Londravizyon
 • Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümde neler yaşanacak?

  Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölümde neler yaşanacak?

  KGT dağılması sonrası Polat Alemdar yeni ekibi. Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde iki ayrılık daha haberi geldi. Bölüm fragmanın da neler olacak? Her hafta çeşitli bir sürprizle takipçilerini şaşırtan Kurtlar Vadisi Pusu'nun Geçen haftaki kısmında Polat Alemdar, Yusuf Kuzuzade'nin esasında bizzat erkek çocuğu olduğunu öğrenmiş, duyduklarına inanamamıştı.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş

  Diriliş "Ertuğrul" 41.yeni bölümünde neler olacak?Ertuğrul'un planı ne?

  Toy sonrası Ertuğrul'u neler beklemektedir? Kendileri yılların tecrübesiyle öğrendiklerini bu yağız delikanlı Ertuğrul' a aktaracak, yılların tecrübesi ile yürekli bir delikanlının birlikte hareket etmesinin sonucunda yıllarca zulüm gören ve kendi içinde savaşan Türkler yükselme dönemine girecek ve adete bir Diriliş meydana gelecektir.

  Okumaya devam et...
 • Eurovision'da San Marino için yarışacak

  Eurovision'da San Marino için yarışacak

  Hacıpaşalıoğlu, 10-12 Mayıs tarihlerinde yarı finalde yarışacak. San Marino televizyonu, "Je M'adore" ile yakaladığı başarısının ardından sanatçının İtalyan menajeri Marco Vannuzzi ile irtibata geçerek, Serhat'ın kendileri adına yarışmaya katılmasını istedi.

  Okumaya devam et...
 • Birkan Sokullu, Berrak Tüzünataç aşk yaşıyor

  Birkan Sokullu, Berrak Tüzünataç aşk yaşıyor

  Milliyet'ten Sercan Kısmet'in haberine göre TRT1 'de yayınlanan 'Filinta ' dizisinde birlikte rol aldığı Onur Tuna 'yla adı aşk dedikodularına karışan Berrak Tüzünataç 'ın, oyuncu Birkan Sokullu 'yla birlikte olduğu iddia edildi. Tüzünataç'ın torunu oyuncu Berrak Tüzünataç ve oğlu Sefa Tüzünataç taziyeleri kabul etti. Şok: Berrak Tüzünataç ile Birkan Sokullu aşk mı yaşıyor? hakkındaki son haberler yazımızın devamında.

  Okumaya devam et...
 • Poyraz Karayel 40.yeni bölüm fragmanı izle

  Poyraz Karayel 40.yeni bölüm fragmanı izle

  Ethem Özışık ve Ertan Kurtulan'ın yazdığı, Hayri ASLAN'ın yapımcılığını yaptığı ve yönetmenliğini Çağrı Vila Lostuvalı'nın yaptığı Poyraz Karayel dizisi her hafta Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Bahri ise İsmail'i öldürüp intikamını almakta kararlıdır. İsmail'in Adil Topal olduğunu öğrenen Sadreddinler de harеkete geçer. Ama Poyraz da boş durmamaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Paramparça dizisine iki yeni oyuncu!

  Paramparça dizisine iki yeni oyuncu!

  Nurgül Yeşilçay'dan sonra Paramparça'da ne olacak? Oynadığı her dizi film beğeniyle izlenen Erkan Petеkkaya'nın Nurgül Yeşilçay ile birlikte oynadığı Paramparça dizisinden 52. bölümünde kendini kaybediyor! Gülsеren'e karşı olan hisleri yeniden alevlenen Özkan, Gülseren ve Cihan arasındaki gerginlikten cesaret alarak umutlanır.

  Okumaya devam et...
 • Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinden Yanlız Ayrıldı!!

  Nurgül Yeşilçay Paramparça Dizisinden Yanlız Ayrıldı!!

  Paramparça yeni bölümlerinde gündem olan konu artık diziden ayrılacak olan Nurgül olmaktadır. Daha önce "Bir Bulut Olsam, Behzat Ç.ve Şeref Meselesi" gibi dizilerde oynayan Şükran Ovalı diziye katılacak olan ilk isim olarak açıklanırken ikinci isim ise, "Avrupa Yakası", " Yalan Dünya " gibi dizilerde oynadığı karakterlerle beğeni toplayan Hümeyra olduğu öğrenildi.

  Okumaya devam et...
 • Diriliş

  Diriliş "Ertuğrul" 41. bölüm fragmanı izle

  TRT'in sevilen dizilerinden olan Diriliş Ertuğrul dizisinde heyecan devam ediyor. Tekden Film'in yapımını üstlendiği, İstanbul Riva'da çekimleri yapılan ve TRT kanalının son dizi sezonları baz alındığında ne çok seyredilen dizileri arasında yer alan Diriliş Ertuğrul'da Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Kaan Taşaner, Didem Baçın, Esra Bilgiç, Serdar Gökhan, Hakan Vanlı, Serdar Deniz gibi önemli isimler yer almaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Beren Saat'in bebek heyecanı yarım kaldı!

  Beren Saat'in bebek heyecanı yarım kaldı!

  Oyuncuların özel yaşantılarına dikkat etmesi gerektiğini sık sık belirten Timur Savcı, bu konuda her zaman uyarılarda bulunmuştu. Beren Saat ile karşılıklı oturan Timur Savcı, güzel oyuncunun annelik isteğini yarıda bıraktı. Bölüm başına yüksek bir ücret kazanan Beren Saat , yapım şirketinin uyarısı ile tüp bebek tedavisine ara vermek zorunda kalmıştır. Fakat son dedikodu Beren Saat'in çocuk istediği fakat yapım şirketinin dizi projesi yüzünden zorluk çıkardığı ile ilgilidir.

  Okumaya devam et...
 • Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölüm fragmanı izle!

  Kurtlar Vadisi Pusu 279. bölüm fragmanı izle!

  Polat Alemdar'ın her yaptığı hamleye başka bir oyunla karşılık veren Gölge'nin yeni planı ne olacak? Öktem Polat'ı söylediklerine ikna etmek için Aslan Akbey'in saklı belgelerinin saklandığı esrarengiz bir yere götürecek. Eğer amacını ulaşmak istiyorsa, Babil'in son kralı Belşezzar'ın Topkapı Sarayında saklanan sırlı kılıcını ele geçirmesi gerekmektedir. Yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda karanlık güçlerin hedefi haline gelen ve kimliğini gizleyerek yaşamak zorunda kalan Profesör ...

  Okumaya devam et...
 • Ünlü Manken Özge Ulusoy, Sevgilisi Hacı Sabancıdan Muhteşem Evlilik Teklifi Aldı!

  Ünlü Manken Özge Ulusoy, Sevgilisi Hacı Sabancıdan Muhteşem Evlilik Teklifi Aldı!

  Yılbaşını Amerika'da kutladığı bilinen ünlü iş adamı Hacı Sabanı'nın Sevgilisi Özge Ulusoy'a yaptığı evlenme teklifine karşılık evet cevabı aldığı söyleniliyor. Katıldığı Miss Turkey 2003 Türkiye Güzellik Yarışmasında ikinci olan Ulusoy, modellik kariyesine 2001 yılında başlamıştır. Hacı Sabancı , uzun süredir beraber olduğu ünlü manken Özge Ulusuy'a mükemmel bir evlilik teklif etti.

  Okumaya devam et...
 • Kültür ve Turizm Bakanı yabancı turistlere seslendi

  Kültür ve Turizm Bakanı yabancı turistlere seslendi

  Terör bugün Paris'i bir kez daha vurmuştur. Londra'yı bir kez ek olarak vurmuşttümör. " Terör bugün yalnız İstanbul’u vurmadı". İnsanlılığı, özgürlüğü üzerinde yükseldiğimiz değerleri bir kez daha vurmuştur. "Korkmadan, özgürlüğümüzü herhangi bir biçimde feda etmeden, güvenlik içinde İstanbul'a gelebilirsiniz" diyen Bakanımız Ünal, " Ülkemiz sizin evinizdirÜlkemiz güvenliğinizin hiçbir biçimde tehlikede olmayacağı bir ülkedir ve biz terörle uğraş eden ve terörün emeline ulaşmaması için ...

  Okumaya devam et...
 • İbrahim Büyükak sözlendi (12.January.2016)

  İbrahim Büyükak sözlendi (12.January.2016)

  Dünür olarak gittiği kız isteme töreninde komik anlar yaşayan İbrahim Büyükak'ı Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin'de yalnız bırakmadı. İbrahim Büyükak daha önceden bir sevgilisi vardı ve uzun süredir ilişkisi olduğundan dolayı artık ilişkide bir noktaya gelen İbrahim Büyükak ve sevgilisi Nurdan Besen evlilik yolunda bir adım attılar.İbrahim Büyükak sevgilisine çok romantik bir evlenme teklifi ile gidince sevgilisi Nurdan Besen evlenme teklifini kabul etti ve kız isteme ...

  Okumaya devam et...
 • Poyraz Karayel 40.yeni bölüm fragmanı

  Poyraz Karayel 40.yeni bölüm fragmanı

  Başrollerinde Musa Uzunlar, İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun yer aldığı Poyraz Karayel'de eski bir polisin oğlundan ayrı bırakılması ve sonrasında polisin mafya örgütünün içerisinde kendisini bulması ile mafya liderinin kızıyla olan ilişkisi anlatılıyor.

  Okumaya devam et...