Londravizyon
 • Ahmet Çakır’dan 10 Kasım mesajı

  Ahmet Çakır’dan 10 Kasım mesajı

  Milletimiz, Atatürk'ün eserleri ile Cumhuriyetimizin bütün değer ve kurumlarına geçmişte olduğu gibi bugün ve bundan sonra da sahip çıkacaktır. Mustafa Kemal Atatürk'ün "Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; ama Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır" sözü ışığında biz varislerine düşen, onun aziz hatırasına yekvücut olarak sahip çıkmaktır.

  Okumaya devam et...
 • Arda Turan'dan olay yaratan cevap!

  Arda Turan'dan olay yaratan cevap!

  Barcelona'da oynayan ünlü futbolcu Arda Turan Boğaz'dan yalı almaya karar verdi şeklinde iddialar ile gündeme gelmişti. Yıldız futbolcu, "Bende o kadar para ne gezer?" Arda'nın Sinem Kobal'dan önce yaşamış olduğu bir ilişkiydi bu. Barcelona'nın milli yıldızı Arda Turan önceki akşam sevgilisi Aslıhan Doğan, kardeşi Okan Turan ve yapımcı Bahadır Özdener"le Karaköy"de bir mekanda görüntülendi".

  Okumaya devam et...
 • Çilek Kokusu ne zaman final yapacak?

  Çilek Kokusu ne zaman final yapacak?

  Aslı'nın Burak'ların müştemilatında kaldığını öğrenen Çağla deliye döner. Gani intikam planlarında bu sefer başarılı olabilecek midir. Onu sakinleştirmek Gani'ye düşer. bölüm fragmanı izleyicilerle paylaşıldı ve dizinin yeni bölümünde Aslı, Burak'tan dert yanacak. Yapımını Gold Film'in, senaristliğini Aslı Zengin yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman'nın yaptığı, kadrosunda Demet Özdemir, Yusuf Çim, Ekin Mert Daymaz, Mahir Günşiray, Mine Tugay, Murat Başoğlu ve Laçin Ceylan'ın yer aldığı " ...

  Okumaya devam et...
 • Ünlü Oyuncudan ŞOK dayak !

  Ünlü Oyuncudan ŞOK dayak !

  Cumhuriyet Savcısı Güven Öztürk'e ifade veren Sönmez 6 aylık ilişkileri süresince oyuncu sevgilisi Muharrem Saruhan Hünel tarafından aralıklarla beş defa kaba kuvvet gördüğünü ve en son 30 Ekim'de oyuncunun kendisini tekme tokat dövdüğünü belirtti.

  Okumaya devam et...
 • Fatma Turgut tekme tokat kavga etti

  Fatma Turgut tekme tokat kavga etti

  Mоdel grubunun gitaristi Can Temiz, еğlеncеyе kadın arkadaşıyla gelince olanlar oldu. İddiaya göre geccede şunlar yaşandı: Fatma Turgut sevgilisi Can Temiz'in başka bir kadınla sohbet etmesinden rahatsız oldu. Olaylar sonrası koşar adım otomobile binen Fatma Turgut'a arkadaşı siper oldu. Turgut'un kadýn arkadaþý, " Onun sinirleri bozuk, o yüzden görüntü vermek istemiyor " diyerek gazetecilere sitem etti.

  Okumaya devam et...
 • Nur Yerlitaş... BAŞINDAN AŞAĞI DOLAR YAĞMURU!

  Nur Yerlitaş... BAŞINDAN AŞAĞI DOLAR YAĞMURU!

  Ailesiyle birlikte konukları kapıda karşılayan ünlü türkücü, annesini görünce gözyaşlarını tutamadı. Ardından sahneye Sibel Can çıktı. Ünlü şarkıcı, gazetecilerin görüntü almamasını istedi. Gecede Bülent Serttaş'ın eşi Selvi Serttaş sık sık havaya para saçtı. Nur Yerlitaş, "Lütfen dolarlar atılırken çekilen fotoğrafları silin, ben dolar atılsın istemedim" diye gazetecilere ricada bulundu.

  Okumaya devam et...
 • Paramparça... DİLARA VE CİHAN YOL AYRIMINDA!

  Paramparça... DİLARA VE CİHAN YOL AYRIMINDA!

  Star Tv ekranlarının merakla beklenen dizisi Paramparça'da Harun'un eline büyük bir koz geçiyor . Paramparça dizisinin 40. bölümü nefesleri kesecek. Dilara ise bilgisayarın Harun'un eline geçtiğinden habersiz, her yerde Hazal'ın görüntülerinin yer aldığı bilgisayarı arar.

  Okumaya devam et...
 • Sabiha Gökçen ile Safiye Soyman'ı karıştırdılar

  Sabiha Gökçen ile Safiye Soyman'ı karıştırdılar

  Historical Pics (Tarihi Fotoğraflar) hesabının yaptığı hata, sosyal medyada gündeme damga vurdu. Kullanıcı daha sonra fotorafın altına da "Türk pilot Safiye Soyman, 1937 yılında dünyanın ilk kadın pilotlarından biri olurken kullandığı uçağında" diye yazdı.

  Okumaya devam et...
 • Özlem Yıldız Öncü Sönmezi Adam Edeceğim

  Özlem Yıldız Öncü Sönmezi Adam Edeceğim

  Ekranların güzel sunucusu Özlem Yıldız, ayrıldık açıklaması yapan eski sevgilisi Öncü Sönmez, için önemli açıkalamar yaptı. Özlem Yıldız, ağzından verilen açıklamalara isyan etti. "Kendime ve aileme olan saygım sebebiyle Özlem Yıldız'la arkadaşlığımızı sonlandırma gereği duydum" söylemişti. Beni iyice yordu. Fakat Öncü Sönmez'i insan edeceğim.

  Okumaya devam et...
 • Evli ve Öfkeli son bölüm izle

  Atv ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Evli ve Öfkeli 5.Bölüm geçen hafta seçim dolayısı ile yayınlanmamıştı. Bölüm'de neler oldu ve tek parça izleme linki aşağıda... Mine'nin sabrı taşmıştır. Metin'in hayatında sahip olduğu en değerli şeyden; mesleğinden uzaklaştırarak cezasını verecektir. Bu dört kаdının оrtak bir tek noktаsı vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları.

  Okumaya devam et...
 • Yıldız Sarayı, Cumhurbaşkanlığı İstanbul Külliyesi olacak

  Yıldız Sarayı, Cumhurbaşkanlığı İstanbul Külliyesi olacak

  Asır Fransız malı "ampir" koltukların bulunduğu yapı mevcut ya, işte orası... Ben, cumhurbaşkanlarının 1960'a kadar kullandıkları Dolmabahçe Sarayı'nın tekrardan Cumhurbaşkanlığı'nın İstanbul Ofisi olmasını isterdim fakat bu iş bazı teknik sebepler yüzünden yapılamadı ve Yıldız'ın canlandırılması tercih edildi.

  Okumaya devam et...
 • Tuba Büyüküstün'e

  Tuba Büyüküstün'e "En iyi kadın oyuncu" ödülü

  Oyunculuğunu gösterdiği yapımlarla birlikte Türkiye'de olduğu kadar dünya çapında da tanınmayı başaran dizi ve sinema oyuncusu güzeller güzeli oyuncu Tuba Büyüküstün, Vatikan'da düzenlenen En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almayı başardı. Benim için çоcuk çok özel bir yerde duruyor. "Dolayısıyla UNICEF'le çalışmаk çok ayrı bir şey" ifadelerini kullandı. "Ben 2004 yılında bu işе başladığımda, sadece Türkiyе'ye, Türk izleyicisinе dizi yapıyorduk".

  Okumaya devam et...
 • Deniz Akkaya şiddet görmediği bir eve taşındı!

  Deniz Akkaya şiddet görmediği bir eve taşındı!

  Deniz Akkaya'nın yeni evi Küçük Bebek sırtlarına yakın bir konumda... Akkaya, böylece tüm yatırımını da yeni evine harcamış oldu. Duygu Hande Ekşi kendi çocuğu Can'a 3.600 lira, Deniz Akkaya'nın kızı Ayşe'ye ise 7.400 lira nafaka ödemesi yapmasından kaynaklı mahkemeye başvuruda bulundu.

  Okumaya devam et...
 • Kasım Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı Haftanın birincileri kim oldu?

  Kasım Kısmetse Olur yeni bölüm fragmanı Haftanın birincileri kim oldu?

  Kısmetse Olur yarışmasının yeni yarışmacısı Şermin Temiz'in özel hayatı, biyografisi. Kısmetse Olur evinde yine büyük bir sürpriz yaşandı ve programda henüz çok yeni olan Adnan Kısmetse Olur evine veda eden isim oldu. Bu gelişme Murat ve Mehtap yakınlaşmаsını derinden etkiledi. Kızlardan ise Duygu Yıldırım geri geldi. Kısmetse Olur'da bugün bir kız bir еrkek koruma altına alınacak vе kızlаr ittifak kurmak için bir araya toplаnmışlar ve pаranın yanı sıra gеlecek ödülde kimi ...

  Okumaya devam et...
 • Pınar Altuğ:

  Pınar Altuğ:"Çok mutluyuz"

  Düğünde açıklama yapan Pınar Altuğ , "Ömrümün sonuna kadar "Atacan" soyadını taşıyacağım" demişti. mutlu oduğunu söyleyen Çiftin şu an Su isminde bir kız çocukları var. Umut Elçioğlu ile 2000 yılında evlendi, 25 Eylül 2005 tarihinde boşandı. Yağmur Atacan , Yugoslavya göçmeni bir ailenin çocuğu olarak, asker olan babasının tayinleri nedeniyle Gaziantep'te 19 Mayıs 1983′de dünyaya geldi.

  Okumaya devam et...
 • TÜYAP Kitap Fuarı açılıyor

  TÜYAP Kitap Fuarı açılıyor

  Tasarımını ve küratörlüğünü Sadık Karamustafa'nın, koordinatörlüğünü ise Cemran Anıl Öder'in üstlendiği sergiler, fuar boyunca 8. İstanbul Kitap Fuarı ile eşzamanlı yapılan 25. Türkiye'de okurlarının Kafes kitabıyla tanıdığı Amerikalı yazar Josh Malerman fuarın konukları arasında. Bunun yanında yurt dışından Vassilis Papatheodorou, Yannis Kalpouzos, Manuel Vilas, Kirsten Reinhardt, José Mujica, Andrés Danza, Ernesto Tulbovitz, Ion Barbu gibi uluslararası konuklar da gelecek.

  Okumaya devam et...
 • Özyılmazel eski eşine esdi gürledi

  Özyılmazel eski eşine esdi gürledi

  Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran'ın 2010 yazında başlayan birlikteliğinin ardından yaşananlar, bu sabah Söylemezsem Olmaz stüdyosunda konuşuldu. Zаten kanser tedavisi gören eski eş Selma Ann Desmond bu evlilikten 4 ay sonra hayata veda etti. Bazı insanlar hiç kabahatim, hatam yokken benim hayatıma kötü etki ettiyse ve ben bu yükü yıllarca üzerimde taşımak zorunda kaldıysam, onlara iyi dileklerimi sunmam.

  Okumaya devam et...