Londravizyon
 • AK Parti MKYK sonrası Çelik'ten önemli açıklamalar

  AK Parti MKYK sonrası Çelik'ten önemli açıklamalar

  Türkiye'de bir çatışma ortamı yok. Türkiye'deki işin adı terörle mücadeledir . Çatışma ortamı ifаdеsi Türkiye gibi bir ülkеdе kullаnılmаmаsı gеrеkir. Bu tüzüğümüze göre bir zorunluluktur. Ömer Çelik Milletvekili yemin töreninin 17 Kasım'da yapılacağını açıkladı. Hükümet planının ardından bir yıllık fiil planı birkaç gün içerisinde vatandaşlarımızla paylaşılacak.

  Okumaya devam et...
 • Tag Heuer akıllı saat pazarına girdi

  Tag Heuer akıllı saat pazarına girdi

  TAG Heuer tarafınca tipik kullanım şeklişnde isimlendirilen kullanım şekline göre Connected'in 410mAh değerinde bataryası tam olarak 25 saat gitmekte. Saatin performansını optimize etmek ve kullanıcıların Android Wear işletim sisteminin getirdiği çok çeşitli özelliklerden yararlanmasını sağlamak için Audio Streaming, Bluetooth ve Wi-Fi dahil bir dizi özellik Intel teknolojisiyle hayat buluyor.

  Okumaya devam et...
 • ABD'nin İncirlik'e gönderdiği F-15C uçakları

  ABD'nin İncirlik'e gönderdiği F-15C uçakları

  Uçaklar Türkiye'nin hava sahasının korumasını güçlendirecek" WASHINGTON (AA) - ABD Savunma Bakanlığı, Türkiye'deki İncirlik Üssü'ne gönderdiği F... "Bu uçaklar, Türk hava sahasında kontrol, hava devriyesi görevi yapacak" şeklinde konuştu. Geçtiğimiz günlerde İncirlik Üssü'nde hareketlilik yaşanmıştı. Devriye görevi görecek bu uçaklar, havalandıktan sonra suç unsuru ile karşılaştıklarında üs ile bağlantıya geçip, gerekeni anında yapmaları planlanıyor.

  Okumaya devam et...
 • Rus Uçağının Kara Kutusu Bombayı İşaret Ediyor

  Rus Uçağının Kara Kutusu Bombayı İşaret Ediyor

  Olayda 224 kişi öldü. İngiltere yetkililerine göre, dinlenen militanlar arası konuşmalar, kalkış öncesi uçağa bir bomba konulduğunu gösteriyor. Uçağın bir bombayla düşürüldüğünü ileri süren ekip, bu ihtimalin " yüzde 90 " olduğunu açıkladı.

  Okumaya devam et...
 • Snapchat günde 6 milyar kez görüntüleniyor

  Snapchat günde 6 milyar kez görüntüleniyor

  Zira Facebook'un da son dönemlerde video izlemelerine odakladığı ve bu doğrultuda çeşitli çalışmalar yaptığı biliniyor. Bir kişinin bir videoyu ne kadar süre boyunca izlemesi bir izleme olarak kaydediliyor. Snapchat için ise bu gibi rakamlar oldukça önem taşımaktadır. Ürün üzerinde yapmış olduğu bazı değişikliklerin sonuç verdiğinin de altını çizmekte fayda var.

  Okumaya devam et...
 • Helmut Schmidt hayatını kaybetti

  Helmut Schmidt hayatını kaybetti

  Schmidt'in doktoru Heiner Greten, Schmidt'in yerel saatle 14.30′da yaşamını yitirdiğini bildirdi. Geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan Schmidt'in ameliyat sonrası ağlık durumu iyice kötüleşti. Açık sözlülüğüyle tanınan Schmidt , düşündüğünü sansürlemeden söyleyen bir kişiliğe sahipti. Schmidt başbakanlığı döneminde uyguladığı ekonomik politikalarla adından söz ettirdi.

  Okumaya devam et...
 • Facebooktan süper özellik geliyor

  Facebooktan süper özellik geliyor

  Ortaya yeni çıkan yüz tanıma özelliği Messenger ile kullanılacak. İlk olarak Avusturalya'daki Facebook Messenger Android uygulaması kullanıcılarına sunulan Photo Magic , önümüzdeki günlerde aynı ülkedeki iOS kullanıcılarıyla da buluşacak.

  Okumaya devam et...
 • Pcdepo.com isimli siteden alışveriş yapanlar dolandırıldı bu konuda yapmanız gerekenler neler

  Pcdepo.com isimli siteden alışveriş yapanlar dolandırıldı bu konuda yapmanız gerekenler neler

  Bu durumdan haftalar geçmesine rağmen sipariş etmiş oldukları bilgisayarlar bir türlü kargoya teslim edilmedi. İ.D. ise, 26 Ekim'de verdiği sipariş bir hafta içinde teslim edilmeyince kendi çapında araştırmaya gitmiş. Müşterilere gönderilen mesajlarda "Ödemelerini her insanın yapmayı planlıyoruz. Benim 13 senelik emeğim var bu e-ticaret sitesinde ve şirkette bırakarak kaçıp gitmek söz konusu bile düşünülemez" şeklinde mesaj yollandı.

  Okumaya devam et...
 • Arap Dışişleri Bakanları Filistin için acil toplandı

  Filistin'deki değerlerimizi ve evlatlarımızı bu ırkçı saldırılardan korumak için ciddi bir duruş göstermemiz gerektirir. "Bu, cinayetler karşısında uluslararası toplumu sorumluluk almaya itecektir." dedi. Arap Dışişleri Bakanları dün, İsrail'in bölgedeki saldırgan tavrını kınamak üzere acil olarak bir araya gelmiş ardından da Güney Amerikalı mevkidaşları ile görüşme gerçekleştirmişlerdi.

  Okumaya devam et...
 • İnterneti kullanarak bağlama yapımında usta oldu

  İnterneti kullanarak bağlama yapımında usta oldu

  Baðlamayla Sydney'de adlý sanlý aranjörler Yýldýray Gürgen ve Mehmet Ali Çetin sebebiyle tanýþan 4 bebek babasý Yýlmaz, 40 yaþýndan sonralarý ustalýða revan süreci AA muhabirine anlattý. Türkiye'deki ustalardan her vakit destek gördüğünü aktaran Yılmaz "Yeri geldi beni hiç tanımayan çalgı ustalarına telefon açıp sorduğum sorular oldu".

  Okumaya devam et...
 • Trafik cezası sorgulama ve ödeme EGM hizmetleri!

  Trafik cezası sorgulama ve ödeme EGM hizmetleri!

  Lütfen yönlendirildiğiniz sitede kimlik bilgilerinizi paylaşmayınız . Yukarıda verilen linkler bilgilendirme amaçlıdır . Posta yolu ile tebliğ edilen cezalar sayesinde araç sahipleri araçlarına ceza kesildiğini öğrenebilmektedir. Bu sayfaya T.C. kimlik numaranızı, doğum yılınızı, adınızı ve soyadınızı girmeniz gereklidir. Sorgulama seçeneklerinden araç plakasına yazılan ceza sorgulama seçeneğini seçtiğiniz zaman sisteme plakanızı ve tescil belge seri ve numarasını girmeniz gereklidir.

  Okumaya devam et...
 • Ulu Önder Atatürk için Google'dan Karanfil Doodle'ı

  Ulu Önder Atatürk için Google'dan Karanfil Doodle'ı

  Her yıl 10 Kasım günü saat 09:05'te Türkiyede neredeyse hayat durur, trafik durur araçlar kornalarla anma etkinliklerine destek verir. Ayrıca, tüm bayraklar 10 Kasım günü yarıya indirilir. Bunun dışında Çin'de 21 Ocak ve 21 Şubat arasında kutlanan ve ülkenin en önemli bayramı olan yılbaşı için hazırlanan doodle , Hong Kong ve Endonezya, Tayland gibi komşu ülkelerde de gösteriliyor.

  Okumaya devam et...
 • İsviçre lüks saatinin Apple Watch'a başkaldırısı: TAG Heuer Connected

  İsviçre lüks saatinin Apple Watch'a başkaldırısı: TAG Heuer Connected

  Apple'a 'pahalı yanıt' ise ünlü saat üreticisi Tag Heuer'den geldi. Tag Heuer , New York'ta düzenlediği bir etkinlikle Android işletim sistemli ilk akıllı saati Connected'ı görücüye çıkardı. Şirket, akıllı saatin tam şarjla tüm günü rahatlıkla çıkarabildiğini belirtiyor. ABD'de satışa çıkan TAG Heuer Connected , Avrupa pazarına ise 12 Kasım tarihinde sunulacak.

  Okumaya devam et...
 • IPhone kullanıcılarına müjdeli haber

  IPhone kullanıcılarına müjdeli haber

  Memnuniyetsizliğini sosyal medyada da dile ... iOS 9'un kullanıma sunulmasıyla birlikte bazı iPhone kullanıcılarının şikayet ettiği yavaşlama vb sorunlar önümüzdeki günlerde sona erecek.

  Okumaya devam et...
 • E Okul Yazılı Performans Sınav Sonuçları MEB

  E Okul Yazılı Performans Sınav Sonuçları MEB

  Veli Bilgilendirme Sistemi adı üstünde olan, öğrenci velilerini bilgilendirmek amaçlı hazırlanmış bir E-Okul projesidir. Bu E-Okul projesi ile birlikte hem aileler hem de öğrenciler, kolaylıkla not ve devamsızlıklarını takip edebiliyor. Günümüz modern teknoloji çağının eğitim sistemi üzerinde ki etkisini oldukça büyüktür. Ulusal Eğitim Bakanlığı ( MEB ), bu senenin 'Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Uygulaması Tercih ve Yerleştirme E-Kılavuzu'nu yayımladı.

  Okumaya devam et...
 • Rus Uçağının Siyah Kutusu Bombayı İşaret Ediyor

  Rus Uçağının Siyah Kutusu Bombayı İşaret Ediyor

  Bu haber 2015-11-07 10:50:27 eklenmiş ve 132 kez görüntülenmiştir. Rusya'nın St. Petersburg şehrine gitmek üzere Mısır'ın Şarm El Şeyh kentinden havalanan yolcu uçağı kalkıştan 23 dakika akabinde düşmüştü. Uçağın kargo bölümüne giriş izni olan bir kişinin uçağın kalkışından önce bir bagajın içine bomba yerleştirmiş olabileceği ifade ediliyor. Fransız medyasında bulunan haberlerde araştırmacılar, uçağa yerleştirilen bombanın patlaması neticesi düştüğünü bildirdi.

  Okumaya devam et...
 • Türkiye de Eğitim Alamayan 400 Bin Suriyeli Çocuk,

  Türkiye de Eğitim Alamayan 400 Bin Suriyeli Çocuk,

  Raporda "Her ne kadar Türkiye hükümeti mülteci krizi karşısında cömert davranmış olsa da, Türkiye Suriyeli çocukların eğitime erişim hakkını sağlama konusunda zorlanıyor" deniyor. "Eğitimin güvence altına alınması, çocuk gelin ve çocuk asker sorunlarını ortadan kaldırır" denen raporda, eğitim yoluyla çocukların ileride kendi ekonomik özgürlüklerini de elde etmek için önemli bir fırsat yakalayabilecekleri ifade ediliyor.

  Okumaya devam et...