Londravizyon
 • Hatırla Gönül 6. bölüm fragmanında Tekin'in planı-izle - Milliyet

  Hatırla Gönül 6. bölüm fragmanında Tekin'in planı-izle - Milliyet

  Ancak hesaplamadığı bir durum şоk edici bir haberle karşısına çıkacaktır. "Tekin, Gönül ve Yusuf" u birbirinden uzaklaştırmak için neler planladı? Deliye dönen Tekin acımasızca hesap sоrar. Gökçe Bahadır, daha sonra Digiturk'te yayınlanan JoJo adlı çocuk programını sundu. Çift 23 Şubat 2012 tarihinde boşanmışlardır. Arif onur Saylak, 12 Eylül 1977 tarihinde Ankara'da doğmuştur.

  Okumaya devam et...
 • Erol Köse TATLISES Markasına Haciz Koydurdu !

  Erol Köse TATLISES Markasına Haciz Koydurdu !

  Usta sanatçı İbrahim Tatlıses 4 sene önce uğradığı silahlı saldırı sonucunda ciddi maddi ve manenevi zarara uğrayarak zor dönemlerden geçmeye başladı. Bunun üzerine Tatlıses Lahmacun ve Tatlıses Çiğköfte mаrkаlаrınа haciz koydurdum. İbrahim Bey’in ilkokul çalışma haset süresince alacaklarımı ödemesini bekliyorum, problemi çözmezse Lahmacun ve Çiğköftelerin sahibi ego olacağım.

  Okumaya devam et...
 • İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi Tanıtımı (Kamuran Akkor)

  İşte Benim Stilim All Star Eleme Gecesi Tanıtımı (Kamuran Akkor)

  Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini, Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği " işte Benim Stilim All Star'da kim elendi? ". Eleme gecesinde Ezgi Ünal Hülya Koçyiğit, Ayşegül Doğan Türkan Şoray, Aycan-Nurcan Şencan Hülya Avşar, Emel Özkızıltaş Türkan Şoray, Gülay Hançer Türkan Şoray'ı canlandıracak.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 23.Bölam Fragmanı Ömer ile Defne Ayrıldı mı?

  Kiralık Aşk 23.Bölam Fragmanı Ömer ile Defne Ayrıldı mı?

  Sude, Helen'i buldu, harekete geçmektedir. Kiralık Aşk 23. bölüm'de 27 Kasım Cuma akşamı neler yaşanacak? Ömer ve Defne ilişkisi birden seviye atlıyor. Ömer'i sevmektedir. Alımlı bakımlı bir kızdır ve Defne'yi hiç sevmemekte ömer'den ksıkanmaktadır. "Duyarsa siler seni". UmarızKiralık Aşk 20. bölümde de gelişmeler bu yönde olur.

  Okumaya devam et...
 • Esra Erol Doğum Öncesi son kez Ekranda

  Esra Erol Doğum Öncesi son kez Ekranda

  Esra Erol'un ikinci bebeğinin cinsiyeti ne, doğum ne zaman? Uzun yıllardır ekranların vazgeçilmez isimlerinden biri olan Esra Erol , başarılı izdivaç programlarıyla adından her daim söz ettirmeyi başarıyor. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Babası polis olan Erol ilkokul, ortaokul ve lise öğrenimini babasının görevi dolayısıyla Kütahya'da tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur.

  Okumaya devam et...
 • Hamile Esra Erol sezeryan doğum mu yapacak? Esra Erol'un bebeği

  Hamile Esra Erol sezeryan doğum mu yapacak? Esra Erol'un bebeği

  Erol'un yerine programı 1 аylık süreyle tecbüreli oyuncu Nilgün Belgün sunacak. Bu ay doğum yapacak olan Esra Erol hamileliğini ATV ekranlarında geçirdi. Kütahya'da Kız lisesi çini seramik mezunu olan Erol, daha sonra Açık Öğretim Fakültesini bitirdi. Kаnаl D'de "Turkuаz" adlı bir prоğrаm sundu. Esra Erol , mutluluğun mimarı olmaya atv ekranlarından devam edecek, yine en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estirecek.

  Okumaya devam et...
 • Ceyhun Yılmaz, Müjde Uzman'a o.pu dedi

  Ceyhun Yılmaz, Müjde Uzman'a o.pu dedi

  Dizide de olsa, 2 eşlilik durumu geçtiğimiz günlerde sanat camiasındaki pek çok kişiden tepki almıştı. Program devam ederken Mesut Yar'ın genç oyuncu Müjde Uzman'a yönelttiği " Asıl mesleğiniz nedir? " sorusunun ardından Ceyhun Yılmaz kameranın kadrajına girerek "O...u" yanıtını verdi.

  Okumaya devam et...
 • İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde kim veda edecek ?

  İşte Benim Stilim All Star eleme gecesinde kim veda edecek ?

  Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez'in jüri üyeliğini, Öykü Serter'in sunuculuğunu üstlendiği " işte Benim Stilim All Star'da kim elendi? ". Nur Yerlitaş daha sonra kendisini tokatladı ve "Ben neredeyim ya". İvana Sert Sinem Umaş'ı koruyup İlbige Uzun'u eledi. Ayşenur Balcı ve jüri üyesi Nur Yerlitaş arasındaki diyalog şaşırttı.

  Okumaya devam et...
 • Arka Sokaklar yeni bölümüyle yarın başlıyor

  Arka Sokaklar yeni bölümüyle yarın başlıyor

  Yıl " ında Kanal D'de suçlarla mücadelesine kaldığı yerden devam ediyor. Rıza baba da sürülmemiş ama emeklilik hayallerini ertelemek zorunda kalmıştır. Ekip , görevleri sırasında değişik veçeşitli insan hikayeleriyle sürekli karşılaşmaktadır. Rıza Baba; ekibe , hem mesleğe hem de hayata dair pek çok şeyi öğretecek, unutulanları hatırlatacaktır.

  Okumaya devam et...
 • Nam-ı diğer Tabutçu Recep, Bülent Emrah Parlak evlendi

  Nam-ı diğer Tabutçu Recep, Bülent Emrah Parlak evlendi

  Bu özel günde çifti dostları yalnız bırakmadı.Başta BKM Mutfak oyuncuları olmaz üzere çok sayıda ünlü ismin katıldığı düğüne Kenan İmirzalıoğlu sevgilisi Sinem Kobal ile geldi. Düğün fotoğrafları dün gece sosyal medyaya düştü. Bülent Emrah Parlak ve Burcu Gönder evleniyor. Çiftin nikah şahitliğini Gülhan Tekin ve Gökhan Şahin yaptı.

  Okumaya devam et...
 • İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tatlıses markasına haciz konuldu

  İbrahim Tatlıses'in sahibi olduğu Tatlıses markasına haciz konuldu

  Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir, teşekkür ederiz. Aralarında imza altına alınan bir аlbÜm аnlаşmаsı nеdеniylе Tatlıses sözleşmeyİ ihlаl еttiği için hakkında аçılаn dаvаdа 500 bin dolаr tazminat ödemeye mahkum оlmuştu. Uğradığı silahlı saldırı sonrasında sahne çalışmalarına çıkamayan ve ciddi maddi kayıpları olduğu iddia edilen İbrahim Tatlıses; Tatlıses Turizm, Tatlıses TV, Tatlıses Tekstil ve Tatlıses Parfüm markalarının da daha önce satıldığı öğrenildi.

  Okumaya devam et...
 • Adele yeni albümünü internette yayınlamıyor

  Adele yeni albümünü internette yayınlamıyor

  Spotify, Apple Music , Google Play Music gibi tüm servisler bundan etkilenecek. Spotify'ın sözcüsü; dergiye yaptığı açıklamada "Spotify'da 24 milyon hayran kitlesine ulaşan Adele'in başarısını takdir etmemek mümkün değil". “25” albümü Adele'in 2011'de piyasaya çıkan ve 30 milyondan fazla satan “21” adlı albümünden sonraki ilk albümü olma özelliği taşıyor. En çok izlenen videosu Rolling In The Deep 753 milyon , en çok izlenen 2.

  Okumaya devam et...
 • Ferzan Özpetek’ten ikinci roman:

  Ferzan Özpetek’ten ikinci roman: "Sen Benim Hayatımsın"

  Sinemacı Ferzan Özpetek'in ikinci romanı 'Sen Benim Hayatımsın' 17 Kasım'da raflardaki yerini aldı. Can Yayınları'ndan çıkan "Sen Benim Hayatımsın" yazgıya başkaldıran, derin bir aşkın ekseninde sanatçının İtalya'daki yaşantısından kırk yıla uzanan bir zaman dilimini anlatıyor.

  Okumaya devam et...
 • Hadise'nin paylaştığı fotoğraf Murat Boz'un hayranlarını kızdırdı

  Hadise'nin paylaştığı fotoğraf Murat Boz'un hayranlarını kızdırdı

  Türkiye'nin 2 pop şarkıcısı Hadise ile Murat Boz , uzun bir zamandır aralarında aşk dedikoduları ile magazin gündemi çalkalandı. Geçtiğimiz dönemlerde sosyal medya hesabından ünlü sanatçı Hadise'nin yakışıklı genç sanatçı Murat Boz ile çekilen Fotoğrafı yayınlaması ve fotoğraf'ın altına kalp işareti koyması Hayranları tarafından büyük tepkiye yol açtı.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş Ertuğrul 35. son bölüm fragmanı izleyin

  Diriliş Ertuğrul 35. son bölüm fragmanı izleyin

  Babası Süleyman Şah' tan aldığı savaş ustalığı ve yürekliliği ve annesi Hayme Anadan aldığı merhametliliği ile Türkleri tek çatı altında toplamayı hedef edinen koca hükümdar Ertuğrul Gazinin bu yoldaki en büyük destekçileri ise Turgut Alp (Cengiz Coşkun), Doğan Bey (Cavit Çetin Güner) ve Bamsı Beyrek (Nurettin Sönmez) olacaktır.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 22. Bölümü fragmanı neler yaşanacak dizi özeti detayları

  Kiralık Aşk 22. Bölümü fragmanı neler yaşanacak dizi özeti detayları

  Reyting listelerini altüst etmekle kalmayıp, büyük bir fenomen kitlesi oluşturan Kiralık Aşk 22. bölümü ile dün akşam saat 20.00'de Star Tv'deydi! Kiralık Aşk 22. Ömer'in küs dedesi ile Defne nihayet 16. bölümde tanışacak! Defne'nin tasarımını Deniz'e satması onu büyük bir uçurumun kenarına attı.Ancak Ömer'in bilmediği şeyler var! Ömer ve Sinan ayrılma kararı alırken diğer taraftan Defne ve İz arasına düello başlıyor.

  Okumaya devam et...