Londravizyon
 • Kiralık Aşk 23. Bölüm Heyecan Dolu

  Kiralık Aşk 23. Bölüm Heyecan Dolu

  Mesele tasarımı bize vеrmemiş olman dеğil Tramba'ya satmаn. "Artık haklı olmaktan ve seni anlamayа çalışmaktan çоk sıkıldım diyеrek" onu rеddediyor. Ancаk Defne'nin Ömer'den kolay kolay vazgeçmeyе niyеti yoktur. hepsi ve daha fazlası haberimizin detaylarında. Bu yoldаki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gеrçek sorularından biriyle yüzleşir.

  Okumaya devam et...
 • Evli ve Öfkeli 9. Yeni bölüm Fragmanı izle yayınlandı mı?

  Evli ve Öfkeli 9. Yeni bölüm Fragmanı izle yayınlandı mı?

  Ama kararını tamamen değiştirecek bir sürpriz onu beklemektedir. Esra kocası Cihan'ın onu aldattığını kendi gözleriyle görür ama kocası bu kez Cihan gerçekten masumdur... Dilek de Mine'ye yardım etmek için Zeynep bebeğe bakmayı kabul eder. Dilek çok pişman olur ama evden çekip gitmiş Mine'yе yetişemez. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı.

  Okumaya devam et...
 • Brad Pitt ateist olduğunu açıkladı

  Brad Pitt ateist olduğunu açıkladı

  Bu cümleden herkesin çıkaracağı netice Brad Pitt'in inancı ve çocuklarını yetiştirme şeklidir ama çok önemli bir ayrıntı var aslında. "Onlara böyle davranmam gerekmiyor, çünkü yanlış bir şey yapmıyorlar". Güzel oyuncu daha önce verdiği bir röportajda "Bu dünyada yalnız değiliz". Bunun adı inanç mı yoksa din mi belemiyorum diye ekledi. "Tek bildiğim bizim, hepimizin üstünde bir şey var ve o hem güzel hem de birleştirici" demişti.

  Okumaya devam et...
 • O Ses Türkiye 29 Kasım 2015 Ahmet Parlak İsyan Şarkısını Söyledi

  O Ses Türkiye 29 Kasım 2015 Ahmet Parlak İsyan Şarkısını Söyledi

  Parlak'ın performansından sonra izleyicilerin "bir daha bir daha" tezahüratları sonrası Acun Ilıcalı, İsyan şarkısını bir daha söylemesini istedi. TV 8'de ekranlara gelen ve reyting listelerinin başında gelen O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasında Acun Ilıcalı'dan jüri üyesi Gökhan Özoğuz'a büyük sürpriz geliyor.

  Okumaya devam et...
 • Kılıçdaroğlu’ndan Pulur ailesine taziye ziyareti

  Uzunca zamandır iyileştirme görüyordu, onu yitirdik. Bir çınar daha devrildi. İSTANBUL (EsHaber.org)- CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, hayatını kaybeden gazeteci Hasan Pulur'un ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Yazım dili, çok sadedir. 30 yıldır gazetecilikten başka herhangi bir yan işi olmadı. 1961 yılında, Milliyet Gazetesi'nde Olaylar ve İnsanlar adlı köşesinde okurlarının ilgisini çeken yazılar yazan Pulur, aynı köşeyi 1979-86 yılları arasında Hürriyet Gazetesi, 1986-88 ...

  Okumaya devam et...
 • Gazeteci Hasan Pulur hayatını kaybetti

  Gazeteci Hasan Pulur hayatını kaybetti

  Oğlu Bülent Pulur ve dostları iyiliği için dua ediyorlar. Olayların sivri yanlarını yakalamakta ve sergilemekte o kadar ünlendi ki "olağandışı gelişmeler" karşısında insanlar "Tam Hasan Pulur'luk" diyerek tepki gösteriyorlar. Kabataş Lisesi'nde yatılı okudu. 1954 yılında Son Saat gazetesinde mesleğe başlayan Pulur, Yeni İstanbul, Vatan, Havadis, Akşam, Güneş, Hürriyet ve Milliyet gazetelerinde yönetici ve köşe yazarı olarak çalıştı.

  Okumaya devam et...
 • Hasan Pulur hayatını kaybetti

  Hasan Pulur hayatını kaybetti

  Milliyet Gazetesi yazarı Hasan Pulur 1932 tarihinde İstanbul'da doğdu. Sırasıyla, Son Saat (1954), Yeni İstanbul (1955), Vatan, Havadis, Akşam (1957), Milliyet (1 Mart 1958-, YİM Yrd; 1968-79, YİM); Hürriyet (1979-86, Yayın Koordinatörü), Güneş (1986-88), Milliyet (Temmuz 1988 ve halen) gazetelerinde çeşitli kademelerde çalışmıştır.

  Okumaya devam et...
 • Muhteşem Yüzyıl 2. bölüm fragmanları burada - yeni bölüm bu akşam

  Muhteşem Yüzyıl 2. bölüm fragmanları burada - yeni bölüm bu akşam

  Kanuni Sultan Süleyman'dan sonra devlet işleri ile en yoğun şekilde uğraşan padişah olarak kabul edilen I. Ahmed, henüz 27 yaşındayken yakalandığı tifüs hastalığı sebebiyle hayatını kaybetti. Mustafa'nın da tekrar tahttan indirilmesi üzerine nihayet kendi oğlu IV. Murad ve I.İbrahim'in Annesidir. Osman tarafından idam edildi. Şehzade Süleyman (1610 ve 1611 arasında - 27 Temmuz 1635) - IV.

  Okumaya devam et...
 • Beyaz Show yine şahane geçti! Türkan Şoray Beyaz Show' a konuk oldu

  Beyaz Show yine şahane geçti! Türkan Şoray Beyaz Show' a konuk oldu

  Türk sinemasının en önemli isimlerinden Sultan lakaplı Türkan Şoray'ın albümü tamamlandı. Bini aşkın seyirci çıkışta Türkan Şoray'ı görüp tebrik edebilmek için uzun süre sıra bekledi. Bu hikayeyi izleyici; hayatı, yetişkinleri, "iyi 'nin ve "kötü " nün ne olduğunu sorgulayan 9 yaşında bir çocuğun gözünden dinler". Birbirinden farklı bir çok karakterin yer aldığı filmde bu farklı hayatların kesişmesi nelere yol açacak izleyicilerin karşısına bunlar çıkacak.

  Okumaya devam et...
 • Malkoç Süalp Bade İşçil'in sosyal medya paylaşımı ile deliye dönebilir

  Malkoç Süalp Bade İşçil'in sosyal medya paylaşımı ile deliye dönebilir

  Bade İşcil'in fotoğrafları ikinci kez şoka soktu! . Güzel oyuncu Bade İşçil boşanma aşamasında olduğu Malkoç Süalp'i çileden çıkarabilecek bir paylaşımı sosyal medya üzerinde yaptı. Yeditepe Üniversitesi Moda ve Tasarım Bölümünden mezun oldu. Ekrana profesyonel olarak çıkışı Star'da yayınlanan Evlere Şenlik isimli programı sunarak oldu.

  Okumaya devam et...
 • Aslı Tandoğan: Oğlum Atlas'ı filmde oynatmak istedim

  Aslı Tandoğan: Oğlum Atlas'ı filmde oynatmak istedim

  Haberin en önemli doğru ayrıntılarını sizler için burada derledik... OYUNCU Aslı Tandoğan, anne olmanın çok güzel bir duyguolduğunu, Datça'daki film çekimlerine önümüzdeki ay 1 yaşına girecek oğlu minikoğlu Atlas'ı da beraberinde götürdüğünü ve onu da oynatmak istediğini söyledi.

  Okumaya devam et...
 • Ece Erken banyo yapmadan çıktım

  Ece Erken banyo yapmadan çıktım

  Ece Erken , önceki gün Akmerkez'de objektife yansıdı. Serkan Uçar ile olaylı evliliğinden anlaşalı boşandı. Akmerkez'de oğlu ve annesiyle objektiflere takılan Ece Erken muhabirleri "Çekmeyin, banyo yapmadan çıktım. Kral TV'dеn sonra ise, Metrоpol FM, Alem FM, Show Radyo vе son olarak Radyo Viva'da çаlıştı. Televizyonculukta işе ilk Star kanalında başladı. Daha sonra, Kanal 6, Number One TV, Gеnç TV'de çalıştı.

  Okumaya devam et...
 • Kaan Tangöze'nin yasak aşkı kim çıktı?

  Kaan Tangöze'nin yasak aşkı kim çıktı?

  Piriler'in de tasarımcı olarak yer aldığı Fashion Week'te görücüye çıkması beklenen İMA defilesi ülkemizdeki terör olayları nedeniyle gecikmeli olarak dün gece yapıldı. Kaan Tangöze'nin İstanbul Beyoğlu Asmalımescit'te şarkıcı Kıvılcım Ural ile yakalanmasına ilişkin eşi Seçkin Piriler, ilk kez konuştu . Seçkin Piriler 'le evli olan Tangöze 'nin yanındaki esmer kadının, Kıvılcım Ural olduğu ortaya çıktı.

  Okumaya devam et...
 • Diyarbakır Baro Başkanı Elçi Öldürüldü

  Diyarbakır Baro Başkanı Elçi Öldürüldü

  Polislerin karşılık vermesi ile çıkan çatışmada Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi, başından silahla vurularak, hayatını kaybederken, 1 polis şehit oldu, 2 polis de yaralandı.Saldırıyı gerçekleştirenlerin ara sokaklara kaçmasının ardından polis ekipleri, zırhlı araç desteği istedi.Görüntü almaya çalışan basın mensupları, çatışmanın ortasında kaldı.

  Okumaya devam et...
 • Cansel Elçin Frankenstein oldu

  Cansel Elçin Frankenstein oldu

  Cansel Elçin , "Doktor Victor Frankenstein eğitimli bir adam, anı yaşamıyor". İnanılmaz egosantrik ve megaloman. "Fotoğraf çеkimlеrindе, karakterin bu yönünü yansıtmaya çalıştım" dеdi. Heyecanla çalışmalarımız devam ediyor" dedi. Romanda toplum dışına itilen, kendi savaşını veren ve bu savaşta yenilen farklı insanların acıklı öyküsü anlatılmaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe, Beyaz Show'a Damga Vurdu

  Ferdi Tayfur'un Kızı Tuğçe, Beyaz Show'a Damga Vurdu

  Ferdi Tayfur ve Necla Nazır'ın kızı " Tuğçe Tayfur " 18 Mart 1988 İstanbul doğumlu. Tuğçe Tayfur söyledikten sonra sergilemiş olduğu performansından dolayı stüdyodan büyük alkış aldı . Yeditepe ünv sanat tasarım mezunu olan Tuğçe Tayfur 2010 yılı içerisinde arkadaşlarıyla kurduğu 'Joker' isimli bir grubun solistliğini üstlenen Tuğçe Tayfur , ABD'de yaşadığı dönemde, kuzeninin arkadaşı Taner Şafak'la tanıştıktan sonra 2015 yılında Türkiye'de maksi single çıkarmaya karar verdi.

  Okumaya devam et...
 • Düğün Dernek 2 filmi için yepyeni bir şarkı - Yumurtanın Sarısı

  Düğün Dernek 2 filmi için yepyeni bir şarkı - Yumurtanın Sarısı

  Filmde kullanılan "Yumurtanın Sarısı" ile seyircinin beğenisine sunulacak. İlk filmde oğlunu evlendiren İsmail, ikinci filmde de torununu sünnet ettirme telaşına giriyor. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak. ´Düğün Dernek 2: Sünnet´ filmi 4 Aralık'ta sinema salonlarında ki yerini alacak...

  Okumaya devam et...