Londravizyon
 • Halit Ergenç, Lara Fabian'la Düet Yapacak

  Halit Ergenç, Lara Fabian'la Düet Yapacak

  Mustafa Ceceli'nin konuk sanatçý olarak sahneye çýkacaðý konserin bir diðer sürpriz ismi ise Halit Ergenç olacak. Şarkıya beraber karar verecekler. Halit Ergenç Lara Fabian'la düet yapacak Dünyaca ünlü şarkıcı Lara Fabian'ın İstanbul konserinde Halit Ergenç de sahneye çıkacak.

  Okumaya devam et...
 • Paramparça Yeni Bölüm (2. Sezon 1. Bölüm)

  Paramparça Yeni Bölüm (2. Sezon 1. Bölüm)

  Başrollerini Erkan Petekkaya , Nurgül Yeşilçay , Ebru Özkan ve Barış Falay'ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç'a, yeni sezon yönetmenliği ise Altan Dönmez'e ait 'Paramparça' , güçlü hikayesi ve yıldız oyuncularıyla bu sezon da zirveyi kimseye bırakmayıp, yine izleyicinin tam kalbine dokunacak.

  Okumaya devam et...
 • İşte Kara Sevda yayın tarihi!

  İşte Kara Sevda yayın tarihi!

  Kara Sevda 4.Tanıtım Fragmanı İzle! Uzun süredir birlikte olan çift, geçtiğimiz günlerde büyük bir gerilim yaşadı. İddiaya göre o samimi kare, Burak Özçivit'in sevgilisi güzel oyuncu Fahriye Evcen'i rahatsız etti. Güzel oyuncu Fahriye Evcen ve sevgilisi Burak Özçivit Çalıkuşu dizisinde tanışarak aşk yaşamaya başlamışlardı. Hakkında çıkan haberlere karşı kayıtsız kalamayan Fahriye Evcen , böyle bir durumun söz konusu bile olmadığını, Burak Özçivit'in bu aralar çok yoğun olduğunu, bu ...

  Okumaya devam et...
 • Güzeller Güzeli Fahriye Evcen Burak'ın Setini Yol Eyledi!

  Güzeller Güzeli Fahriye Evcen Burak'ın Setini Yol Eyledi!

  Sevilen oyuncular arasında yer alan Fahriye Evcen uzun süredir Burak Özçivit ile aşk yaşıyor. Yönetmenliğini Hilal Saral'ın yapacağı, senaristliğini Anıl Eke ve Özlem Yılmaz'ın üstlendiği dizi; uzak dünyaların insanları Kemal ( Burak Özçivit ) ile Nihan'ın (Neslihan Atagül) mucizevi aşk hikayesini konu alan Kara Sevda dizisi yeni sezonun en çok konuşulan dizilerinden olacakKara Sevda Eylül 2015'te Star'da.

  Okumaya devam et...
 • Selena Gomez: üstsüz pozumda photoshop var

  Selena Gomez: üstsüz pozumda photoshop var

  Eski bebek yýldýz, üstsüz resimlik pozunun sebep bu geniþliðinde aðýz dalaþý konusu bulunduðunu anlamadýðýný da söyledi. Gomez daha önce V dergisi için verdiði üstsüz pozu da hatýrlattý. Genç kuzey fotoðrafýnýn photoshoplu bulunduðunu da itiraf etti. Gomez " Böyle bir şey daha evvel başıma gelmemişti. "Ama insanlarýn bu konudaki yorumlarý beni incitti." diye konuþtu.

  Okumaya devam et...
 • Esmersoy'un bu fotoğrafı çok konuşulacak

  Esmersoy'un bu fotoğrafı çok konuşulacak

  Yakınımdaki biri beni mesleki olarak ve özel hayatımda mutsuz etmek istedi. "Erken olgunlaşınca daha sert bir mizaca sahip oluyorsun sanırım". Daha müdanasýz, sabýrsýz. Çevremdeki fazla adamları eledikten sonra, nihai derece güvenli bir adam topluluğuyla, huzurlu ve daha rahat bir adam oldum. Forbes, sayýlarla ilgili yaptýðý kiþilik çalýþmasýnda benim rakamlarýmýn þöhret rakamlarý olduðunu ve ben ne yaparsam yapayým þöhretin beni takip edeceðini söylemiþti, sanýrým haklýydý.

  Okumaya devam et...
 • Kanal D dizisinde sürpriz ayrılık!

  Kanal D dizisinde sürpriz ayrılık!

  Yaz ayında Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan Kalbim Ege'de Kaldı ve Yaz'ın Öyküsü dizileri hakkında üzücü haber geldi. Dizinin 11. bölüm konusu şöyle: Ferhat'ın Ölümü Herkesi Derinden Sarsıyor... Bu durumla birlikte uçurumun kenarından aşağıya düşen Ferhat'ın katili Ekim olacaktır. Mert'in, Ekim'le daha çok vakit geçirmesini sorgulayan isteyen Umut, sonunda büyük gerçeği de öğrenir.

  Okumaya devam et...
 • Güneşin Kızları 13. bölüm 2. fragmanında şok sözler

  Güneşin Kızları 13. bölüm 2. fragmanında şok sözler

  Savaş, Nazlı'ya buluşmak istediğini söyleyince Nazlı'yı ilk buluşma heyecanı sarar ve ne yapacağını bilemez hale gelir. Savaş'ın kendisine yaklaşmasına izin vermeyen Nazlı onun Melisayla olmasını istemektedir. Güneşin Kızları 12. bölüm için internet özel fragman yayınlandı. O zarfın içinde ne var? Tüm bu soru işaretlerinin yanıtı Güneşin Kızları 13. bölümünde yanıt bulacak.

  Okumaya devam et...
 • İşte merakla beklenen Kösem Sultan

  İşte merakla beklenen Kösem Sultan

  Ahmed ve Kösem, hem Batı'dan hem Doğu'dan çevrelenen bir dünya devletinin var olma savaşının yüklerini omuzlarında taşıyarak yürüyecekleri bu yolda, aşklarının büyük gücüyle birlikte büyüyecekler. Seçmelerde başarılı bir performans sergileyerek dikkat çeken oyuncu, dizi için Türkçe öğrenmeye başladı. Bu haber 12/09/2015 23:55 tarihinde eklenmiştir.

  Okumaya devam et...
 • Selena Gomez: Çıplak Pozumda Photoshop Var

  Selena Gomez: Çıplak Pozumda Photoshop Var

  Cruz'un misafiri oldu. Eski çocuk yıldız, üstsüz albüm pozunun neden bu kadar tartışma konusu olduğunu anlamadığını da söyledi. Gomez elan önceki V dergisi düþüncesince verdiði üstsüz pozu da hatýrlattý. Bir kaynağın hollywood.life sitesine yaptığı açıklamaya göre " Selena Gomez de tıpkı Miley Cyrus gibi kendisine yönelik ilgiyi yüksek bir çıtada tutabilmek için böyle riskli bir çekim için objektif karşısına geçti.

  Okumaya devam et...
 • Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Defne Samyeli'nin rolü Ajan Zeynep!

  Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Defne Samyeli'nin rolü Ajan Zeynep!

  Sezon finalinde Savcı Leyla'nın ölmesiyle yerini diziye yeni katılan ve Ajan Zeynep rolüyle göreceğimiz Defne Samyeli can verecek! Kanal D ekranlarının vazgeçilmez ve efsanevi dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, yeni sezonuna bomba gibi bir fragmanla giriyor! Fragman, Youtube'da 1 milyon 29 bin 57 kez izlenme rakamına ulaştı.Defne Samyeli, Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezon bölümlerinde Aöan Zeynep rolünü canlandıracak.

  Okumaya devam et...
 • Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri

  Star Gazetesi Necip Fazıl Ödülleri

  Star Gazetesi tarafýndan bu yýl 2'incisi verilen Necip Fazýl Ödülleri 2015'te þiir dalýnda Cevdet Karal, hikayede Sibel Eraslan, tercümede Senail Özkan, fikir araþtýrmada ise Ýlhan Kutluer ödüle layýk görüldü. Tercüme Ödülü - Senail Özkan: Geothe, Hammel ve AnnemarieSchimmel kabil ehemmiyetli saz þairi ve yazarlarýn eserlerini Almanca'dan çeviren Senail Özkan, baþta Geothe'ninTürkçe'de kusursuz tercümesi yok Doðu-Batý Divaný'ný güzel indinde biçimde dilimize kazandýrdýðý düþüncesince Necip ...

  Okumaya devam et...
 • Beyaz Gece Dizisi Ertelendi Mi? Cansu Dere İçin Kötü Haber

  Beyaz Gece Dizisi Ertelendi Mi? Cansu Dere İçin Kötü Haber

  Cansu Dere'nin partneri olması için birçok ünlü isme teklif götüren Ay Yapım son olarak Erdal Beşikçioğlu'na teklif etmiş fakat Beşikçioğlu, Pana Film ile olan anlaşması nedeniyle bu teklifi geri çevirmek zorunda kalmış.Şu günlerde Beyaz Gece dizisi için 45'li yaşlarda bir oyuncu aranıyor.

  Okumaya devam et...
 • Boran Ağa'nın Sıla'sının Beyaz Gece Hayalleri suya mı düştü?

  Boran Ağa'nın Sıla'sının Beyaz Gece Hayalleri suya mı düştü?

  Dizinin planlanan ilk çekim tarihi de oyuncu kadrosu kurulamayýnca ertelendi . Birkan Sоkullu ile başrol oynayacağı gündeme gelen Cansu Dere'nin eylül sonunda ekrana gelmesi planlanan dizisi son olаrak kasım ayına ertelеndi. Beyaz Gece dizisi şuanda rafa kaldırılmış durumda ve ne zaman çalışmalara başlanacağı ise şuanda bilinmiyor. Kısacası Cansu Dere ile çalışacak partner bulunamadı.

  Okumaya devam et...
 • Kurtlar Vadisi Pusu 264. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu-izle

  Kurtlar Vadisi Pusu 264. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu-izle

  Polat Alemdar ve ekibi yeni sezonda ülkenin karanlık odaklarına ve dış güçlerin ülkeyi karıştırmak için gönderdiklerine karşı verdiği savaşta daha da güçlenecek. Dizinin yeni sezonunun çekimleri Kıbrıs'ta yapılıyor ki KVP 264. bölüm fragmanında Polat Alemdar eski bir kilisiye girerken görülüyor. Bu kayıpların ardından bir büyük kayıpta Polat Alemdar'ın yeni evlendiği eşi Leyla, Çiğdem Batur diziden ayrıldı.

  Okumaya devam et...
 • İlişki Durumu Karışık 10.bölüm fragmanında büyük sürpriz-izle

  İlişki Durumu Karışık 10.bölüm fragmanında büyük sürpriz-izle

  Yeni bölümde bugün Ayşegül sonunda Can'a rest çekiyor. Bu durumun ardından harekete geçen Ayşegül'e ise Handan'ın sürpriz bir teklifi vardır. Fakat Ayşegül'ün çok büyük bir sorunu vardır. Can için oyuna dahil olan Elif Can'a onunla birlikte olmak istediğini söyler. Yolun sonu ya Elif'e ya da Ayşegül'e çıkmaktadır. Yönetmen koltuğunda Bülent İşbilen'in oturduğu dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş Ertuğrul'un ikinci sezonundan ilk görüntüler

  Diriliş Ertuğrul'un ikinci sezonundan ilk görüntüler

  Yapımcılığını ve proje tasarımını Mehmet Bozdağ´ın üstlendiği, senaryosunu Mehmet Bozdağ, Atilla Engin ve Zeynep Aslı Peker´in yazdığı ve yönetmenliğini Metin Günay´ın yaptığı dizinin ilk sezonunda Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) ve Alp´leri, Tapınak Şövalyeleri´ni tarihten silmişti.

  Okumaya devam et...
 • Genç Kösem Sultan Anastasia Thsilimpou

  Genç Kösem Sultan Anastasia Thsilimpou

  Kapalıçarşı, Bizim Yenge, Aldırma Gönül dizisinde rol aldı. Beren Saat, rolüne yeterince hazırlanmak için Kösem Sultan için yazılan kitapları okumaya başladı. Başrollerde Beren Saat, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Hülya Avşar, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Erkan Kolçak Köstendil, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz gibi isimlerin olduğu dizinin hayranları merak içerisinde...

  Okumaya devam et...
 • Kurtlar Vadisi ne zaman ekranlara dönüyor? İşte ilk fragman

  Kurtlar Vadisi ne zaman ekranlara dönüyor? İşte ilk fragman

  Fakat diziye muhteşem isimler katılacak. Hasret bitiyor... Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümleriyle Perşembe 20:00'de Kanal D'de başlıyor! Yeni sezonu merakla beklene Kurtlar Vadisi Pusu çok yakında başlıyor. 11 yıldır Abdülhey karakteri ile karşımıza çıkan Kenan Çoban yeni sezonda Kurtlar Vadisi'ne dönecek mi? Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin Kuzey Kıbrısta çekilen sahneleri yeni sezonda ilk iki bölümde yer alacak.

  Okumaya devam et...