Londravizyon
 • Fransa'dan

  Fransa'dan "İran'a yeni yaptırım" talebi

  Adlarının açıklanmasını istemeyen yetkililer, İran'a yönelik bu müspet tutumuna karşın Fransa'nın yaptırım talebinin, orta ölçekli iki roket denemesi sonrası Amerika Birleşik Devletleri ABD'nin İran'a yeni yaptırımlar uygulanması kararının ardından oluştuğunu belirtti.

  Okumaya devam et...
 • ABD, Suriye ve Irak için NATO'dan yardım istedi

  ABD, Suriye ve Irak için NATO'dan yardım istedi

  ABD IŞİD karşıtı koalisyon için, Suriye ve Irak'ta düzenlenen hava saldırılarına doğrudan dahil olmayan NATO'dan destek istedi. Awacs uçakları, uçuş yaptığı havasahasında, 400 km yarıçapındaki bölgeyi tarayabiliyor. AWACS "erken uyarı" uçaklarının, müttefiklerin kolektif güvenliğini artırma prensibi kapsamında Türkiye üzerinde daha sık görev yapması daha önce kararlaştırılmıştı.

  Okumaya devam et...
 • WhatsApp indir! Iphone, Android, Samsung, Nokia, Blackberry, Windows Phone - Laleli Haberleri

  Jailbreak işlemini yaptıktan sonra 6 adımda WhatsApp'ı bilgisayarınızdan kullanmaya başlaya bilirsiniz. Cydia uygulamasının arama bölümüne " WhatsApp Web Enabler" yazın ve karşınıza çıkan Tweak'i indirin. Bu özelliği kullanmak için yıldız eklemek istediğiniz mesaja kısa bir süre basılı tutun, ardından bir yıldız görünecektir yıldıza dokunmanız yeterli olacaktır.

  Okumaya devam et...
 • Özgürlük Evi:

  Özgürlük Evi: "Türkiye kısmen özgür"

  Bağımsızlık Evi 'nin raporunda, "Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ın gitgide artarak giderek ezici siyaset izlemesi -diği için durma noktasına yeni başlayan AB birleştirme sürecinin AB 'nin 'yenilenen çıkarları ' nedeniyle her tarafta yapılandırıldığı" belirtildi.

  Okumaya devam et...
 • BM'den Netanyahu'ya: Vahim gerçekler gizlenemez

  BM'den Netanyahu'ya: Vahim gerçekler gizlenemez

  Ban Ki-mun, işgal altındaki topraklarda Filistin vatandaşının İsraillilere karşı bıçaklı saldırı eylemlerine de değinerek, politik aşamada meydana gelen tıkanma ve 50 yılı aşkın işgalin Filistinlilerin sukut-u hayale uğramalarına neden olduğuna işaret etti.

  Okumaya devam et...
 • Rusya'da grip salgını: 50 ölü!

  Rusya'da grip salgını: 50 ölü!

  Rusya Çalışma Bakanı Dmitriy Livanov -se Moskova ve Petersburg'da grip salgını çünkü 300'ün üzerinden okulda eğitime mola verildiğini açıkladı. "Okullar, bölgelerindeki grip salgını vaziyetine yönelik eğitime ara vermeye kendileri hüküm veriyor" diye konuştu.

  Okumaya devam et...
 • CIA, yıllardır gizlenen UFO belgelerini açıkladı

  CIA, yıllardır gizlenen UFO belgelerini açıkladı

  Söz konusu belgeler, CIA’in 1978 yılında UFO ve uzaylılarla ilgili yaptığı araştırmadaki binlerce belgeyi kapsıyor. Sıklıkla UFO'lar ve Dünya dışı yaşama dair paneller düzenleyen CIA, dosyaları açıklama sebebinin, "Uçan cisimlerin görülmesinin bilimsel bir açıklaması olduğunu kanıtlamak" olarak ifade etti.

  Okumaya devam et...
 • İsrail Savunma Bakanı Yaalon'un görüşlerine katılmıyoruz

  İsrail Savunma Bakanı Yaalon'un görüşlerine katılmıyoruz

  Toner yaptığı basın toplantısında konuya ilişkin '"Bu iddiaya katılmıyoruz". Washington yönetimi, İsrail Savunma Bakanı'nın olay açıklamaları karşısında Türkiye'nin yanında yer aldı. Yaalon, Yunanistan ziyaretinde mevkidaşı Panos Kammenos ile görüşmesinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlarken, "Bildiğiniz gibi DAEŞ petrolden elde ettiği Türk parasını çok uzun zamandır kullanıyor".

  Okumaya devam et...
 • Çavuşoğlu: PYD çağırılmışsa boykot ederiz

  Çavuşoğlu: PYD çağırılmışsa boykot ederiz

  Cenevre'deki toplantının Kürtler olmadan gerçekleşmesi büyük bir hata olur , ancak buna rağmen toplantıya Kürtlerin davet edilmesi konusunda ısrarcı olmayacağız. Haberde, PYD'nin , Demokratik Suriye Meclisi çatısı altında mı, yoksa tek başına mı müzakere masasına oturacağı son ana kadar netlik kazanmadı. Suriyeli Kürtlerin Halk Savunma Birlikleri (YPG) Amerikan hava desteğiyle çeşitli bölgeleri IŞİD'den geri almayı başardı.

  Okumaya devam et...
 • 4.5G teknolojisi 1 Nisan'dan itibaren cep'te! Ceplerinizi koruyun

  4.5G teknolojisi 1 Nisan'dan itibaren cep'te! Ceplerinizi koruyun

  Yeni teknoloji 4.5G ile kullanıcılar internete 10 kat daha hızlı bağlanacağından şimdiden uyaralım internet kotaları da bir o kadar hızlı bitecek. Nisan ayında resmen başlayacak 4.5G teknoloji servisi, Turkcell, Avea, Vodafone gibi GSM şirketlerini ve özellikle de tüketicileri yakından ilgilendiriyor.

  Okumaya devam et...
 • HTC One M10 o telefon gibi olacak!

  HTC One M10 o telefon gibi olacak!

  Galaxy S7 , LG G5 ve Onе M10. Android platformunun 2016 yılındaki 3 kuvvetli ve iddialı modeli. Bu 3 model de önümüzdеki 2 аy içеrisinde tanıtılmış olacak. Sadece bu bilgiyle sınırlı kalmayan Blаss, Onе M10'un One A9'а oldukça yakın bir telefon olacağını söyledi. Bunun tasarım mı, yoksa yаzılım dеneyimi mi, yoksa hеr ikisi açısından mı olduğu şu an için bilinmiyor, ancak yakıdnа netleşmiş olacаk.

  Okumaya devam et...
 • "Samsung Galaxy S7, basınca duyarlı ekran ile gelecek" iddiası

  Samsung Galaxy A 2016 Fiyatı Liste olarak açıklandı mı. Orta seviyede en iyi performans sağlayan Samsung Telefonlarından Galaxy A serisi Premium yapısıyla 2016 modelleri görücüye çıktı. Samsung Galaxy A serisinde daha önceden de duyurduğu A3, A5 ve A7 modellerinde revizyona giderek çok daha kaliteli bir A 2016 serisi yaratan Samsung , satışlara başladı! 2GB Ram yerine de 3GB Ram ekleyen Samsung 2016 damga vuracak yeni nesil telefonları ile rekor kıran satışlar yapmaya başlayacak.

  Okumaya devam et...
 • IPhone 5SE hakkında son dedikodular!

  IPhone 5SE hakkında son dedikodular!

  Yeni telefonda Live Photos hususi durumunun bulunacağı sadece ekrana ne kadar bastırdığınızı algılayan 3D Touch'ın sunulmayacağı söyleniyor. Beklenen 2 bin liralık fiyatı ile yeni iPhone hem küçük hem de uygun fiyatlı bir iPhone akıllı telefon almak isteyenleri memnun edecek.

  Okumaya devam et...
 • IOS 9.3 Beta 2 Görücüye Çıktı

  Hatırlayacağınız üzere Apple bundan iki hafta öncesinde iOS 9 .3 güncellemesinin önce betasını üyeler ve geliştiriciler için yayınlamıştıBu önce beta ile beraber iOS 9 .3 ve ses getiren yeni nitelikleri de gün yüzüne çıkmıştı. Yeni özellik durumları ile beraberinde getirme beklenmekte olan iOS 9 .3 sürümünün daha kararlı bir çalışmaya sahip olabilme durumu içerisinde çalışmaların aralıksız olarak sürmüş olduğunu belirtilmekte iken yakın bir süre zarfı içerisinde iOS 9 .3 ...

  Okumaya devam et...
 • Zika virüsü Amerika kıtasını tehdit ediyor

  Ancak 2007'den beri 30'a yakın vaka görüldü ve bunların çoğunun deniz aşırı ülkelerden geldiği tahmin ediliyor. Dünya Sıhhat Örgütü'nün bölge bürosu Pan Amerika Sıhhat Örgütü (PAHO) yaptığı yazılı izahta, bölge insanının önceden Zika virüsü ile karşılaşmaması ve bağışıklık sistemi zayıflığı gibi nedenlerle virüsün dağılmaya devam etmesini beklediklerini belirtti.

  Okumaya devam et...
 • Yüz nakli yapılan Recep Sert baba oldu

  Yüz nakli yapılan Recep Sert baba oldu

  Recep Sert'in bebeği dünyaya geldi! başlıklı haber hakkında tüm detayları okudunuz. Doğum sancıları başlayan Recep Katı'in eşi Esma Katı, dün gece İnegöl Hükümet Hastanesi'ne getirildi. Esma Katı, yeni doğan kısmında normal doğumla Hira Emine ismini verdikleri kız çocuğunu dünyaya getirdi. Recep Sert , AA muhabirine yaptığı açıklamada, bebeklerinin sağlıklı şekilde dünyaya geldiğini söyledi.

  Okumaya devam et...
 • İtalya'da çıplak heykel tartışmasına Ruhani de katıldı

  İtalya'da çıplak heykel tartışmasına Ruhani de katıldı

  Renzi'nin önerisi üzerine pazartesi akşamı başkentteki Capitolini Müzeleri'nde gerçekleştirilen görüşmelerin ardından 2 lider müzede kısa bir tur gerçekleştirdi. Bu, hem İtalya hem de Batı kültürüne büyük bir tokattır" ifadelerini kullandı."KÜLTÜREL FAHİŞELİK" Muhalif kanattaki Cumhuriyet Senatosu Başkan Yardımcısı Maurizio Gasparri ise konuyu Senato'ya taşıyarak, "Bu, İtalyan otoriteler tarafından emredilmiş, kendi ülkesinde idam cezaları verdiren, özgürlüğü ve İsrail'in varlığını tehdit ...

  Okumaya devam et...
 • Asker arkadaşını öldürdü, kız kardeşiyle evlendi

  Asker arkadaşını öldürdü, kız kardeşiyle evlendi

  Daha sonra evlerini ayıran iki arkadaş arasında, Muhittin Kızılaslan’ın, “Ailem beni çağırdığı için Muş’a dönmem gerekiyor” demesi üzerine tartışma başladı. RÜYASINDA GÖRDÜ, CİNAYETİ İTİRAF ETTİ Turist rehberliği yapan iki çocuk babası Hacı Aydın , dün öğle saatlerinde evde uyuduğu sırada Muhittin Kızılaslan'ın tekrar rüyasında gördü.

  Okumaya devam et...
 • AB'den Yunanistan'ı Schengen ile tehdit ediyor

  AB'den Yunanistan'ı Schengen ile tehdit ediyor

  Fransa'nın başkenti Paris'e yönelik terör olayları ve ardından her geçen gün artış gösteren sığınmacı göçü nedeniyle Avrupa Birliği AB üyesi ülkelerin vatandaşlarının birlik içinde serbest dolaşımını sağlayan Schengen anlaşmasının kaldırılacağı yönündeki tartışmaları değerlendiren Baydarol, "Birliğin kuvvetli ülkeleri, bu cin tartışmalarla Yunanistan'ı terbiye etmeye çalışıyor".

  Okumaya devam et...