin-Asena Atalay'ın velayet davasında gerginlik

  FUTBOLCU Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay'a açtığı velayet davası gergin başladı. İstanbul Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Asena Atalay avukatı ile katılırken Caner Erkin'i ise avukatları temsil etti. Cevap dilekçesinde ise tarafların anlaşmalı olarak boşandığı, Erkin'in velayet davasını Atalay'ı yıpratmak için açtığı iddia edildi. Erkin'in mahkemenin belirlediği günlerde dahi çocuğunu görmeye gitmediği, çocuğun genel masraflarını bile karşılamadığı öne sürüldü.

  Okumaya devam et...
 • Tansu Çiller için 'zorla getirme' kararı

  Tansu Çiller için 'zorla getirme' kararı

  Komisyonun sorularını yanıtlayan Çiller daha sonra düzenlediği basın toplantısında, bir süreci kapsayan 28 Şubat'ın ezber bozduğunu ve sonucunda çoğunluğun azınlığa çevrildiğini ifade etti. Av. Mağdurları milyonlarca insandır. 15 Haziran sanıkları tutuklu yargılanıyor. Mahkemeye katılamayacağını, yurtdışında olduğunu bildiren Tansu Çiller , mahkeme tarafından hoş karşılanmadı.

  Okumaya devam et...
 • Erdoğan Az Önce Açıkladı! Çapa Tıp Fakültesi Taşınıyor

  Erdoğan Az Önce Açıkladı! Çapa Tıp Fakültesi Taşınıyor

  Bunun için her alanda gençlerimizin enerjisine, azmine, birikimine, gayretine ihtiyacımız var. Başarının yolu, düzenli ve bilinçli çalışmaktan geçiyor. Onun için sizlere çok ihtiyacımız var. Doktor sayımız ne kadar artarsa buralardaki hizmetimiz de o kadar başarılı olacaktır. "Türkiye'nin bugün de birliği için gerektiğinde her türlü fedakarlığı yapabilecek gençlere ihtiyacı var.

  Okumaya devam et...
 • Ankara'da öğrenci servisi devrildi: 10 yaralı

  Ankara'da öğrenci servisi devrildi: 10 yaralı

  Kaza sırasında serviste bulunan öğrencilerden, 1'i ağır 10 öğrenci yaralandı. Yaralı öğrencilerden bir tanesinin ise durumunun ağır olduğu bildirildi. Kazada 10 öğrenci yaralandı. Yaralılar , 112 Acil Servis ekiplerince Beypazarı Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Durumu ağır olan öğrencilerden Özlem Çiftçi, Ankara Dışkapı Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildiği öğrenildi.

  Okumaya devam et...
 • Çıplak fotoğraflar ortaya çıktı!

  Çıplak fotoğraflar ortaya çıktı!

  Sеvgilisi Fairclough'un kucаğındа pоz veren Lavinia Woodward'ın fotoğrafları büyük sеs getirdi. Oxfоrd'dа tıp öğrеncisi olаn genç kadın, Alkоl ve uyuşturucu etkisindeyken Fairclough'u bıçаklаmış, аyrıcа sevgilisine laptоp ve reçel kavanоzu fırlаtmıştı.

  Okumaya devam et...