Londravizyon
 • Türk asıllı manken Ferrari'yi parçaladı

  Türk asıllı manken Ferrari'yi parçaladı

  Kaza sonucu , ortalığı birbirine katan Aksu'nun kokain kullandığı belirlendi. Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Suudi asıllı İngiltere vatandaşı erkek arkadaşıyla tatile giden ünlü model, önceki akşam Alkol alıp kokain kullandı .

  Okumaya devam et...
 • Türkiye'de tutuklu Alman gazeteci Tolu'ya ziyaret izni çıktı

  Türkiye'de tutuklu Alman gazeteci Tolu'ya ziyaret izni çıktı

  Görüşmenin cuma günü gerçekleşmesi bekleniyor. 1 Mayıs öncesi Ezilenlerin Sosyalist Partisi (ESP) ve Sosyalist Gençlik Dernekleri Federasyonu (SGDF) üyelerine yapılan operasyonda gözaltına alınan 16 kişi arasında olan Almanya doğumlu gazeteci ve çevirmen Meşale Tolu "terör örgütü propagandası" ve "terör örgütü üyesi olmak" suçundan tutuklanmıştı.

  Okumaya devam et...
 • Seks görüntülü şantaj şüphelisi 5 kişi serbest

  Seks görüntülü şantaj şüphelisi 5 kişi serbest

  Bunun üzerine polis, K.D."yi gözaltına aldı". Manisa'nın Turgutlu İlçesinde O.O. isimli bir kişiye ait internet sitesinde güvenlik kamerasıyla kaydedilen cinsel içerikli görüntülerin yayınlaması ve. SİTENİN SAHİBİ VE 4 KİŞİ DAHA GÖZALTINA ALINDI K.D.'nin ifadesinden ve görüntülerin yayınlandığı internet sitesinden yola çıkan polis, soruşturmayı daha da derinleştirdi.

  Okumaya devam et...
 • Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş açıklama yapıyor

  Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Numan Kurtulmuş açıklama yapıyor

  Ayrıca reformun uygulanabilmesi için ilave bir yapıya ihtiyaç olmadığı, mevcut yapıyla bu reformun yapılabileceği ortaya konuldu. Önümüzdeki günlerde ilgili bakanlarımız konunun daha net şekilde ana çerçeveye oturtulmasını sağlayacaklar. Dolayısıyla Türkiye'de de yaşın ileriye gitmesi kaçınılmazdır. İkinci olarak da miktarda artış yapılacaktır. Cumhurbaşkanımızın yaptığı Brüksel ziyaretinde bu konu bir kez daha vurgulanmıştır.

  Okumaya devam et...
 • İran Dışişleri Bakanlığı: PJAK saldırısına ilişkin Türkiye'den yanıt bekliyor

  İran Dışişleri Bakanlığı: PJAK saldırısına ilişkin Türkiye'den yanıt bekliyor

  Saldırı sonrası İranlı yetkililer konuyu Türkiye'ye iletti . Ankara " dan gelecek yanıtı bekliyoruz. Türkiye " yle ortak sınırımızda bu tip üzücü olayların olmasını istemeyiz" dedi. Kasımi konuyla iligili şöyle konuştu: " Bu konudaki iddialar, algı operasyonu kapsamında yapılmış gerçek dışı haberlerdir " dedi. Önceki gün Hakkari sınırına yakın bir yerde PJAK ile İran askerleri çatıştı.

  Okumaya devam et...
 • Kadirli İlçe Garnizon Komutanı gözaltına alındı

  Kadirli İlçe Garnizon Komutanı gözaltına alındı

  FETÖPDY'ye yönelik yapılan operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü operasyonlar kapsamında bugün öğleden sonra Osmaniye'nin Kadirli İlçesi'nin Garnizon Komutanı Alaaddin eşsiz gözaltına alındı. Yakalama kararının çıkmasının hemen ardından polis ekipleri Garnizon Komutanı Alaaddin Eşsiz'i hemen bulunduğu yerden gözaltına aldılar. Yakalanan Eşsiz'in sorgusu için Ankara'ya götürüleceği öğrenildi.

  Okumaya devam et...
 • İngiltere'de 23 bin terörist yaşıyor

  İngiltere'de 23 bin terörist yaşıyor

  Polis , Abedi'nin kimliğinin saldırıdan iki saat sonra ortaya çıkarıldığını söyledi. İngiltere'de yayınlanan The Times gazetesi, hükümet yetkililerine dayandırdığı haberinde, İngiliz istihbarat servisleri çalışanlarının İngiltere'de 23 bin 'aşırıcılık yanlısı cihatçının' yaşadığını tahmin ettiklerini yazdı.

  Okumaya devam et...
 • ABD, uçuşlarda elektronik cihaz yasağını genişletebilir

  ABD, uçuşlarda elektronik cihaz yasağını genişletebilir

  Kelly, uçuşlarda laptop taşınmasının havacılığa karşı çok fazla tehdit unsuru taşıdığını söyleyerek, "Teröristler, özelikle Amerikalıları taşıyan bir ABD uçağını düşürmeye takmış durumda" ifadelerini kullandı. ABD'li yetkililer, iki hafta önce yaptıkları değerlendirmede ABD ile Avrupa Birliği (AB) ülkeleri arasındaki uçuşları yasak kapsamına almama kararı vermişti.

  Okumaya devam et...
 • Merkel: Avrupalılar kendi kaderini ellerine almalı

  Merkel: Avrupalılar kendi kaderini ellerine almalı

  Avrupa'nın kaderini kendi ellerine alması gerektiğini söyleyen Merkel, AB'nin İngiltere ve ABD'ye tamamen güvenmesinin ve yaslanmasının mümkün olmadığını söyledi. Merkel, Avrupa ülkelerine yönelik Almanya'nın yardım edebildiği yerde yardım edeceğini belirterek, " Avrupa iyi olduğunda Almanya da iyi olur ." dedi.

  Okumaya devam et...
 • Iran Lideri Hamaney Riyad, ABD'nin Damızlık Ineği Haline Gelmiş

  Iran Lideri Hamaney Riyad, ABD'nin Damızlık Ineği Haline Gelmiş

  Sütleri de bitince kesilmeye mahkumlar " diye konuştu. İran'ın dini lideri Ayetullah Ali Hamaney , Suudi Arabistan'a atıfla, 'İslam dünyası'ndaki bazı halkları 'değersiz' liderlerin yönettiğini söyledi. Ayetullah Hamaney sözlerinin devamında " Hem bu yöneticiler ve hem bunların umut bağladıkları yönetimler er ya da geç mutlaka yıkılacak " ifadesini kullandı.

  Okumaya devam et...
 • ABD'de silahlı saldırı: 8 ölü

  ABD'de silahlı saldırı: 8 ölü

  Sputnik'in haberine göre; yetkililer, saldırganın tutuklandığını belirtti. Meydana gelen silahlı saldırı dolayısıyla ABD'li vatandaşların büyük bir panik ve korkuya kapıldıkları belirtildi.

  Okumaya devam et...
 • Kıdem tazminatı ile ilgili flaş açıklama

  Kıdem tazminatı ile ilgili flaş açıklama

  Düzenlemeyi yarın Bakanlar Kuruluna sunacağız. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu " dan kıdem tazminatına ilişkin bir açıklama geldi. Başbakan yardımcımızın başkanlığında siyasi ve teknik çalışmayı tamamladk. "Yıl sonuna da kalabilir." dedi. Bütün sistemi sadece bu güvenceye dayandırırsak büyük bir yanlışlık yaparız.

  Okumaya devam et...
 • Ebru Şallı'ya 500 bin liralık teklif

  Ebru Şallı'ya 500 bin liralık teklif

  Ebru Şallı , plaj ve havuzda poz verip , otelin reklamını da yapacak. Ebru Şallı , ünlü işadamının teklifini kabul etti. Manken Ebru Şallı uzun zamandır profesyonel olarak sporla ilgileniyor.

  Okumaya devam et...
 • Trump'ın damadı Kushner, Moskova ile gizli haberleşme ağı kurmak istedi

  Trump'ın damadı Kushner, Moskova ile gizli haberleşme ağı kurmak istedi

  Dün Kushner'in FBI soruşturmasına takıldığını duyuran The Washington Post gazetesi bugün de Kushner'in Trump'ın ekibiyle Kremlin arasında gizli iletişim hatları oluşturmaya çalıştığını öne sürdü. Sadece Kislyak ile görüşmeleri kapsamında soruşturuldu. Hafta başında, Kushner'in Rusya'yla ilişkisinin ilgili soruşturmada 'odak noktası' haline geldiği belirtildi.

  Okumaya devam et...
 • Erdoğan ve Putin telefonla görüştü

  Erdoğan ve Putin telefonla görüştü

  Açıklamada ekonomik kısıtlamaların kaldırılması konusunun da ele alındığı bilgisine yer verildi. -İki lider, Suriye " de çatışmasızlık bölgelerinin oluşturulmasının sürece ivme kazandıracağına dikkati çekti.

  Okumaya devam et...