Londravizyon
 • Çeşme'de 'aşk festivali' gün sayıyor

  Çeşme'de 'aşk festivali' gün sayıyor

  Festivalde, konserden müzik dinletilerine, dans gösterilerinden şiir dinletilerine, karikatürist performanslarından en güzel aşk filmleri gösterimine kadar birçok etkinlik yer alacak. Ülkenin ve dünyanýn en iri ihtiyacýnýn hoþgörü, muhabbet ve sevda bulunduðunu anlatým fail Çeþme Belediye Baþkaný CHP'li Muhittin Dalgýç, Türkiye'nin önceki sevda festivalini düzenlemekten bahtiyar olduklarýný söyledi.

  Okumaya devam et...
 • Demet Akalın'dan Okan Kurt'a yasak

  Demet Akalın'dan Okan Kurt'a yasak

  Demet Akalın , Kurt'un ayağının fotoğrafını "Jübilesini yaptı artık evde PlayStation oynanacak" notuyla paylaşınca takipçilerinden yorum yağdı. "Bilgilerinize" şeklinde bir not ile paylaşarak eşine bundan böyle halı sahada top oynamayı yasakladığını, halı saha arkadaşlarına ilan etmiş oldu...

  Okumaya devam et...
 • Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm Fragmanı - Gölge'nin yeni planı ne olacak?

  Kurtlar Vadisi Pusu 273.Bölüm Fragmanı - Gölge'nin yeni planı ne olacak?

  Türkiye'nin maden zenginlikleri ve bunların işlenmesi hep tartışmalı bir konu olmuştur ki bu hafta Kurtlar Vadisi Pusu bu konuda önemli bir gelişme yaşanacak. Cahit ve Yasin'in uzaktan takip ettiği Polat Alemdar , teslimat noktasında hiç tahmin etmediği bir sürprizle karşı karşıya kalıyor. Peki Polat, kendisine kurulan tuzaktan kurtulmayı başarabilecek mi? Ortadоğu'daki kaosu çıkarlаrı için kullanmayı düşünen Gölge ise boş durmuyоr.

  Okumaya devam et...
 • Gazeteci Ahmet Çitilci vefat etti

  Gazetecilik mesleğine uzun yıllar hizmet veren Ahmet Çitilci'yi sevgi ve saygıyla anıyoruz. 1927 senesinde İstanbul'da doğdu. Malatya Lisesi'nden mezun olan Çitilci, mesleğe 1955'te Tercüman gazetesinde başladı. Leyla Umar beynelmilel seviyede ünlenmiş şahıslarla yaptığı özel söyleşilerle de tanındı. Sohbet yaptığı tanınmış kişiler içinde Fidel Castro, Nelson, Mandela, Yaser Arafat, Humeyni, Desmund Tutu, Prenses Diana, Maria Callas, Placido Domingo gibi önemli isimlerde yer alıyor.

  Okumaya devam et...
 • Ünlü komedyen Atilla Arcan hayatını kaybetti! İşte ölüm nedeni

  Ünlü komedyen Atilla Arcan hayatını kaybetti! İşte ölüm nedeni

  Atilla Arcan'ın cenazesi yarın ikindi vakti Erenköy'deki Balaban Camisi'nde kılınacak cenaze namazının ardından defnedilecek. Kalp Cerrahı Prof. Dr. Hızır Mete Alp de, "15.20 sularında akciğer ödemine girdi". Cem Yılmaz: Ah Canım... Yeni duydum, önemli bir ailenin ferdi değişik tatta bir komedyendi. Ali Sunal: Bir ustamız daha aramızdan ayrıldı mekanı cennet olsun.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş Ertuğrul 35. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

  Diriliş Ertuğrul 35. bölüm fragmanı yayınlandı-izle

  Diriliş Ertuğrul disizindе Bamsı Beyrek kаrаkterinde oynayan Nurettin Sönmez bir kаç bölümdür dizide oynamamaktadır. Kayı ve Dodurga Obaları'ndaki beyler tıpkı siyasi ihtiraslarıyla hareket eden Korkut ve Tuğtekin gibi, içlerini oyan büyük Noyan tehlikesinin farkında değillerdir.

  Okumaya devam et...
 • Behzat Uygur'dan Nejat Uygur'a duygusal mesaj

  Behzat Uygur'dan Nejat Uygur'a duygusal mesaj

  Jandarma Alay Komutanı Alpay Mehmet Yiğit ile tiyatroseverler izledi. Yeni ortak yorumla sergilenen müzikal, liet ve danslarla zenginleþtirilerek, doðaçlama ve çaðdaþ tiyatronun harmanlandýðý ortak operet tadýnda tiyatroseverlerle buluþtu. Solunum yetmezliği rahatsızlığından dolayı 2013 yılında hayata veda eden Uygur, ölümünün 2. yılında da unutulmadı. Belediye tarafından helva da dağıtıldı.

  Okumaya devam et...
 • Deniz Akkaya şiddet gördüğü sevgilisiyle barıştı

  Deniz Akkaya şiddet gördüğü sevgilisiyle barıştı

  ROMANTİK AKŞAM YEMEĞİFakat Murat Varol ile Deniz Akkaya , önceki akşam İstinye Park'ta ortaya çıktı. Üçüncü defa barışan ikiliden Murat Varol " un yeniden Deniz Akkaya " nın Rumеli Hisarı'ndaki evine taşındığı öne sürüldü. Ayrýca Akkaya'nýn sevgilisi Varol ile barýþtýðýný yaklaþan çevresinden fark gizlediði ortaya çýktý. İşletmeci Murat Varol , kadına şiddet konusunda vukuatlı ünlülerin başında geliyor.

  Okumaya devam et...
 • Poyraz Karayel 32. yeni bölümünde neler yaşandı?

  Poyraz Karayel 32. yeni bölümünde neler yaşandı?

  Bu ağır gerçekle nasıl başa çıkacaklardı? Bahri ise Ufuk'un son sözlerinin ardından Poyraz'la ilgili kuşkuya düşmüştür; acaba Adil Topal hakkında Poyraz ne biliyordur? Ama Bahri'yi daha büyük bir sorun beklemektedir. Meltem ve Poyraz'ın Ufuk'u yakalamak için yaptıkları plan Ayşegül'ü büyük bir tehlike altına sokar. Bahri bu acıyı göğüslemeye çalışırken Ayşegül'ün Ufuk tarafından kaçırıldığı haberiyle iyice sarsılır.

  Okumaya devam et...
 • Adriana Limadan sonra Lady Gagada Bozkurt işareti yaptı

  Adriana Limadan sonra Lady Gagada Bozkurt işareti yaptı

  Gaga şarkıları kadar sıradışı tarzıyla da çok konuşuluyor. Türk kullanıcılar yorum yağmuruna tuttu. Dünyaca ünlü Amerikan şarkıcı Lady Gaga "bozkurt işareti yaptığı" bir fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı. Bozkurt selfiesiniInstagram'dan paylaşınca kullanıcılar ülkücü Asena Adriana Lima yorumları yapmıştı. GAGA MHP kadın kolu başkanı seçilmiş ondan öyle yapıyo.

  Okumaya devam et...
 • Anadolu’nun en büyük yapı fuarı açıldı

  Anadolu’nun en büyük yapı fuarı açıldı

  Yapı ve restorasyonla ilgili yeni ürünlerin ve teknoloik uygulamaların tanıtıldığı fuar 4 gün açık kalacak. Dr. Metin Sözen, Akdeniz Tanıtım A.Ş Genel Müdürü Fatih Onkar ve çok sayıda davetlinin katılımıyla ziyaretçilerine kapılarını açtı. Sözen, 25 yıl önce ÇEKÜL'ü kurduklarını, içinde bin 500 bilim ve kültür insanı olduğunu belirterek, 412 belediyeye de yardım ettiklerini kaydetti. Bir de kocaman ücret verseler, boş yere ücret verenler, biz Türkiye'nin altını üzerine getiririz.

  Okumaya devam et...
 • Cem Yılmaz bombayı patlattı

  Cem Yılmaz bombayı patlattı

  Twitter hesabýndan yeni bir filmin çekimlerine baþladýðýný duyuran Yýlmaz, takipçilerini buna inandýramadý. Komedyen Şahan Gökbakar arasının dargın olduğu Cem Yılmaz'a filmini çok beğendiği ile ilgili sosyal medya hesabından mesaj gönderdi.

  Okumaya devam et...
 • Uluslararası Antalya Film Festivali'nin Afişinde Başrol Altın Portakal'ın

  Uluslararası Antalya Film Festivali'nin Afişinde Başrol Altın Portakal'ın

  Festivalin ardından bugün kameralar karşısına geçen Festival Onursal Başkanı ve Malatya Valisi Süleyman Kamçı, beraberinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ertan Mumcu, Battalgazi Belediye Başkan vekili Yasemin Sultan Kurt, Malatya Girişim Gurubu Yönetim Kurulu Başkan vekili Mehmet Kavuk ve diğer sponsor firmaların temsilcileri ile festivalin değerlendirmesini yaptı.

  Okumaya devam et...
 • Yeşim Salkım Kızına Tuvalette Dayak Mı Attı?

  Yeşim Salkım Kızına Tuvalette Dayak Mı Attı?

  Haberler karşısında büyük bir şok yaşadığını ifade eden ünlü sanatçı, "Benim nasıl bir anne olduğumu Türkiye bilir" cümlesiyle başladığı sözlerini şöyle devam ettirdi: "Bu sabah ne olduğumu bilemedim". Bu haberin aslı astarı yok. Eğer benimle ilgili benim özelimle ilgilim bir haber yapılsa kırılmazdım ama kızımla ilgili haber yaptılar... Yeşim Salkım, sahne almadan önce önce mekanın çalışanlarına, Gizem'e içki servisi yapmamalarını yönünde uyarıda bulundu.

  Okumaya devam et...
 • Acil Aşk Aranıyor 'Dizi'

  Acil Aşk Aranıyor 'Dizi'

  Nisan ayrılık acısını atlatmak için internetten bulduğu bir metodu uygulamaya başlar vе Sinan'dan uzak durmayа çаlışır. Sinаn Nisan'la barışmak için çaba sarf ederken eski arkadaşı Engin'in hastanede işe başlamasıyla tüm dengеsi alt üst olur.

  Okumaya devam et...