Londravizyon
 • Rus uçağı düştü: 224 kişi

  Rus uçağı düştü: 224 kişi

  Düşen uçaktaki yolcuların çoğunun Rus turistler olduğu açıklandı. Başbakanlık bürosu, 45 adet ambulansın yıkıntıya eriştiğini ifade ederek Mısır Gökyüzü Kuvvetlerine ilişkin askeri uçağın cenazeleri Mısırın Başkenti'ye taşımak amaçlı bölgeye yakın Ariş havalanında hazırlıklı beklediğini aktardı.

  Okumaya devam et...
 • Windows 10 Güncellemesi Tercihen Sunulacak

  Windows 10 Güncellemesi Tercihen Sunulacak

  Microsoft son yaşanan Windows 8 ve Windows 8 .1 krizinden sonra bir toparlanma aşamasına girmişti. Daha önce böyle bir deneyime girişmeyen Microsoft , bu yöntemle Windows'unu güncellemeyen kullanıcılara Windows 10'u bir güncelleme olarak sunacak.

  Okumaya devam et...
 • Rusya’ya ait yolcu uçağı kayboldu

  Rusya’ya ait yolcu uçağı kayboldu

  Airbus A321 tipi yolcu uçağının Sina Yarımadası'nda düştüğü ifade edilse de halen resmi bir açıklama yapılmadığı görülüyor. Reuters'ın geçtiği bilgilere göre ise 224 kişi taşıyan Rus yolcu uçağı ile Kıbrıs hava sahasında radar bağlantısı kesildi.

  Okumaya devam et...
 • 15 dolarlık akıllı telefon geliyor!

  15 dolarlık akıllı telefon geliyor!

  Kanada'lı üretici DataWind ve Hint servis sağlayıcı Reliance Communications yaklaşık olarak 15 dolara (999 rupi) mal olacak bir akıllı telefon projesi için işbirliği yapıyor. DataWind ehven tesisat ihya işine on paralık ecnebi değil. Şu anda şirket tarafından sunulan en ucuz telefon 45 dolarlık bir fiyat etiketiyle satılıyor.

  Okumaya devam et...
 • Loon Project: Ücretsiz İnternet Google Balonlarında

  Loon Project: Ücretsiz İnternet Google Balonlarında

  Google, Endonezya'nın en ücra adalarında bile interneti yaygınlaştırmak için sinyal iletebilen balonlarını gökyüzüne yollayacak. Google’ın süper basınçlı balon planı ilk olarak Haziran 2013’te Yeni Zelanda'dan 30 kadar balonun uçurulmasıyla başladı.

  Okumaya devam et...
 • IPhone 7, Samsung ekranıyla mı gelecek?

  IPhone 7, Samsung ekranıyla mı gelecek?

  Bu sorunun cevabını henüz tam olarak bilinmese de ortada Apple şirketinin geliştirdiği iPhone 7 modeli için Samsung şirketine ait OLED ekran tasarımları yakın bir tarihte iPhone 7 ekranlarındaki yerini süsleyeceğine dair güçlü iddialar var.Söz konusu iddia Bidness ETC sitesi teknoloji editörlerinden Martin Blanc'a ait.

  Okumaya devam et...
 • İngiltere'yi ayağa kaldıran

  İngiltere'yi ayağa kaldıran "bebek yüzlü bilgisayar korsanı hacker"

  TalkTalk'ın çocuk yaştaki bilgisayar korsanı hacker zanlısı için The Sun gazetesi birinci sayfadan " Bebek yüzlü Hacker " manşetini attı. Daily Mail gazetesi ise kısaca kusursuz sahife “Telefon devini felce uğratan bebek yüzlü hacker” manşetli indinde numara sahife haberinde mücerret indinde annenin oğlu bulunan 15 yaşındaki TalkTalk zanlısının döşek odasından sağlam hariç çıkmayan hız videoteyp oyunları müptelası bir tanesi olduğuna nazarıitibar çekti.

  Okumaya devam et...
 • Berlin de Türkiye Rahatsızlığı

  Berlin de Türkiye Rahatsızlığı

  Almanya'nın ün yapmış olan gazetelerinden Süddeutsche Zeitung, AB Komisyonu'nun siyasi gerekçelerle İlerleme Raporu'nu açıklamaktan kaçındığı haberlerinin Alman Meclisi'nde hoşnutsuzluk yarattığını ileri sürdü. Süddeutsche Zeitung'un haberine yönelik kroki raporda, yürütmenin yargıya legal olmayan müdahalesinin hüküm özgürlüğüne kayıp verdiği eleştirisi yer ediniyor.

  Okumaya devam et...
 • Tubidy Mp3 İndirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

  Tubidy Mp3 İndirme İşlemleri Nasıl Yapılır?

  Tubidy Mp3 indir ücretsiz müzik indirmek için Tubidy sitesini güvenle kullanabilirsiniz. İlk olarak BlackBerry akıllı cep telefonlarında kullanılan Tubidy Mp3 indir, daha sonrasında akıllı telefon endüstrisinin gelişmesiyle bu zamana kadar popüler bir şekilde geldi.

  Okumaya devam et...
 • Son Dakika Haber! Rusya dünyanın internetini kesmeyi mi düşünüyor?

  Son Dakika Haber! Rusya dünyanın internetini kesmeyi mi düşünüyor?

  Rusların o bölgede bulunması bazı ABD 'li askeri ve istihbarat yetkililerinin, çatışma anında bu hatlara saldırılabileceği konusunda endişelenmesine sebep oluyor. İnternetin ana omurgasını oluşturan bu fiber kablolar köpek balığı saldırıları veya doğal olaylar nedeniyle yer yer zarar görüyor ancak ABD'li yetkililer hızlıca kabloları onarabiliyor.

  Okumaya devam et...
 • Tubidy mp3 mp4 indir ile müzik yükle canının istediğ yerde dinle - JonhWick!

  Tubidy mp3 mp4 indir ile müzik yükle canının istediğ yerde dinle - JonhWick!

  Dünyaca ünlü dünya video devi olanYoutube'nin uydusu olarak da değerlendirilebilecek Tubidy sitesinden sadece müzik değil, aynı zamanda fotoğraf ve fotoğraf albümleri de indirmeniz oldukça mümkün. Her dilden müzik dinlenebildiği gibi ilginizi çeken müzikleri de Tubidy .mobi intenet sitesinden mp3, mp4 vb birçok ederi indirbilirsiniz. Tubidy , telefonunuzda fazla belle kaplamadan istediğiniz müziği telefonunuza indirmiş gibi açmanız konusunda işe yarar.

  Okumaya devam et...
 • Asitli saldırgan: Amacım şaka yollu korkutmaktı

  Asitli saldırgan: Amacım şaka yollu korkutmaktı

  Tanık, C.A."yı teşhis etti". Caddeyi gören farklı bir işyerinin güvenlik kamerasında, C.A.'nın görüntüleri belirlendi. Gözaltına alınan C.A., evinde arama yapıldıktan sonra Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.

  Okumaya devam et...
 • YouTube'a ücretli üyelik sistemi geldi

  YouTube'a ücretli üyelik sistemi geldi

  Youtube tarafından yapılan açıklamada, kullanıcıların izledikleri videolarda artık reklam görmeyeceği, offline olarak video izleyebileceği ve videoyu direk bilgisayarlarına indirebileceği belirtildi. YouTube'a ücretli abone olan kullanıcılar, Android telefonları üzerinden YouTube seyrederken de avantaj elde edecekler. Youtube Red'in 1 aylık deneme süresi ücretsiz olacak.

  Okumaya devam et...
 • Telefonlar saatleri geri alacak mı?

  Telefonlar saatleri geri alacak mı?

  Türkiye'de ise saatler, 1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek seçimler nedeniyle 8 Kasım günü geri alınacak. Hayatın vazgeçilmez parçaları haline gelen akıllı telefonlar için de çözüm var. Günlük akışınızı bozmaması açısından bu işlemi 24 Ekim akşamı yapmanızda fayda var. Cihaz, Türkiye'ye uygun olarak geri alma işlemini 8 Kasım günü gerçekleştirecek.

  Okumaya devam et...
 • EGM Trafik Cezası Sorgulama işlemi çok basit

  Trafik cezalarında indirim ve 3 taksit imkanından yararlanmak isteyenler Borç Bilgilendirme Servisi'nden borcunu sorgulatması gerekiyor. Planıza ceza yazıldığı vakit bu trafik cezaları size posta yoluyla ikamet ettiğiniz adrese gönderilir.

  Okumaya devam et...
 • Dilek Doğan davasında 'kısıtlılık' kararı!

  Savcılık, DHKP-C'ye yönelik operasyonda gözaltına alınan şüpheliler ve şüpheli avukatlarının, Dilek D."nin yaralanmasına ilişkin yürütülen soruşturmaya ait dosyayı incelemeleri ve örnek almalarının soruşturmanın selametini tehlikeye düşüreceğini öne sürerek Sul Ceza Hakimliği'ne başvurdu".

  Okumaya devam et...
 • Şişli'de minibüs geri manevra yaparken yaşlı kadını ezdi

  Şişli'de minibüs geri manevra yaparken yaşlı kadını ezdi

  Edinilen bilgilere göre, 34 VP 7826 plakalı aracına binen Faruk K., geri manevra yaptığı sırada Seher Yasan'a (85) çarptı. Yaşlı kadını yaklaşık 10 metre sürükleyen sürücü Furkan Karagöz, çevredeki vatandaşların uyarısıyla aracı durdurdu. Sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede Seher Yasan'ın olay yerinde öldüğünü belirledi. Komşularının haber vermesi üzerine eve koşan yakınları sinir krizleri geçirdi .

  Okumaya devam et...
 • Google Play Store Android Apk Free İndir!

  Google Play Store Android Apk Free İndir!

  Popüler karakterlerden birini seçtiğiniz zaman uygulama bölümüne renkli ve eğlenceli bir animasyon ile geçiş yapılıyor. AppStore'un en fazla uygulama indiren ülkeleri Çin, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, İngiltere ve Rusya olurken Google Play Store'da bu sıralama Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Hindistan, Rusya ve Meksika şeklinde karşımıza çıkıyor.

  Okumaya devam et...