Londravizyon
 • Adriana Lima'nın ardından Lady Gaga'da 'bozkurt' işareti yaptı

  Adriana Lima'nın ardından Lady Gaga'da 'bozkurt' işareti yaptı

  Gaga, Bozkurt işareti yaptığı fotoğrafını paylaştıktan sonra Türk kullanıcılar tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Daha önce de ünlü model Adriana Lima'nın bozkurt işaret yapması olay olmuştu. Lady Gaga; tarzı, canlı performansları ve video klipleriyle müzik endüstrisine yaptığı gösterişli ve farklı katkılarıyla tanınmaktadır. Billboard'un Yılın Sanatçısı listelerinde ve Forbes'un güç ve kazanç sıralamalarında düzenli olarak yer alan Lady Gaga, 2010'da Time tarafından dünyadaki en etkili ...

  Okumaya devam et...
 • Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı

  Başrollerini; Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş ve Berk Atan gibi isimlerin paylaştığı Güneşin Kızları yeni bölümü 23 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00'de Kanal D ekranlarında! Levent, Sevilay'a yaklaşmaya başlar. Haluk ve Güneş birbirlerine âşık olurlar. Güneş, teklifi kabul etmek ister ancak; ortada küçük bir sorun vardır. Kızları, henüz Haluk'un varlığından haberdar değildir.

  Okumaya devam et...
 • Ardahan Haber Bülteni

  Ardahan Haber Bülteni

  Samanyolu Yayın Grubu bünyesindeki televizyon ve radyo kanalları Türksat uydusundan çıkartıldı. Türsat'ın 10 Ekim 2015 tarihinde Samanyolu Yayıncılık Hizmetleri A.Ş'ye gönderdiği ihbarnamede grubun Türksat üzerinde kiraladığı bantla ilgili sözleşmenin yenilenmeyeceği, 30 iş günü sonunda yayınların kesileceği belirtildi.

  Okumaya devam et...
 • Mayıs Kraliçesi 2. bölümde Nehir'i bekleyen büyük sürpriz!

  Mayıs Kraliçesi 2. bölümde Nehir'i bekleyen büyük sürpriz!

  Güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, dizinin sürprizlerle dolu olacağını belirterek; "Çok heyecanlıyım". Zеngin oyuncu kadrosu ile öne çıkan yаpım şimdiden hayran kitlesini yarattı. Dizinin diğer erkek bаşrol oyuncusu da belli oldu. Best of Model olan Samet Sırmalı, "Mаyıs Kraliçesi" dizisinin ikinci erkek partneri oldu. Show TV ekranında yayınlanan Mayıs Kraliçesi dizisinin 2.

  Okumaya devam et...
 • Güneşin Kızları 23. bölüm fragmanı yayınlandı

  Güneşin Kızları 23. bölüm fragmanı yayınlandı

  Nazlı ile Savaş'ın kaçma planı başarısızlıkla sonuçlanır. Ali ve Selin, Savaş'ı kendine getirmeye çalışır. Güneşin Kızları 23. yeni bölümüyle 23 Kasım Pazartesi 20:00'de Kanal D'de! Özellikle, babasıyla yaşadıklarının tramvasını yoğun bir şekilde hisseden Ali, ondan başka kimsenin kendilerine daha fazla zarar veremeyeceğini iddia eder.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş Ertuğrul 34. bölüm fragmanı izle

  Diriliş Ertuğrul 34. bölüm fragmanı izle

  Abdurrahman'ın kaçırılma olayında Ertuğrul'un olduğunu bilеn Hayme , obada dаha büyük huzursuzluklar çıkmaması için oğlu Ertuğrul'u obadаn sürgün eder. İşte bu yangın yerinde, bizim hikayemizin kahramanı Ertuğrul da, 400 çadırlık obasına bir yurt arıyordu. Ertuğrul , göğü çadır, yeri yatak eyleyerek zor bir mücadeleye talip oldu.

  Okumaya devam et...
 • Beste Açar - İpek Açar savaşında 2. raund!

  Beste Açar - İpek Açar savaşında 2. raund!

  Kayaha'ın kızı Beste Açar, babasının şarkıların oluşan bir albüm yapacak. Çünkü şarkıların telif hakları İpek Açar 'ın elinde... Açar, babasının en sevilen parçaları olan "Yemin Ettim" ve "Seni Seviyorum" şarkılarını yorumlamak için hazırlıklara başladı.

  Okumaya devam et...
 • Kısmetse Olur 17 Kasım 2015 31. Bölüm KANAL D Canlı izle

  Kısmetse Olur 17 Kasım 2015 31. Bölüm KANAL D Canlı izle

  Kısmetse Olur yarışmasının son bölümünde Erdem ile Melis kavgası vardı. Seda Akgül sunumuyla Kısmetse Olur programı yarışmacısı Adnan Kızıltaş ile ilgili detaylar haberimizde... Kendinin yakınlaştığı bir ismi başka birine kaptırdığını düşünen Melis reddedilmeyi hazmedemedi ve Erdem'in yakasını bırakmadı. "Yemekten sonra konuşalım" diyen Erdem yine Melis'in kıskançlığına çare olamadı.

  Okumaya devam et...
 • Nur Yerlitaş yarışmacıların üzerine yürüdü!

  Nur Yerlitaş yarışmacıların üzerine yürüdü!

  Bu olay üzerine Nur Yerlitaş,"ne oluyor ya" diye ayağa kalktı ve burası moda programı moda konuşun diye ikiliye sert şekilde tepki gösterdi. Kemal Doğulu oyunu Sinem Umaş diyerek kullandı. İşte Benim Stilim All Star dün yayınlanan 67. bölümünde Nur Yerlitaş çileden çıktı . Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez'in karşısında stil rekabetine giriyorlar.

  Okumaya devam et...
 • Sevilen Dizinin Final Tarihi Belli Oldu

  Sevilen Dizinin Final Tarihi Belli Oldu

  Kiraz Mevsimi 57. Bölümde; Öykü'nün evliliği gözden geçirelim demesi üzerine, Öykü ve Ayaz aynı evde, bir diğerinin özür dilemesini bekleyerek yaşamaya başlarlar. Bu konuda kendisine örnek aldığı ünlü modacı Önem Dinçer'e çizimlerini ulaştırmak için çok uğraşır. Yaşadıkları her üzüntü, kavga, tartışmadan sonra her şeye rağmen yine de mutluluğu bulan Öykü ve Ayaz'ı yeni sezonda arkadaşlarıyla dramatik, komik ve romantik maceralar bekliyor.

  Okumaya devam et...
 • İşte Benim Stilim'de olay! Nur Yerlitaş neden çileden çıktı? - izle

  İşte Benim Stilim'de olay! Nur Yerlitaş neden çileden çıktı? - izle

  Peki, İşte Benim Stilim All Star'a kim elendi? sorusunun yanıtı olmaya aday isimler kimlerdi? İşte Benim Stilim'de Sinem Umaş ve Özden Cerrahoğlu eleme adayları oldu. Nur Yerlitaş daha sonra kendisini tokatladı ve "Ben neredeyim ya". İşte Benim Stilim All Star'da bu hafta da sık sık karşı karşıya gelen Nihal ve Çiğdem arasındaki gerginlik sürdü.

  Okumaya devam et...
 • Elçin Sangu İsyan Bayrağını Çekti Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

  Elçin Sangu İsyan Bayrağını Çekti Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

  Barış Arduç "un Gupse Özay ile ayrılmaları gündem oluştururken dizi severler ikiliyi birbirlerine yakıştırdılar". 11 Temmuz 1985'te İstanbul'da doğan Elçin Sangu , Üniversite eğitimini Mersin Üniversitesi Opera bölümünde başlamış, 2006'da Yeditepe Üniversitesinde Güzel Sanatlar bölümünde eğitimine devam etmiştir.

  Okumaya devam et...
 • Çağla Şikel'den eleştirilere cevap!

  Çağla Şikel'den eleştirilere cevap!

  Her þeyi kendime yakýþtýrdýðým dönemdeyim. Çaðla Þýkel ve Emre Altuð 2008 yýlýnda evlenmiþ 7 yýllýk beraberliðin ardýndan ünlü çift 2015 yýlýnda boþanmýþtý. Biz büyük bir aşkla ve tarifi olası olmayan bir sevgiyle evliliğimizi devam ettirdik ancak süreç sonunda anlaşarak ayrılmaya karar verdik. Bundan sonraki hayatımızda da her vakit birbirimize minnettarız.

  Okumaya devam et...
 • Binbir Surat Atilla Arcan Hayatını Kaybetti

  Binbir Surat Atilla Arcan Hayatını Kaybetti

  Dün fenalaştı, ondan sonra ameliyat oldu. "Maalesef kurtarılamadı." diye konuştu. Atilla Arcan'ın doktorlarından Aydın Gülay da, "Hastamız kendi isteğiyle bir hafta önce aort darlığı ve mitral yetmezliği şikayetiyle müracaat etti". Arcan'ın, şeker hastalığına ilişkili böbrek sorununun de meydana geldiği belirtildi. Arcan'ın, tetkikler esnasında birdenbire akciğer ödemine girdiği, bunun üzerine yüklü bakıma alındığı anlam edildi.

  Okumaya devam et...
 • 300 Çocuk Barış İçin Sahne Aldı

  300 Çocuk Barış İçin Sahne Aldı

  Orkestrayý yöneten Avusturyalý Þasa Götze, çocuklarýn vermiþ olduðu konseri, Paris'teki terör saldýrýlarýnda hayatýný kaybeden 129 kiþiye ithaf ettiklerini açýkladý. Eskişehir Tepebaşı Belediyesi Çocuk Senfoni Orkestrası'nı yöneten Avusturyalı Şasa Götze, Paris'teki terör saldırısında hayatını kaybeden 129 kişi için çok üzgün olduklarını belirterek, dünya barışı için müziğin çok önemli olduğunu vurguladı.

  Okumaya devam et...
 • Hülya Avşar Kadir Çöpdemir'in 'yaşlandı' sözüne cevap verdi

  Hülya Avşar Kadir Çöpdemir'in 'yaşlandı' sözüne cevap verdi

  Klip, Hülya Avşar'ın popo sallama sahnesi başta olmak üzere daha pek çok sahnesi ile bir kült haline geldi. Çünkü Tuzcuoğlu geçtiğimiz yıllarda " Hülya Avşar'ın devri bitti " diye açıklama yapmıştı. Albümden ikinci klip "Ah Be Güzelim" parçasına çekildi. Hülya Avşar , Günaydın'da köşe yazarlığı yaptıktan sonra, Show TV'de Hülya Avşar Show'u yaptı.

  Okumaya devam et...
 • Ünlü komedyen hayatını kaybetti

  Ünlü komedyen hayatını kaybetti

  Gerçek adı Atilla Gürses olan Atilla Arcan, 1945 yılında İstanbul'da doğdu. Hababam Sınıfı filmlerinde okulun sahibi rolüyle hafızalara kazınan tiyatro oyuncusu ve yönetmen Muharrem Gürses'in oğluydu. Kalp krizi geçiren Atilla Arcan'ın ameliyata alındığı ve saat 22.00 sıralarında kurtarılamayarak hayatını kaybettiği öğrenildi. Kardeşinin adı Kemal Gökhan Gürses'dir.

  Okumaya devam et...
 • O Hayat Benim 69. Bölüm Fragmanı

  O Hayat Benim 69. Bölüm Fragmanı

  Her bölümünde heyecanın zirve yaptığı dizinin Bu akşam yayınlanan Gamsız Hayat 4.Bölüm de neler olacak? Gamsız Hayat 5. bölümü için de fragman yayınlandı. Bunu bilеn üç arkadaş, sırf eğlenmek için, sоnunun faciaya varacağını düşünemediklеri tehlikeli bir oyuna girişirler. Bu oyunun sоnuçları, Ela'yı vicdan azаbından kıvrandırırken, Kaаn ve Arda'yı da beklenmedik gerilimli durumlara sürükler.

  Okumaya devam et...