Londravizyon
 • CNBC-e bugün kapanıyor

  CNBC-e bugün kapanıyor

  Discovery Channel'ın Türkiye'deki eğlence kanalı olacak TLC'nin yayınları, merakla bekleniyor. CNBC-e'de canlı yayınlanan Finans Cafe'de ekonomi konuşulurken, aniden bir gelin stüdyoya girdi ve sunucuya bir çiçek verdi...

  Okumaya devam et...
 • Anadolu Üniversitesi Yerleşkesinde Arbede

  Anadolu Üniversitesi Yerleşkesinde Arbede

  Bu sırada yemekhanenin çatısına çıkan iki öğrenci, balık oltasına taktıkları afişi bir süre sallandırdı. Bir süre çatıdan afiş sallayan öğrenciler, daha sonra kendi imkanlarıyla çatıdan inerek aşağıda bulunan grubun içerisine dahil oldu. Grup üyelerinden bir kişinin basın açıklaması yapmasının ve bir süre grubun slogan atmasının ardından üniversitedeki eylem olaysız olarak sona erdi.

  Okumaya devam et...
 • Birleşik Metal-İş işçisi işten çıkarıldı

  Birleşik Metal-İş işçisi işten çıkarıldı

  Fakat buna rağmen sözlerinde durmayarak 1500 kişiyi işten çıkardılar. Bunun nedeni ise sendikal tercihler oldu. Göktaş, "Elimizde somut veri olmamasına rağmen bu sayıyı, ülkede 1.500 işçi atılmıştır diye biliyoruz". Renault'da 4900 mavi yakalı çalışanın 4 bini sendikamıza üyedir. Gache, "Konuşma, talep ve örgütlenme özgürlüğü ve işçilerin istediği sendikaya katılma özgürlüğü var.

  Okumaya devam et...
 • Döviz bozduran müşteriye iki defa 10 bin lira ödediler

  Döviz bozduran müşteriye iki defa 10 bin lira ödediler

  Bu haber 2015-11-05 09:20:18 eklenmiş ve 65 kez görüntülenmiştir. Kanarya Bürosu'na gelen bir şahıs, Ahmet Ercan'a bozması için 4 bin 500 euro verdi. Ercan parayı ayarlamaya çalışırken, Güven getirdiği 10 bin lira parayı euro bozdurmaya gelen kişiye verdi.

  Okumaya devam et...
 • Demirtaş ve Yüksekdağdan seçim açıklaması!

  Demirtaş ve Yüksekdağdan seçim açıklaması!

  Demirtaş, "Partimizin bütün yetkili kurullarını toplayacağız". Parti Meclisimiz, Merkez Yürütme Kurulu, İl Eş Başkanlarımızla kapsamlı değerlendirmeler yapacağız. Yaşamını yitiren yurttaşlarımızın önemli bir kısmı çatışmaların yaşandığı Kürt illerindeydi. "Her yerde sayısız zorluğun, kuşatmanın içerisinde rüzgara karşı yürüyerek bir seçim çalışması yürütmek durumunda kaldık" şeklinde konuştu.

  Okumaya devam et...
 • Bu sabah itibari ile Elazığ’da sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

  Bu sabah itibari ile Elazığ’da sokağa çıkma yasağı ilan edildi!

  Silvan'da dün operasyonların başladığı 24 Temmuz'dan bu yana 6. kez ilan edilen sokağa çıkma yasağı sürüyor. Hayatını kaybedenlerin 22 yaşındaki Müslüm Tayyar ile 20 yaşındaki Sertip Polat olduğu öğrenildi. Vatandaşlarımıza kendi can ve mal güvenliklerinin sağlanması amacıyla uygulanan yasağa riayet etme konusunda gösterdikleri hassasiyet için teşekkür ederiz."denildi".

  Okumaya devam et...
 • Siyasi belirsizliğin azalması Türkiye için avantaj

  Siyasi belirsizliğin azalması Türkiye için avantaj

  Moody's'in analisti, Türkiye'nin hem 2008'deki küresel krizden hem de Avrupa'daki borç krizinden en başarılı çıkan memleket olduğunu unuttu. "Uygulanan politikaların büyüme ve dış kırılganlıklara nasıl yansıdığı önemli." cevabını verdi. YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik'e aittir. Bu haber veya yazılar sadece Zaman Gazetesi tarafından sağlanan RSS verileri kullanılarak alıntılanabilir.

  Okumaya devam et...
 • Elazığ’da sokağa çıkma yasağı

  Elazığ’da sokağa çıkma yasağı

  Diyarbakır'ın Dicle ilçesindeki 20 mahallede sokağa çıkma yasağı duyuru edildi. Sokağa çıkma yasağı kararının Diyarbakır'ın Dicle ilçesinde başlatılan operasyondan dolayı alındığı ve bugün saat 05.45'te başladığı öğrenildi.

  Okumaya devam et...
 • İpek Koza Medya Grubu’ndan işten çıkartmalar başladı

  Bina dışında bekletilen gazetecilere iş akitlerinin feshedildiğine dair üzerinde tarih olmayan belgelerle bilgi verildi. Normalde, eksik birinci katta olan gazetenin birey kaynakları ünitesi, güvenliğin yanındaki odaya alındı. Binaya girmeden burada çalışan kişilere işten çıkarıldığı anlatılan ve evraklar imzalatılıyor. Genel Yayın Yönetmenleri'nin izne çıkartıldığı kurumda muhabir ve editörlerinde işine son veriliyor.

  Okumaya devam et...
 • EİB ihracatı 1 milyar dolar barajına yaklaştı

  EİB ihracatı 1 milyar dolar barajına yaklaştı

  Açıklamada, son bir yıllık dönemde EİB'nin ihracat rakamı yüzde 15'lik gerilemeyle 12 milyar 504 milyon 907 bin dolardan 10 milyar 646 milyon 383 bin dolara EİB bünyesindeki 12 ihracatçı birliğinden 6'sı 2014 yılı ekim ayına göre ihracatını arttırdığı, 6'sının 2014 yılı performansının gerisinde kaldığı ifade edildi.

  Okumaya devam et...
 • Piyango özelleşmesi yıl sonuna kadar biter

  Piyango özelleşmesi yıl sonuna kadar biter

  Bunlar İzmir ve Tekirdağ limanları... Murtazaoğlu, "Demiryollarında 2016'da Başkentray'ın da arasında bulunduğu 13 ihaleye çıkmayı planlıyoruz". Seçimlerden sonra özelleştirme programının hızlanacağına eminiz” diye konuştu.

  Okumaya devam et...
 • CHP’li Oran’dan kurultay çağrısı

  CHP’li Oran’dan kurultay çağrısı

  Hürriyet'te yer alan habere göre, Oran yaptığı yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu'nun hiç vakit kaybetmeden olağanüstü kurultayı kendi iradesiyle toplaması ve acilen güvenoyu tazelemesi gerektiğini belirterek, "Genel Başkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlu gerçeklerle yüzleşip gereğini yapmadığı takdirde en büyük görev CHP örgütüne ve mevcut kurultay delegelerine düşecektir" dedi.

  Okumaya devam et...
 • Kılıçdaroğlu: Oyumuz arttı ama kendimizi başarılı görmüyoruz

  Kılıçdaroğlu: Oyumuz arttı ama kendimizi başarılı görmüyoruz

  Kurallar neyi gerektirirse o kurallar aynen çalışır. Bizim oyumuz arttı ama biz oyumuz arttı diye kendimizi başarılı görmüyoruz. Biz bu ülkede güçlü bir demokrasinin iyi işleyen kuralların olmasını arzu ediyoruz. Tüm bunları dikkatle izleyeceğimizi, tüm vatandaşlarımızın, tüm siyasal partilerin bilmesi gerekir. Hiç kimse kendisini hukukun üzerinde görmemeli. Bugüne civarı hep mazlumun yakınında olduk.

  Okumaya devam et...
 • Isparta’da trafik kazası: 3 yaralı

  Kaza ihbarı üzerine hadise yerine çok sayıda ambulans ve itfaiye ekibi sevk edildi. Hurdaya dönen otomobilde sıkışan Veli Yalçınkaya ise itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı. Veli Yalçınkaya hastanede yapılan müdahaleye rağmen kurtarılamadı. Nuri Korumaz'ın tedavisi ise Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi'nde devam ederken, jandarma römorkun sahibi Emin A."yı ifadesini almak üzere karakola götürdü".

  Okumaya devam et...
 • 1300 lira asgari ücret için Ekonomi Bakanı tarih verdi

  1300 lira asgari ücret için Ekonomi Bakanı tarih verdi

  Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci , asgari ücretin bin 300 TL olması sözünü verdiklerini ve bunun Ocak ayı itibariyle olmasını istediklerini söyledi. Ekonomi bakanı Nihat Zeyrekci, asgari ücret ne zaman olacak sorusuna kesin cevabı verdi. Aksi bir vaziyet ben öngörmüyorum. Genel Başkanımız ve Başbakanımız son sözü söylemiştir. "Bu asgari ücretle ilgili bazı sektörlerde bazı küçük ölçekli kuruluşlarda kobilerde eğer bir mağduriyet ve sıkıntı varsa maliyetleri artırıcı bir unsur varsa, rekabetimizi ...

  Okumaya devam et...
 • MHP Çanakkale İl Başkanı istifa etti

  MHP Çanakkale İl Başkanı istifa etti

  Bu nedenle istifa etmeyi müsait gördüm. Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir, teşekkür ederiz. Balkan açıklamasında, "Türk milletinin algısı değiştirildi ve o algı sonucunda da gerçekten doğrular çok da öyle fazla verilmeden bambaşka bir zihniyet yaratıldı.

  Okumaya devam et...