Londravizyon
 • Big Brother Kızı İdil Naz Kaluç'un Havuz Görüntüleri Nefes Kesti

  Big Brother Kızı İdil Naz Kaluç'un Havuz Görüntüleri Nefes Kesti

  Big Brother yarışmacısı İdil Naz Kaluç , havuz görüntüleriyle çok konuşulmuştu. 20 yаşındа ve Beden Antrеnörlüğü öğrencisi оlan Kaluç aynı zamanda Tenis vе pilates еğitmеnliği de yаpıyor. Big Brother Türkiyе'nin dаhа ilk bölümünden dikkat çeken İdil Nаz Kaluç, dаhа önce Bu Tarz Benim yarışmasına da katılmış. 19 yaşında olan İdil Naz Kaluç İstanbul'da yaşıyor.

  Okumaya devam et...
 • Şartlar yerine gelmezse Türkiye İsrail'den gaz almayacak

  Şartlar yerine gelmezse Türkiye İsrail'den gaz almayacak

  Katar, Azerbaycan’dan sonraları şaşırtı İsrail’den geldi. Ancak İsrail gazının Türkiye’ye gelmesi için önceki diplomatik ilişkilerdeki düğümün çözülmesi gerektiği söyleniyor. İsrail-Türkiye arasında bir boru hattı inşa edilerek, gazın Türkiye'ye satışı yaklaşık 5 yıldır gündemde. Ancak Türkiye ve İsrail arasındaki diplomatik gerginlik, projenin birlikte açıdan donmasına hastalık olmuştu.

  Okumaya devam et...
 • Google Play Store nedir ve nasıl indirilir? Google Play Store indir

  Google Play Store nedir ve nasıl indirilir? Google Play Store indir

  Google Play Store apk indirmek için yapmanız gerekenleri detaylarıyla açıklıyoruz! Eski аdıylа Android Mаrkеt ve yеnilеnеn ismiylе Google Play Store tеlеfоnunuzа yüklеnmiş оluyоr. Giriş yaptıktan hemen sonra kullanımınıza açılacak Google Play Store'da indirdiğiniz ve kullanım gerçekleştirdiğiniz uygulamalara yorum ve puanlamada yapabilirsiniz.

  Okumaya devam et...
 • Panasonic Toughbook CF-20 Lansmanı Gerçekleşti

  Panasonic Toughbook CF-20 Lansmanı Gerçekleşti

  Sağlık sektöründen filo yönetimine, telekomünikasyondan savunma sanayine kadar bir çok sektörde kullanılabilen CF-20, her türlü çalışma ortamında kırılma ve çizilmelere karşı dayanaklı olacak şekilde tasarlandı. 8 GB RAM dışında 256 GB da SSD hafızaya sahip. Sigorta tabanlı küresel finansal hizmet sağlayıcısı Zurich Group bünyesindeki Zurich Engineering , Panasonic Toughbook İlk Kullanıcı Programının bir üyesi olarak Panasonic Toughbook CF-20 " nin geliştirilme sürecine dair ...

  Okumaya devam et...
 • Prof. Dr. Aziz Sancar ödülünü alıyor

  Prof. Dr. Aziz Sancar ödülünü alıyor

  Sancar sözlerini, "Hükümetin bilime önem verdiğini duymak beni çok mutlu etti". Aziz Sancar , 8 Eylül 1946 tarihinde Mardin'in Savur ilçesinde bir çiftçi ailesinin sekiz çocuğundan yedincisi olarak doğmuştur.Kendinden 9 yaş büyük olan en büyük abisi Kenan Sancar Tuğgenerallikten emekli olmuştur.

  Okumaya devam et...
 • 'Askerlerimizi geri çekmek söz konusu değil'

  Bu hareketten sonra da 2014'te merkezi yönetimin talebi olmuştur. Bunu, geri çekmek gibi bir şey şu an için söz konusu değil. Bu ayın 21'inde Kuzey Irak, Türkiye ve Amerikalı dostlarımızla bir çalışma yapılacaktır. "Ama bizim bir özelliğimiz bar, bir tarafta 911 km Suriye ile sınırımız var, öbür tarafta 390 km Irak'la sınırımız var. Peki Rusya Federasyonu'nun bu ülkelerle bir sınırı mı var?" diye sordu.

  Okumaya devam et...
 • Samsung Galaxy A Serisinde 2016 Güncellemesi

  Samsung Galaxy A Serisinde 2016 Güncellemesi

  Kısa süre önce ise yenilenmiş şekliyle Galaxy A8 duyuruldu. Yeni bir tasarım bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacak olansa, çizimlerdeki telefonların Galaxy S6′yla neredeyse aynı görünmesi. Geçtiğimiz günlerde A3, A5 ve A7 modellerini yenileyen Samsung bu kez de A8'in yeni nesil modelini tanıttı. Defalarca internete sızan telefonun özelliklerinde ve tasarımında, bizi şaşırtan fazla bir detay yok.

  Okumaya devam et...
 • Rusya Ukrayna ile de mahkemelik

  Rusya Ukrayna ile de mahkemelik

  Putin, Maliye Bakanı Anton Siluanov'tan Ukrayna'yı mahkemeye vermesini istedi. Ukrayna Başbakanı Arseniy Yatsenyuk, Ukrayna'nın 3 milyar dolarlık borcuyla ilgili olarak "Rusya ile mahkemede hesaplaşmaya hazırız" dedi. Yatsenyuk, ayrıca uluslararası kreditörlere Kiev'in borcunun yapılanmasını teklif ettiklerini hatırlatarak "Tüm uluslararası kreditörler teklifimizi kabul etti.

  Okumaya devam et...
 • Rusya'dan Davutoğlu'nun sözlerine yanıt

  Rusya'dan Davutoğlu'nun sözlerine yanıt

  RusyaDışişleri Bakanlığı sözcüsü Maria Zaharova, Türkiye'nin Suriye " de etnik temizlik yürüttüğüsuçlamasının 'temelden yoksun" olduğunu söyledi. Rusya, Başbakan Davutoğlu'nun "etnik temizlik" suçlamasının temelden yoksun olduğu açıklaması yaptı.Türkiye Başbakanı Ahmet Davutoğlu'nun "etnik temizlik" suçlamasına Rusya'dan yanıt geldi.

  Okumaya devam et...
 • HSYK'dan 54 hakim ve savcıya yargılama!

  HSYK'dan 54 hakim ve savcıya yargılama!

  Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu-HSYK, usulsüz dinleme kararı veren 54 hakim ve savcının yargılanmasına izin verdi. HSYK, 54 hakim ve savcı hakkında yargılama izni verdi. Savunmaların gelmesinin sonrasında kovuşturma sonucu beklenmeden de bu kişiler hakkında disiplin yönünden ihraç dahil çeşitli yaptırımlar gündeme gelebilecek.

  Okumaya devam et...
 • 35 bin liraya bir bardak çay

  35 bin liraya bir bardak çay

  Adаnа'da Oto Galericiler Sitesi'nde аrаç alım satımı yapan Eser B., katalоgdan beğendiği beyaz eşyaları satın almak için Yenibаrаj Mahallesi'nde bulunan bir apartmandaki ofise gеldi. Eser B. zemin kattaki dairenin arka kapısından çıkan dolandırıcıların dönmesini beklerken, ortağı cep telefonundan arayarak, "Ortak ne aldın böyle, bankadan sürekli mesaj geliyor, 10 dakika içinde toplam 35 bin lira para çekildi" diye sordu.

  Okumaya devam et...
 • Ruslar, 60 saat boyunca Tolstoy'un Savaş ve Barış'ını okuyacak

  Ruslar, 60 saat boyunca Tolstoy'un Savaş ve Barış'ını okuyacak

  Petersburg'daki Kış Sarayı'ndan Arktik adalarda, doğalgaz tesislerinde personel işçilerden kozmonotlara civarı farklı yerlerde inşa edilmiş pekçok okuma gösterilecek. Rus devlet televizyonu tarafından organize edilen ve 8 Aralık'ta başlayan etkinlik 12 Aralık'a kadar bu adres üzerinden canlı olarak takip edilebilecek.

  Okumaya devam et...
 • Nobel Barış Ödülü sahiplerine verildi haberi

  Nobel Barış Ödülü sahiplerine verildi haberi

  Nobel Kimya Ödülüne layık görülen Aziz Sancar'ın ise İsveç'in başkenti Stockholm'de TSİ 17:30'da düzenlecek törenle ödülünü alması bekleniyor. Carl Gustaf tarafından dağıtılacak. Çalışmalarını ABD'de sürdüren Mardin doğumlu genetik bilimci Prof. Dr. Aziz Sancar, bu yılki Nobel Kimya Ödülü’nü İsveçli Tomas Lindahl ve ABD’li Paul Modrich ile paylaştı.

  Okumaya devam et...
 • Nazi gelini ilk kez konuştu özür diledi

  Nazi gelini ilk kez konuştu özür diledi

  Avukat, mahkeme tarafından itham edilen sanığın banka soygunu, bombalama eylemine karıştığı iddialarının asılsız olduğunu ileri sürdü. NSU ÜYESİ DEĞİLİM Nasyonal Sosyalist Yeraltı Örgütü NSU ile bağını da reddeden Zschaepe , NSU isminin Uwe Mundlos tarafından konulduğunu belirttikten sonra kendisini ne o zaman ne de daha sonra NSU üyesi olarak görmediğini, olsa olsa Böhnhardt " ın üye olabileceğini öne sürdü.

  Okumaya devam et...
 • Obama 'Dar kafalı' dedi... Müslüman düşmanı Donald Trump'a davet bile göndermedi

  Obama 'Dar kafalı' dedi... Müslüman düşmanı Donald Trump'a davet bile göndermedi

  Hükümetin resmi internet sitesinde açılan imza kampanyasında kısa sürede 300 binden fazla imza toplanarak kampanyanın İngiltere Parlamentosu'nda tartışılabilmesi gündeme geldi. Cumhuriyetçi aday özellikle bazı bölgelerde internetin engellenmesi gerektiğini düşünüyor. Cumhuriyetçi Partili Başkan aday adayı Donald Trump'ın , Müslümanların ABD'ye girişinin geçici olarak yasaklamasını istediğini açıklaması, hem ABD içinde hem de uluslararası camiada büyük tepki toplamıştı.

  Okumaya devam et...
 • Türk F-16'ları Kuzey Irak'taki PKK kamplarını bombaladı

  Türk F-16'ları Kuzey Irak'taki PKK kamplarını bombaladı

  Hava Kuvvetleri Komutanlığı'na bağlı F-16'lar akşam saatlerinde havalandı. Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Kuzey Irak'ta Kandil, Hakurk, Zap ve Avaşin Basyan bölgesinde bulunan PKK'lı teröristlere ait hedeflerin düzenlenen hava operasyonuyla birlikte imha edildiği bildirildi.

  Okumaya devam et...
 • Ahmet Hakan CNN Türk'ten İstifa Etti mi?

  Ahmet Hakan CNN Türk'ten İstifa Etti mi?

  Ahmet Hakan , "Bugün intirnet sitelerinde, sosyal medyeda benim CNN TÜRK'ten istifa ettiğime dair nereden kaynaklandığını bilemediğim bir haber çıkmış". Hürriyet yazarı Ahmet Hakan , 11 Ağustos 1967'de Yozgat'ta dünyaya geldi. Ahmet Hakan'ın 'havuz'dan gelen yeni yayın yönetmeniyle anlaşamadığı ve istifa ettiği iddia edildi.

  Okumaya devam et...