Londravizyon
 • Galaxy S7 ne zaman satışa sunulacak?!

  Galaxy S7 ne zaman satışa sunulacak?!

  Profesyonel görünümlü odaklama efektleri oluşturmada ve keskin odaklamada nesneyi kullanıcıya yaklaştırırken arka planın flu kalmasını sağlamada en ideal çözüm olarak gösterilen Dual Pixel CMOS AF teknolojisi ayrıca çekimlerde daha canlı renkler ve daha az kumlanma sağlıyor.

  Okumaya devam et...
 • IŞİD Kafa Kesme Görüntüleriyle İngiltere'yi Tehdit Etti

  IŞİD Kafa Kesme Görüntüleriyle İngiltere'yi Tehdit Etti

  IŞİD başta olmak bütün uluslararası terör gruplarına karşı uluslararası aktörler ortak bir komisyon ile beraber tehdit altındaki bütün ülkeleri güvence altına alabilecek bir protokol imzalamaları gerekmektedir. Son Olarak de İslam Devleti kâfirlerin kanına susamış avcıları sizlere yolluyor. Videodaki 9 kişinin üçünün Fransız, dördünün Belçikalı, ikisinin Iraklı olduğu belirtiliyor.

  Okumaya devam et...
 • Cenevre'de yapılması planlanan Suriye görüşmeleri ertelendi

  Cenevre'de yapılması planlanan Suriye görüşmeleri ertelendi

  Türkiye-Avrupa Birliği Siyasi Diyalog Toplantısı Ankara'da yapıldı. Beşar Esad yönetimi Cenevre toplantılarına hazır olduğunu söylüyor. Türk kaynaklar, Türkiye'nin PYD konusundaki hassasiyetinin Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'e iletildiğini, PYD'nin silahlı gücü YPG'nin doğrudan Kandil ile bağlantılı olduğunun istihbarat raporlarıyla ABD'nin iki numarasının önüne konulduğunu hatırlattılar.

  Okumaya devam et...
 • Türkiye-Avrupa Birliği Siyasi Diyalog Toplantısı başladı

  Türkiye-Avrupa Birliği Siyasi Diyalog Toplantısı başladı

  Mogherin açıklamasında PKK'nın terör faliyetlerini kınadıklarını ve barış sürecine dönülmesi gerektiğini söyledi. Mogherin ardından AB ve Başmüzakereci Volkan Bozkır açıklama yapıyor. Johannes Hahn'ın açıklamasının ardından yetkililer basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Çavuşoğlu, YPG'nin müzakerelere dahil edilmesi fikrinin, "barış görüşmelerini sulandırmak isteyen kesimler" tarafından ortaya atıldığını da savundu.

  Okumaya devam et...
 • Kar fırtınası ABD'de hayatı durdurdu

  Kar fırtınası ABD'de hayatı durdurdu

  Fırtına gündelik hayatı felce uğrattı. Özellikle Washington DC için çok ağırbaşlı ikaz yapıldı ve mecazi değil, sözcük anlamıyla olağanüstü durum duyuru edildi. Kentte her gün ortalama 700 bin kişi metro seferlerini kullanıyor. Washington DC'de 1922 yılındaki fırtınada kaydedilen aşırı kar yağışı rekorunun bu fırtına ile kırılabileceği beklentisi hakim.

  Okumaya devam et...
 • E-Okul karne notu sorgulama (2016-MEB)

  E-Okul karne notu sorgulama (2016-MEB)

  E okul sistemine giriş tamamen ücretsiz olup gerekli alnları doldurarak sisteme kolaylıkla giriş yapabileceksinzi. E-okulda (Ortaokulda) proje ödevi alan öğrencilerin kontrolünü sağlamak için, idare ya da öğretmenlerin elle giriş yapabilecekleri bir bölümün (hangi öğrencinin hangi dersten ödev aldığına dair) e-okula konulması, raporlar ekranına da proje ödevi alanlar ve proje notu olmayanlar raporunun konulması okul idareleri için çok faydalı olacaktır.

  Okumaya devam et...
 • 'Suriye görüşmeleri 29 Ocak'ta başlayacak'

  'Suriye görüşmeleri 29 Ocak'ta başlayacak'

  Cenevre-2'de olanların tekrarlanmaması için bu kez davetliler konusunda çok dikkatli davranmaya çalışıyoruz. Birleşmiş Milletler BM Temsilcisi Staffan de Mistura, Suriye barış görüşmelerinin cuma günü başlamasını ve 6 ay devam etmesini beklediklerini söyledi.Suriye rejimi ile muhaliflerin katılacağı ve bugün...

  Okumaya devam et...
 • Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: Rusya, Suriye'nin İç İşlerine Karışmayacak

  Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin: Rusya, Suriye'nin İç İşlerine Karışmayacak

  Ancak bundan sonra Türk şirketleriyle yeni anlaşma imzalamayacağız." dedi. Türkiye'nin uçağı düşürerek büyük hata yaptığını savunan Putin, Rusya Halk Cephesi 1. Federal Kuzeyindeki Kafkasya Üniversitesi'nde konuşan Putin, "Biliyorsunuz bizler, Suriye ve bölgedeki öbür ülkelerin karşı karşıya oldukları sıkıntıları çözerken hiçbir biçimde devlet yapısına müdahale etmeyeceğiz" diye sohbet etti.

  Okumaya devam et...
 • Mısır'da darbe karşıtı gösteriler

  Mısır'da darbe karşıtı gösteriler

  Polis tarafından il merkezlerinde yoğun güvenlik önlemleri alındı fakat göstericiler ile polis aralarında herhangi bir gerginlik yaşanmadı. Müslüman Kardeşler Örgütünün ( İhvan ) resmi web sayfasında bulunan bildiride ise "Yeni devrim ve darbe rejimini yıkmak" başlıklı gösteri daveti yapıldı.

  Okumaya devam et...
 • Rusya denizden Salkin'i vurdu: 20 ölü, 40 yaralı

  Rusya denizden Salkin'i vurdu: 20 ölü, 40 yaralı

  Rus güçlerinin İdlib'in kuzeyindeki Salkin kasabasına uzun menzili '"balistik füzeyle"' saldırması sonucu 12 kişi öldü, 25 kişi yaralandı. Saldırı sonrası yaralılar, çevredeki hastanelere götürülerek tedavi altına alındı. Rusya Savunma Bakanlığı, 30 Eylül 2015'te Suriye topraklarındaki terör örgütü DAEŞ hedeflerine yönelik hava operasyonları başlattığını duyurmuştu .

  Okumaya devam et...
 • İsrail savaş uçaklarıyla Gazze'yi bombaladı

  İsrail savaş uçaklarıyla Gazze'yi bombaladı

  Filistinli gruplar tarafından konuya ilişkili olarak herhangi bir açıklama yapılmadı. Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir, teşekkür ederiz. Hiçbir haber veya yazının tamamı, kaynak gösterilse dahi özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.

  Okumaya devam et...
 • Hollande'den 'video' açıklaması: IŞİD'i tekrar tekrar vuracağız

  Hollande'den 'video' açıklaması: IŞİD'i tekrar tekrar vuracağız

  Hindistan"a yaptığı resmi ziyarette konuşan François Hollande , "Hiçbir birşey bizi korkutamazHiçbir tehdit Fransa " yı terörle mücadelesinde tereddüde düşüremez." diye konuştu. Hollande, "Fransa'da sıkı yönetimi 3 ay daha uzatıyoruz". Hollande, " Harika halin uzatılması verdiği kararı aldım. "Çünkü tehlike halen devam ediyor." dedi.

  Okumaya devam et...
 • Uzun Süredir Sessizliğini Koruyan Nokia, Yeni Akıllı Cihazlarıyla Teknoloji Dünyasını Sallayacak!!

  Uzun Süredir Sessizliğini Koruyan Nokia, Yeni Akıllı Cihazlarıyla Teknoloji Dünyasını Sallayacak!!

  Birkaç senedir süren bu durum sona erdi. Sosyal ağ Weibo'da meydana çıkan bir imaj ise Nokia'nın üretme ya da geliştirme işine şimdiden başladığını gösteriyor. Alt seviye olacağı anlaşılan telefonun ekranının aşağı bölümünde fizyolojik tuşlar yer ediniyor. Nokia'nın yeni akıllı telefonlarından küçük modelin giriş veya orta seviye, büyük modelin ise orta veya üst seviye özelliklere sahip olması bekleniyor.

  Okumaya devam et...
 • Kerry'den Suriye'de siyasi geçiş konusunda açıklama

  Kerry'den Suriye'de siyasi geçiş konusunda açıklama

  Riyad Kral Selman Havaüssü'nde bugün Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) ülkeleri dışişleri bakanları ile Kerry , bir araya geldi. Toplantının ardından Amerika Birleşik Devletleri ABD ile Suudi Arabistan dışişleri bakanları ortak basın toplantısı düzenledi.

  Okumaya devam et...
 • İstanbul'da Kar Yağışı Gece Saatlerinde De Etkili Oldu

  İstanbul'da Kar Yağışı Gece Saatlerinde De Etkili Oldu

  Kısa süreli yağan kar, bir anda etrafı beyaza bürüdü. İstanbul'da gün içinde başlayan kar yağışı gece saatlerinde de artarak devam etti. Kar yağışı Üsküdar Sahili'nde güzel görüntülere sahne olurken Ataşehir Mustafa Kemal Mahallesi'nde araçlar yokuş yukarı çıkmakta zorlandı.

  Okumaya devam et...
 • Kamışlı'da internet kafeye bombalı saldırı: 5 ölü

  Kamışlı'da internet kafeye bombalı saldırı: 5 ölü

  Olayda 7 kişinin ise yaralandığı öğrenildi. Nusaybin'e 500 metre uzakta olan Kamışlı " da Hristiyanların yoğunlukta yaşadığı mahalledeki bir restoran önüne bomba yüklü motosiklet ile saldırı düzenlendi. Kamışlı ilçesine bağlı El-Avsat bölgesinde bulunan Miami ve Garriel lokantalarına yönelik olarak Aralık ayında da bir saldırı gerçekleştirilmişti.

  Okumaya devam et...