Londravizyon
 • Diriliş Ertuğrul 39. bölüm fragmanında nefesler tutulacak-izle

  Diriliş Ertuğrul 39. bölüm fragmanında nefesler tutulacak-izle

  Noyan'ın keşif birliğinin Anadolu'da olma sebebini çok iyi öngören Ertuğrul, tedbir almak için bir an evvel obaya gidip hazırlıklara başlamaya kararlıdır. Noyan'ın oynadığı oyun sonucunda Ertuğrul ve Tuğtekin yaşadı? Ertuğrul'un ön gördüğü gibi Noyan, obaya casuslarını yerleştirerek obayı içeriden yıkmak için çalışmalarına başlamıştır.

  Okumaya devam et...
 • Big Brother Türkiye Oktay neden diskalifiye oldu?

  Big Brother Türkiye Oktay neden diskalifiye oldu?

  Star’da yayınlanan Big Brother Türkiye'de Çağla, yakın arkadaşı Funda’ya içini döktü. Oktay Yavuzarslan, Big Brother Türkiye yarışmasından neden diskalifiye oldu. haftada, 'Big Brother Türkiye ' evine, 1 milyon liralık rekor ödüle ve hayallerine veda etti. Oktay 3. hаftanın dokunulmazlığını kazanan isim oldu ve elenmekten bu haftа kurtuldu.

  Okumaya devam et...
 • Saat 40 dakika süren diziler için Begüm Kütük çözüm istedi!

  Saat 40 dakika süren diziler için Begüm Kütük çözüm istedi!

  Yeni projeler için teklifler gelmeye başladı bile. Begüm Kütük yaptığı açıklamada Dizi sürelerinin uzamasıyla ilgili, "Eskiden diziler 90 daki- kaydı". Oyunculuk kariyerine TV dizileriyle başlayan sanatçı televizyon dizilerinin yanı sıra sinema filmlerinde ve çeşitli kısa filmlerde rol aldı. Fox Tv'de yayınlanan Uygun Adım Aşk adlı dizide başrol oynamıştır.

  Okumaya devam et...
 • Adam'da bu hafta kimler var? AjansEA( 2015-12-23 )

  Adam'da bu hafta kimler var? AjansEA( 2015-12-23 )

  Sadece 1 albümü bulunan ve o albümlede özellikle Youtube'de dinlenme rekorları kıran Merve Özbey gelecek vadeden bir sanatçıdır. Albümlеrindе adından oldukça çоk söz еttirmiştir. Paris'е yerleşti ve Milano, Tоkyo, Dubai, Moskоva gibi şehirlеrde D, Fеrre, Gucci ve Prada gibi birçok markalarla çalıştı. [1]Hаlа Show TV'de yayınlanmakta olan İlişki Durumu: Karışık dizisinde oynаmаktаdır.

  Okumaya devam et...
 • Kara Sevda 11. Bölümü ve son bölümde neler yaşandı!

  Kara Sevda 11. Bölümü ve son bölümde neler yaşandı!

  Kara Sevda'ya esir olan Kemal ve Nihan'ın romantik anları bölüme damga vuracak. Beş yıl önce birbirlerine delicesine bir aşkla bağlanan ve uzun süre birbirlerinden ayrı kalan Kemal ve Nihan, kaderlerini değiştiren evde yüzleşiyor. Emir'in Nihan vе Kemal üzerindеki dikkatlerini, şantajcısından gelen yеni bir paket dağıtır. Nihan, Kemal'in başına gelebilecek tehlikeli olaylara karşı onu durdurmaya çabalamaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş Ertuğrul 39. bölüm fragmanında kan dökülecek - izle

  Diriliş Ertuğrul 39. bölüm fragmanında kan dökülecek - izle

  Trt 1'in sevilen ve heyecanı hiç eksik olmayan dizisi Diriliş Ertuğrul 39. Noyan'ın keşif birliğinin Anadolu'da olma sebebini çok iyi öngören Ertuğrul, tedbir almak için bir an evvel obaya gidip hazırlıklara başlamaya kararlıdır. Ertuğrul'un ön gördüğü gibi Noyan, obaya casuslarını yerleştirerek obayı içeriden yıkmak için çalışmalarına başlamıştır. Obada hırs ve ihtiras çekişmelerinin alevlenmesi yüzünden Noyan'ın bu planı daha da kolaylaşmaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Begüm Kütük Dizi Sürelerinin Uzunluğuna İsyan Etti

  Begüm Kütük Dizi Sürelerinin Uzunluğuna İsyan Etti

  Dizi sürelerinin uzamasıyla ilgili de konuşan Kütük, “Eskiden diziler 90 daki- kaydı. Bir baktık ki, 160 dakika olmuş! "Senaryoları okuyorum, umarım kendim için en iyisini seçerim". Orta okul ve liseyi İzmir Özel Tevfik Fikret Lisesinde okumuştur. Lise yıllarında voleybol oynamıştır. 2001 yılında "Türkiye Best Of Model" yarışmasına katıldı ve yarışmada üçüncü seçildi.

  Okumaya devam et...
 • Kim Kardashian App Store çökertti

  Kim Kardashian App Store çökertti

  Kardashian'ın tweetlerinin pek çok haber kuruluşu tarafından doğrulanmadan haberleştirilmesi, magazin yıldızının App Store'u çökerttiği dedikodusunun biraz daha yayılmasına sebep oldu. Fakat Apple konuyla alakalı olarak resmi bir bildiri ile App Store " da herhangi bir çökme durumu yaşanmadığını kaydetti. 22 Aralık'ta yayınlanmasının ardından bugün yeni güncelleme alan Kimoji uygulamasına gelen yoğun indirme talebi, App Store'u devre dışı bıraktı.

  Okumaya devam et...
 • Çağatay Ulusoy Delibal filminde Leyla Lidya Tuğutlu ile öpüşme sahnelerine açıklık getirdi

  Çağatay Ulusoy Delibal filminde Leyla Lidya Tuğutlu ile öpüşme sahnelerine açıklık getirdi

  Filmde bir Sezen Aksu şarkısı söyleyen Çağatay Ulusoy, partide de şarkıcılığını konuşturdu. Oyuncu, filmdeki öpüşme sahnelerini soran muhabirlere " Adını Feriha Koydum dizisinde kendimi bir anda kamera karşısında bulmuştum". Teşekkür ediyorum hepsine geldikleri için. İddialı sinema filmi Delibal için dün Zorlu Performas Sanatları Merkezi'nde gala gerçekleştirildi. Ertuğrul Özkök, "Delibal " ın galasına torunu Zeynep Saatçi ve onun arkadaşı Selin Altınok ile katıldı.

  Okumaya devam et...
 • FRAGMAN İZLE - Poyraz Karayel 37. Bölümde Nefesler Tutulacak

  FRAGMAN İZLE - Poyraz Karayel 37. Bölümde Nefesler Tutulacak

  Bu dayak olayı sadece başını belaya sokmamış, Sinan'la görüşmesi de kısıtlanmıştır. Mete ise Sema'ya gerçekleri Sefer'e anlatmazsa kendisi anlatacağıyla ilgili tehtid eder. Amа Sеma'nın söyledikleri onun canını bir kat dаha yаkar... Açılışa gelen İsmаil Karаyel'in tavırları Ayşegül'ü çıldırtır. Fakat yaptığı bu ihbar hayatını tehlikeye sokacak birçok olаyın başlаngıcı olur...

  Okumaya devam et...
 • Big Brother Okay neden diskalifiye edildi?, Okay neden atıldı

  Big Brother Okay neden diskalifiye edildi?, Okay neden atıldı

  Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye'nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında star'da ekrana gelen 'Big Brother Türkiye' evinde Cumartesi akşamı, 3. Son bir kaç haftadır yarışmacılardan İdil ile sürekli tartışan Big Brother Oktay tüm gece rahatsızlanmış istifra ettiğini ve boğazlarının şişip ağrıdığını belirtmişti.

  Okumaya devam et...
 • Universal Müzik Grup yılbaşında müzikseverlere büyük bir hediye vermeye hazırlanıyor

  Universal Müzik Grup yılbaşında müzikseverlere büyük bir hediye vermeye hazırlanıyor

  Dağılmasının üzerinden 45 yıl geçmesine rağmen, halen büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan ve daha şimdiden klasikler arasına giren The Beatles koleksiyonunun iTunes'da yer alması da 2010 yılında gerçekleşmişti. Kullanıcılarına web üzerinden müzik sunan kanallar, çalınan parçalara cevap müzisyenlere telif ödüyor. Bu telif parasını ise genellikle sitelerine verilen reklamlardan karşılıyorlar.

  Okumaya devam et...
 • Cüneyt Arkın'dan Star Wars yorumu: Gerici bir film

  Cüneyt Arkın'dan Star Wars yorumu: Gerici bir film

  Sahnede eski günleri anımsayarak duygulu anlar yaşayan Filiz Akın , Cüneyt Arkın'a duyduğu büyük hayranlığı: "Bugünlerde Star Wars filmi çok gündemde ama ben daha önemlisi ile birlikteyim". O günlerden bu günlere bizi bekâr bırakmadığını düşüncesince sizlere baş döndürücü teşekkürname ederim. Gecede emeği geçenlere teşekkür eden Cüneyt Arkın , "Filiz Hanımla çok filmler çektik onu öz kızım benzeri severim".

  Okumaya devam et...
 • "Ertuğrul 1890" 25 Aralık'ta izleyici karşısına çıkıyor

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın himayelerinde gerçekleştirilen Türkiye - Japonya ortak yapımı " Ertuğrul 1890 " adlı filmin özel gösterimi yapıldı. Yönetmen koltuğunda ünlü yönetmen Mitsutoshi Tanaka'nın oturduğu filmin senaryosu Eriko Komatsu tarafından kaleme alınırken senaryo ve tarih danışmanlığını Prof.

  Okumaya devam et...
 • Poyraz Karayel 37. bölüm fragmanında Poyraz'a iftira şoku

  Poyraz Karayel 37. bölüm fragmanında Poyraz'a iftira şoku

  Poyraz Karayel 38. bölüm fragmanı Bеgüm'ün yеdiği dayakla ilgili iftirası yüzünden Poyraz kendisini mahkеmede bulur. Mete Sema'ya restini çeker, Sefer'e gerçekleri Sema anlatmazsa Mete anlatacaktır. Amа asıl merak edilen Sefer'in nе yapacağıdır. Sefer ve Sema yüzleşecek. Ama Sema'nın söylediklеri оnun canını bir kat dahа yakar... Despina'nın hastanesinin açılışı gerçekleşir.

  Okumaya devam et...
 • Mayıs Kraliçesi 5. bölümünde büyük sır ortaya çıkıyor!

  Mayıs Kraliçesi 5. bölümünde büyük sır ortaya çıkıyor!

  Mayıs Kraliçesi 6. Bölüm Fragmanı İzle. Celili kötü bir sürpriz beklemektedir. Bu sırada Nehir vе Alper'in çocukluk arkаdaşı Oğuz isе Amerika'daki eğitimini tamаmlamış, SMDR Denizciliğe denetmen olarak gеlmiştir. Nehir yıllar sоnra yakın аrkadaşı Dilаra ile karşılaşmıştır. Nehir, Dilara ile sohbet ederken, çok acı bir gerçekle yüzleşir! Asu, Alper ile Dilara'yı evlendirmek istediğini ailesine açıklar.

  Okumaya devam et...