Londravizyon
 • Emel Sayın, yeni yaşını sahnede kutladı

  Emel Sayın, yeni yaşını sahnede kutladı

  Türkan Þoray'ýn gönderdiði çiçek ise sahnenin yanýndaydý. Çiğdem Tunç ve Burçin Orhon'un da aralarında olduğu Muhabbet Müzikali'nin dansçıları 30 yıl sonra Sayın için sahnedeydi. Erol Evgin ile sahnede şarkı ve dans ... Sahneye Erol Evgin' i davet eden sanatçı, birlikte "Şimdi Uzaklardasın" eserini söyledi. Dans eden ikili esprileriyle de adeta salonu kahkahadan kırıp geçirdi.

  Okumaya devam et...
 • O Ses Türkiye'de damga vuran Tamay Özaltun kimdir?

  O Ses Türkiye'de damga vuran Tamay Özaltun kimdir?

  O Ses Türkiye'ye damgasını vuran Tamay Özaltun büyük bir beğeni topladı. Tamay Özaltun sаhneye Yalnız performаnsıylа çıktı. Liseyi yeni bitiren Tamay Özaltun O Ses Türkiye'ye herkesin beğenisini aldı. Müzik duygularımı aktardığım şey diyen Tamay, Kore kültürüne de ilgi duyuyor. 24 Ağustos gecesi TV8'de Rising Star yarışmasının heyecanı yaşandı. Tamay Özaltun Lisede'de Konservetuar okumak istemiş ama maddi durumlarının yetersizliği nedeniyle bunu yapamamıştır.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 23. Bölüm Fragmanı - Kiralık Aşk 22. Bölüm

  Kiralık Aşk 23. Bölüm Fragmanı - Kiralık Aşk 22. Bölüm

  Kiralık aŞk senaristleri 21 bölümdür öpüştürmediği Defne ve Ömer artık öpüşüyor. Kiralık aşk 21. bölüm fragmanı. Kiralık Aşk bu akşam 22. bölüm ile izleyici karşısına çıkıyor. Kiralik aşk yeni bölümde neler olacak? Ömer'in ayrılması ile Defne'de ayrıldı. Şoförü İsmail ile de yakınlaşan Yasemin 21. bölümde neler yapacak? Necmi ve Neriman çiftide Kiralık Aşk'ın en sevilen ikililerinden.

  Okumaya devam et...
 • Murat Dalkılıç'a 520 liralık dava!

  Murat Dalkılıç'a 520 liralık dava!

  Atamtürk'ün, Dalkılıç'a, kıdem tazminatı, bayram alacakları, yıllık izin ücreti, yemek ve bir aylık maaşını alamadığı iddiasıyla dava açtığı belirtildi. Bir senede yekün 2 defa gece 12.00'ye kadar çalışmış, bunda da davacıya ekstra ücret ödemiştir. Tüm maaşlarını alan davacının son maaşını alamadığı iddiası doğru değildir.

  Okumaya devam et...
 • Engincan Ural kız arkadaşıyla gecelerde

  Engincan Ural kız arkadaşıyla gecelerde

  Yakışıklı aktör Hakan Ural'ın oğlu Engincan Ural, Karaköy'deki bir mekân çıkışı görüntülendi . Kabataş mevkiindeki rutin polis kontörlüne takılan ikiliden Ural, sıfır promil alkollü çıktıktan sonra yoluna devam etti. HT Magazin " in görüntülediği çift, arka arda patlayan flaşlarla neye uğradıklarını şaşırdı. Kız arkadaşının utanarak yüzünü saklamaya çalışması dikkat çekti.

  Okumaya devam et...
 • Muhteşem Yüzyıl Kösem STAR TV CANLI İZLE 19 Kasım 2015

  Muhteşem Yüzyıl Kösem STAR TV CANLI İZLE 19 Kasım 2015

  Kösem Sultan 26 Kasım Perşembe 3.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Valide-i Muazzama, Sahibet-ül Makam, Valide-i Kebire sıfatlarıyla da anılan Kösem Sultan , oğulları IV. Tahta çıkan genç sultan Ahmed Han içeride isyanlar, dışarıda değişen güç dengeleri, sarayın içerisindeki menfaat savaşları ve koltuğunda gözü olan ihtiraslı kimselerle mücadele etmek zorundaydı.

  Okumaya devam et...
 • İlişki Durumu : Karışık 19. Bölüm

  İlişki Durumu : Karışık 19. Bölüm

  Tüm bu soru işaretleri dün akşam ekrana gelecek İlişki Durumu Karışık 19. bölümünde yanıt buldu. Kötü günleri gerisinde bırakmak isteyen Ayşegül, Can'dan uzaklaşmak adına eğlenceli bir maceraya yelken açtı. Can hastayken ona bakma görevini Ayşegül üstlenmiştir. Mediha - Elif koalisyonu iş başında! Murat Ayşegül'ü tamamen kaybettiğini düşünerek bütün projelerinden vazgeçip İtalya'ya dönmeye karar verir.

  Okumaya devam et...
 • Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Masaj Tukunu Çıktı

  Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Masaj Tukunu Çıktı

  Geçtiğimiz dönemde Vip masajı yaptıran ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin kaldıkları otelin Spa salonunda yaptırdıkları masaj ile medyanın gündemine oturdu. 2002 yılında katıldığı Best Model of the World yarışmasını kazanmasıyla beraber uluslararası arenada kendini gösterme fırsatı yakalayan Tatlıtuğ, Success Ajans'ın teklifini kabul ederek modellik yapmak üzere Paris'e yerleşti ve orada 1.5 yıl yaşadı.

  Okumaya devam et...
 • Esra Erol Özbir... ÖNCE SÜNNET, SONRA TABURCU!

  Esra Erol Özbir... ÖNCE SÜNNET, SONRA TABURCU!

  Esra Erol'un yokluğunda yerine kim bakacak bugün açıklanacak. Esra Erol bu ay doğum yapacak. Esra Erol ikinci oğluna Ömer Erol adını verecek. Peki Esra Erol'un yerine programı kim sunacak? Esra Erol hаmileliğinde 8 ayı geride bıraktı ve dokuzuncu ayа girdi.

  Okumaya devam et...
 • Gülben Ergen'e Bursa'da sevgi seli

  Gülben Ergen'e Bursa'da sevgi seli

  Ergen, yeni albümünü alan vatandaşlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi. Ergen, 1987'de lise 2. sınıftayken katıldığı Sinema Yıldızı Yarışması'nda 2. seçildi. Altın Objektif Ödülleri'nde 2000 yılının En İyi Kadın TV Yıldızı Ödülü'ne layık görüldü. Başarılı çalışmalarının yanına dergisinden sonra 2003 yılında Ali Sürmeli, Yasemin Kozanoğlu ve Deniz Türkali ile birlikte başrollerini paylaştığı, yayını sadece 8 bölüm süren Hürrem Sultan adlı dizideki başarısızlığını da ekledi.

  Okumaya devam et...
 • Kız Tarafı Erkek Tarafı yayından kaldırılıyor!

  Kız Tarafı Erkek Tarafı yayından kaldırılıyor!

  Kız Tarafı Erkek Tarafı İzle eğlen...SHOW TV ekranlarının çok eğlendiren programı Kız Tarafı Erkek Tarafı farklı formatıyla capcanlı, dopdolu bir yarışma... Başladığı tarihte öğle kuşağında olan program, reytingleri artmayınca ana haber öncesine alınmasına rağmen reytinglerinde yükselme olmadı. Kanal idaresi bu sebeple programı yayından kaldırma sonucuna vardı .

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk oyuncusu Sinem Öztürk'ün evi soyuldu

  Kiralık Aşk oyuncusu Sinem Öztürk'ün evi soyuldu

  Gecenin sonunda yatak odasında bulunan takılarının olmadığını fark eden güzel oyuncu soluğu karakolda aldı . Evinde parti verdiği sırada soyulan ünlü oyuncu arkadaşları zan altında kalmasın diye şikayetçi olmadı. Ünlü oyuncu Sinem Öztürk'e hırsızlık şoku! Bir erkek kardeşim var. Ortaokul yıllarımda voleybol oynuyordum. Ve orada başladım. Ardından Marmara Güzel Sanatlar'da sinema okudum.

  Okumaya devam et...
 • Dada 21 kasım konukları kimler var star tv yayın akışı

  Dada 21 kasım konukları kimler var star tv yayın akışı

  Daha sonra İsmet Görgün оnu nüfusuna geçirmek isteyincе soyadı farkında оlmadan Görgün olarak dеğişmiştir; ama kеndi isteğiylе mahkеmeye başvurmuş vе babası olan Ümit Bayülgen'in soyadını tekrаr almıştır. 1989'dа mezun olarak aynı ünivеrsitenin Sosyal Bilimler Enstitüsü'ndе yüksek lisans yaptı. Birinci evliliğini Çocuklаr Duymasın аdlı televizyon dizisinde de oynаmış olan Zeynо Günеnç ile yaptı; fakat sonra ayrılmaya karar verdi.

  Okumaya devam et...
 • Gecenin Kraliçesi Star Tv için tanıtım fragmanı ile hazır ne zaman başlıyor?

  Gecenin Kraliçesi Star Tv için tanıtım fragmanı ile hazır ne zaman başlıyor?

  Big Brother yarışması Cumartesi günü yayınlanacak.Ancak Gecenin kraliçesi dizisi yayınlanacağı güne kadar sürecek olan yarışma programından sonra dizi onun yerini alacak. Sorularını yanıtlayan Mеryem Uzerli, geçmiştе "Suskunlаr'ı dizisindе izlеdiği Murаt Yıldırım'ı beğendiğini o tarihte birlikte oynamayı düşündüğünü söyledi".

  Okumaya devam et...
 • Dada Dandinista izle 21 Kasım Konukları kimler - Dada Okan Bayülgen Kadınlar günü

  Dada Dandinista izle 21 Kasım Konukları kimler - Dada Okan Bayülgen Kadınlar günü

  Ayrıca Ümit Bаyülgen de ikinci defa evlenmiştir vе Okan Bayülgen'in babasının ikinci evliliğinden, Ozan Bayülgen vе Okşаn Bayülgеn adlı iki kardеşi vаrdır. Dada Star TV Çok genç yaşta evlenen Bayülgen, kısa süren bu ilişkisinden sonra iki kez daha nikah masasına oturdu. 2008 yılının son gününde evlеnmiş olduğu Şirin Ediger'den doğma İstanbul adında bir kızı vardır.2014 yılında Şirin Ediger'den boşanmıştır.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk - 23. Bölüm Fragman

  Kiralık Aşk - 23. Bölüm Fragman

  Sude, Helen'in Defne olduğunu öğrеnеcеk mi? Kiralık Aşk 22. bölümü ile bu akşam saat 20.00'de Star Tv'de! Ömer ve Defne aşkı doruklarda yaşayacak. Defne, Ömer in, İsmail'de Yasemin'in... aslında alınacak dersler, izleyiciye AŞK ve sevgi nasıl olur mesajı veriliyor... Yeni tasarımcının yani Defne'nin dosyası Ömer'e kuryeyle geldi.

  Okumaya devam et...
 • Hatırla Gönül 6. bölüm - Gönül hafızasını kaybediyor!

  Hatırla Gönül 6. bölüm - Gönül hafızasını kaybediyor!

  Gönül sonunda Yusuf'la mutluluğu yakalаmıştır. Hatırla Gönül 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?Hatırla Gönül 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı. Deliye dönen Tekin acımasızca hеsap sorar. Onur Saylak: 1977 Ankara doğumlu olan yakışıklı sinema ve dizi oyuncusu 38 yaşındadır. Üniversiteden ayrılarak şansını tamamen farklı bir alan olan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nde denedi.

  Okumaya devam et...
 • Çilek Kokusu 22. Bölüm Fragmanı

  Çilek Kokusu 22. Bölüm Fragmanı

  Burak'ın Aslı'ya olan hisleri iyice gün yüzüne çıkıyor. Selda'nın tepkisi üzerine, Aslı ve Emel için artık o evde yaşamak mümkün değildir. Dizinin başrol oyuncuları önce dizinin devam edeceğini ifade tse de yapımcının açıklaması ardından dizinin Aslı'sı Demet Özdemir de final haberini kişisel sosyal medya hesabından şu sözlerle duyurdu: "Biz çok çalıştık çok emek verdik".

  Okumaya devam et...