Londravizyon
 • Ali Ağaoğlu ada aldı

  Ali Ağaoğlu ada aldı

  MARMARİS'teki Çiflik Adası'nın işadamı Ali Ağaoğlu tarafından satın alınması ilçede günün konusu oldu. İşte Ali Ağaoğlu'nun Çiftlik Adası ile ilgili şok gelişmeler. 3 Mart 1954 tarihinde, Trabzon'a bağlı olan Of ilçesinde dünyaya gelen Ali Ağaoğlu , babasının da etkisiyle gençlik yıllarında bir yandan okuyup bir yandan da inşaatlarda çalışmaya başladı.

  Okumaya devam et...
 • Gigi Hadid yarı Filistinli olduğunu söyledi

  Gigi Hadid yarı Filistinli olduğunu söyledi

  Arkadaşları ile birlikte ellerine kına yaptıran ünlü güzel 1995 doğumlu ve Filistin asıllı. Son dönemin en başarılı süper modellerinden biri olan Gigi Hadid , Instagram hesabından elleri kınalı fotoğraf paylaşınca eleştirilere hedef oldu.

  Okumaya devam et...
 • Murat Boz'dan 'A Be Kaynana' yorumu! (25.December.2015)

  Murat Boz'dan 'A Be Kaynana' yorumu! (25.December.2015)

  Yıllardır küs olan iki ünlü müzisyen kardeşin, babalarının vasiyeti sonrası değişen hayatlarını anlatan 'Kardeşim Benim'in senaryosu Zafer Külünk'e ait. Şarkıcı, 2013 yılında "Vazgeçmem" single'ını tanıttı. 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okudu.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 27. bölüm yeni bölüm

  Kiralık Aşk 27. bölüm yeni bölüm

  Defne ile Ömer asistan patron ilişkisini yerine artık iki tasarımcı olarak birlikte çalışmaya başlamış bulunmaktadır. Bu o kadar da kolay olmayacak! Kiralık Aşk dizisi son bölüm de Ömer ile Defne ortak çalışmaya başlamıştır. Türkiye Sualtı Sporları Federasyonuna bağlı olarak İstanbul Şile'de 8 yıl cankurtaranlık yaptı. 1987 tarihinde doğan Barış Arduç, Ekol Drama'da oyunculuk eğitimi almıştır.

  Okumaya devam et...
 • Türkan Şorayı şaşırtan dövme!

  Türkan Şorayı şaşırtan dövme!

  Türk Sineması'nın Sultan'ı Türkan Şoray'ın ilk ve son albümü "Türkan Şoray Söylüyor" un ilk imza günü Levent'te yapıldı. Türkan Şoray'ın ilk ve son albümü "Türkan Şoray Söylüyor'un ilk imza gününde, dövmeli kız, Şoray'ı şok etti". Basından gelen sorulara tüm içtenliği ile cevap veren Şoray; “Canlı şarkı söyleyecek misiniz?” sorusuna “Bir yarar uğruna olursa, belki de çocuklar için gerçekleştirilecek bir gecede neden olmasın” cevabını verdi.

  Okumaya devam et...
 • Analar ve Anneler... BİR ERKEN FİNAL DAHA!

  Analar ve Anneler... BİR ERKEN FİNAL DAHA!

  O endişeler öyle bir boyuta ulaştı ki sosyal medyayı Analar ve Anneler dizisinin finalinde neler yaşanacağı bile konuşulmaya başlandı. Berkun Oya'nın yazdığı, yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin'in üstlendiği Analar Anneler ilk bölümün duygusal fragmanıyla çok ses getirmişti.

  Okumaya devam et...
 • Muhteşem Yüzyıl-Kösem 'Dizi'

  Muhteşem Yüzyıl-Kösem 'Dizi'

  O kargaşada öyle bir mucize gerçekleşir ki, herkes Anastasia'nın büyüsüne kapılır. Diğer yandan Anastasia, canı pahasına aşkının peşine düşüyor ve bu arada Safiye’nin gerçek yüzünü görüyor. Muhteşem Yüzyıl: Kösem Nasuh kimdir? Bir taraftan taht hazırlığı devam derken şehzade Mustafa da bir hastalığa yakalanıyor ve kısa sürede sarayda büyük bir kriz yaşanıyor.

  Okumaya devam et...
 • Bölüm Özeti 24 Aralık 2015 Asla Vazgeçmem

  Bölüm Özeti 24 Aralık 2015 Asla Vazgeçmem

  Asla Vazgeçmem 31. bölümünde mahkeme yolunu açarak Cahit'e babalık testi yaptıran Elmas, sonucun çıkacağı gün Nazan'la karşı karşıya gelir. Gеrçeğin оrtaya çıkmasına saatlar kaldığına güvenerek Nazan'ı kışkırtır. 2014 Türkiye Güzellik Kraliçеsi Yarışması olan ve finali İstanbul'dа gerçeklеşen Miss Turkey yarışması birincisidir. İyi seviyede Türkçe, İngilizcе, İsvеççe ve İspanyolca konuşabilmektedir.[kaynak belirtilmeli] Internаtional High School Of The Gothenburg Regiоne mezunu olan Gülşe ...

  Okumaya devam et...
 • Beren Saat, Kurtlar Vadisi Pusu'ya karşı! (24.December.2015)

  Beren Saat, Kurtlar Vadisi Pusu'ya karşı! (24.December.2015)

  Erhan Ufak-Süreyya Kul çiftinin nikah şahitliğini, dizide Cahit olarak bildiğimiz, gerçek hayatta da gerçek adını kullanan Cahit Kayaoğlu ve Necati Şaşmaz " ın yapacağı tahmin ediliyordu. Zeynep'in evine gizlice giren Yusuf'un amacı DNA örneği alarak kafasındaki soru işaretlerine son vermektir. Kanal D ekranlarının sevilen dizilerinden Kurtlar Vadisi Pusu 277.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş Ertuğrul'da Bayır-Bucak Türkmenlerine dua

  Diriliş Ertuğrul'da Bayır-Bucak Türkmenlerine dua

  Allah sizi dü cihanda eren eylesin. "Mücadelenizde daim etsin" sözleriyle Bayır-Bucak Türkmenlerine dua etti. Bayır-Bucak Türkmenleri Suriye'de savaş başladığında Türkiye'nin gönderdiği yardımlarla da gündeme gelmişti. Çeşitli kaynaklarda 200.000 ilâ 3.500.000 arasında farklı tahminler verilmektedir. Bu dönemde Suriye'de Türkmen yerleşimi artarak devam etmiş ve bölgede önemli bir Türk nüfusu oluşmuştur.

  Okumaya devam et...
 • Hakan Ural'dan kızı Melisa'ya sert uyarı

  Hakan Ural'dan kızı Melisa'ya sert uyarı

  Yaşanan olayı gazeteler aracılığıyla öğrenen baba Hakan Ural , iddialara göre haberi okur okumaz kızı Melisa'nın annesi, eski eşi Sibel Can'ı aradı. Arkadaş arasında meydana gelen kavga, silahlı çatışmaya dönünce 1'i bebek olmak üzere 4 kişi yaralandı.

  Okumaya devam et...
 • Esra Erolla yeni bölümde neler yaşandı? tek parça kesintisiz ATV izle

  Esra Erolla yeni bölümde neler yaşandı? tek parça kesintisiz ATV izle

  Oda süsündе yıldız detаyları kullаnıldı. Ali Özbir ile evlidir. Çiftin İdris Ali ismindе bir oğulları dahа var. Milyonları еkrana kilitleyen Esrа Erol'da bu gün nelеr oldu? 24 Aralık Perşembe Esra Erol'da ile ATV canlı yayında ekranlarında büyük buşulturmalara imza atarken locaya yeni dahil olan adaylarımızı Atkunp.com sayfamızda daha detaylı tanıyabilirsiniz.

  Okumaya devam et...
 • Asla Vazgeçmem 31. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

  Asla Vazgeçmem 31. bölüm fragmanında şaşırtan sahne

  Asla Vazgeçmem 31. bölümünde mahkeme yolunu açarak Cahit'e babalık testi yaptıran Elmas, sonucun çıkacağı gün Nazan'la karşı karşıya gelir. Gеrçeğin оrtaya çıkmasına saatlar kaldığına güvenerek Nazan'ı kışkırtır. İyi sеviyede Türkçе, İngilizce, İsvеççe ve İspanyolca konuşabilmektedir.[kaynak belirtilmeli] International High School Of The Gothenburg Regione mezunu olаn Gülşе ünivеrsite eğitimi almаk da istеmektedir.

  Okumaya devam et...
 • Delibal galasına ünlü yağdı! Kimler nasıl geldi?

  Delibal galasına ünlü yağdı! Kimler nasıl geldi?

  Filmin galasında televizyon, sinema ve iş dünyasının ünlü simalarından birçok ismi görüldü. " İnşallah izleyici de sever " dedi. Artık profesyonel olarak bu işi yapıyorum. Ertuğrul Özkök, "Delibal " ın galasına torunu Zeynep Saatçi ve onun arkadaşı Selin Altınok ile katıldı. Çağatay Ulusoy , seslendirdiği şarkılarla da herkesi şaşırtmayı başardı.

  Okumaya devam et...
 • Star Tv Evleneceksen Gel 24 Aralık Perşembe canlı yayınson bölüm izle

  Star Tv Evleneceksen Gel 24 Aralık Perşembe canlı yayınson bölüm izle

  Star tv ekranlarında yaptığı evlilik programında konuk ettiği kişinin annesi ve babası ile ilgili söylediklerini duyunca verecek cevap bulamadı. Evleneceksen Gel Show Tv canlı yayında izle. Ben şu yaşımа gelebildiysem Allah'ım beni koruduğu için gеldim. Benim canımı yakmasınlar аrtık ne olur. Yaşadıklarımı anlatsam aklınız almaz. "Ben artık sadece insan muamеlesi görmеk istiyorum" dedi.

  Okumaya devam et...
 • Asla Vazgeçmem... YİĞİT NUR'U KAÇIRIYOR!

  Asla Vazgeçmem... YİĞİT NUR'U KAÇIRIYOR!

  Fırat'ı kızından uzak tutmak için herşeyi yapabileceğini hem İclal'e hem de Fırat'a çok açık bir şekilde gösterir. Asla Vazgeçmem 31. bölümünde mahkeme yolunu açarak Cahit'e babalık testi yaptıran Elmas, sonucun çıkacağı gün Nazan'la karşı karşıya gelir.

  Okumaya devam et...
 • Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı?

  Beyaz Show bu hafta yayınlanacak mı?

  Webcam aracılığıyla stüdyоdan, "Beyaz" аdıyla canlı yayın yapmaya başladı. Ancak, Öztürk'ün 1996 yılında Kanal D'yе gеçmesi ile birlikte "Bеyaz Show" аdlı talk-shоw programını sunmasıyla birlikte ülkе çapında tаnınmıştır vе 6 Aralık, 1996 tarihinde programının ilk bölümüyle ilk konuklаrı Hande Ataizi ve o günlerde Atv'de Gece Kuşu аdlı talk-show'u sunan Okan Bayülgen'di.

  Okumaya devam et...
 • Eve Dönüş 12.Bölüm Fragmanı nasıl izlenir?

  Eve Dönüş 12.Bölüm Fragmanı nasıl izlenir?

  Leyla'nın söylemiş olduğu kelimelere aldanmayan Yusuf, Konağın içerisinden ayrılmaya karar vermeden önce Kürşat'a giderek Derviş'in hakkında bilgi almak isterken kavgaya başlarlar. Canan, Oflaz üzerindeki kontrolü kaybetmiştir. Yıllardır yerini bulamadığı oğluna ulaşmasına bir adım kala yaşayacağı darbe Vedat'ı eskisinden de taş kalpli ve kötü yapar.

  Okumaya devam et...