Londravizyon
 • Kiralık Aşk 44. bölüm 2. fragmanı

  Kiralık Aşk 44. bölüm 2. fragmanı

  Kiralık Aşk 45. bölüm fragmanı yayınlandığı an burada olacaktır. Ortaks Yapımın yapımcılığını üstlendiği Kiralık aşk yeni bölümü için heyecan dorukta. son bölümünde açık havada bahar temalı katalog çekimi vardı. Fikret Galo'nun her geçen gün Ömer ile yakınlaşması ve bu durum nedeniyle de büyük sorunlar yaşaması herkesi şoke edecek.

  Okumaya devam et...
 • Survivor 2016 yarışmacıları kaç kilo verdi?

  Survivor 2016 yarışmacıları kaç kilo verdi?

  TV8'in feneomen yarışma programı Survivor 2016 26 Nisan ada konseyinde Birleşme Partisi öncesi hangi yarışmacının kaç kilo verdiği ve ne kadar zayıfladığı öğrenilecekti. Gönüllüler takımının başarılı yarışmacısı, 13 kilo ile Efecan'ın ardından ikinci sırada yer aldı. Duyunca inanamayacağınız kilo farkları birazdan Survivor konseyinde olacak.

  Okumaya devam et...
 • Kerem Bursin, Çağatay Ulusoy'a meydan okudu!

  Kerem Bursin, Çağatay Ulusoy'a meydan okudu!

  Sarıkaya ise sevgilisinin tutuk görüntüsünü soran muhabirlere, "Onun kendine has bir tarzı var. Tutuk diyemeyiz" açıklamasını yaptı. Serenay Sarıkaya'nın geçen yıl beraber olduğu Çağatay Ulusoy da tıpkı Kerem ve Serenay Çifti gibi bir Jean markasının yüzü olmuştu.

  Okumaya devam et...
 • Halit Ergenç Bergüzar Korel ile birlikte rol almak istiyor

  Halit Ergenç Bergüzar Korel ile birlikte rol almak istiyor

  Lise döneminde şarkı söylemeye başlayan ve okul orkestrasında solist olan Ergenç, 3 yıl boyunca Ajda Pekkan ve Leman Sam'a vokalistlik yaptı. Siz evinizde oturup televizyonun başında gününüzü geçirdikçe asosyal oluyorsunuz. 2005'de Babam ve Oğlum filminde yer alan Ergenç, 2006 yılında The Net 2.0 (Ivanakov rolünde), Tramvay (Nezih rolünde) ve İlk Aşk olmak üzere 3 filmde rol aldı.

  Okumaya devam et...
 • Oyunbozan 16 Nisan 2016 1. Bölüm TEK PARÇA SON BÖLÜM İZLE

  Oyunbozan 16 Nisan 2016 1. Bölüm TEK PARÇA SON BÖLÜM İZLE

  Yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlendiği "Oyunbozan" dizisinin senaryosunu ise Altuğ Küçük kaleme alıyor. Büyük bir nefretle öç almaya çalışan Emre'nin yolu, hayat tarafından sevdiği insanlarla sınanan Ece ile kesişir. Emre, Ada'nın hayatta kalmaѕı için Ece'yi, şоke eden bir teklif ѕunar. Köşeye sıkışan Ece önce reddetse de kardeşini ölümden kurtarmak için çaresizce daha sonra bu teklifi kabul edecektir.

  Okumaya devam et...
 • Kısmetse Olur kim elendi sızdı! Yeni gelen gelin adayı kim?

  Kısmetse Olur kim elendi sızdı! Yeni gelen gelin adayı kim?

  Sunuculuğunu seda Akgül'ün yaptığı, 8 gelin 8 damat adayının birbirlerini aynı evin içerisinde tanıma imkânı ile evlenmelerine vesile olacak Kısmetse Olur'da 150 bölüm geride kaldı. Son zamanların en izlenen yarışma programlarındanbirisi olan Kısmetse olur da neler yaşanılıyor? Dilek Demircan Kısmetse Olur evinde Semih Kurtulmuş'a talip olacak.

  Okumaya devam et...
 • Kısmetse Olur Dilek Demircan kimdir? Dilek Demircan kaç yaşında Kime talip olacak?

  Kısmetse Olur Dilek Demircan kimdir? Dilek Demircan kaç yaşında Kime talip olacak?

  Kısmetse Olur evinde her gün bir tartışma yaşanıyor. Kısmetse Olur'da Hazal İle Emre arasında yaşanan tartışma devam ediyor.Emre, Hazal'a karşı olan tavrını ve konuşma üslubunu iyice değiştirdi.Cansel'le Eser ise yeni bir ilişki dönemine girmeye hazırlanırken Emre'nin ailesinin izni olmadan evlenmeyeceğini söylemesi Cansel'i adeta çıldırttı.Tek başına mücadele ettiğini düşünen Cansel'i diğer gelin adayları sakinleştirmeye çalıştı.

  Okumaya devam et...
 • Zuhal Topal'a katılan Selin hamile mi?

  Zuhal Topal'a katılan Selin hamile mi?

  Selin "in bebeği kimden?" Selin Gayıp'ı ilk kez eylül ayında FOX TV'de yayınlanan evlilik programında duyduk. Zuhal Topal'a taliplerini aramaya devam etmek istediğini söyleyen Selin Gayıp'ın programda yarıştığı süre boyunca hamile olduğu iddia edildi.

  Okumaya devam et...
 • Kertenkele 60. yeni bölümde Kertenkeleye büyük tuzak!

  Kertenkele 60. yeni bölümde Kertenkeleye büyük tuzak!

  Sokrаt'ın tuzağına düşеn Kеrtenkele, Ünsal'a yakalanmış ve tutuklanmıştır. Ancak Kertenkele'nin hapishanede kalmaya hiç niyeti yoktur. Bıçağı Sokrat'a vereni bularak Kertenkele'yi bu tuzaktan kurtarmak isteyen Zehra'nın işi hiç de kolay olmayacaktır! Ötе yandan Zehrа, Bahar'ı müştemilatta bir hayalet olduğu yalanıyla korkutup malikâneden kaçırmaya çalışmaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Ölümle Son Dans Endonezya'lı Şarkıcı Irma Bule Kobra Yılanı Dansı Sonu Oldu

  Ölümle Son Dans Endonezya'lı Şarkıcı Irma Bule Kobra Yılanı Dansı Sonu Oldu

  Görgü tanıklarının iddialarına göre yılan bakıcılarının verdiği panzehiri kabul etmeyip, konserine devam eden şarkıcı, yaklaşık 45 dakika sonra sahneye yığılarak kusmaya başladı. Apririasari, kobranın zehrinin yetişkin 1 tonluk bir fili 2 saat içinde öldürebileceğini, 60 kilo ağırlığındaki şarkıcıyı tabii olarak daha kısa sürede ölüme götürdüğünü dile getirdi.

  Okumaya devam et...
 • Asla Vazgeçmem 46. Bölüm Fragmanı Nur'u Kaçıran Rıdvan Kim?

  Asla Vazgeçmem 46. Bölüm Fragmanı Nur'u Kaçıran Rıdvan Kim?

  Heyecanla izlenen Asla Vazgeçmem 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 14 Nisan Perşembe akşamı 46.bölüm ile yayında olacak olan Asla Vazgeçmem dizisinin izleyicileri şimdi bu soruyu merak etmeye başladı. Cahit'den habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan, karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır. Asla Vazgeçmem son bölümde Hafize, kızının düşürüldüğü duruma üzülerek kahrından ölmüştü.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 40. bölüm özeti Defne ve Ömer sevişme sahnesi

  Kiralık Aşk 40. bölüm özeti Defne ve Ömer sevişme sahnesi

  Fragmanda Ömer ile Defne'nin mutluluğuna diyecek yok. Mahalleye bir misafir geliyor. Sürpriz konuk ortalığı karıştıracak. Dizinin fanları bir yandan yapım ekibini yeni fragmanın yayınlaması için uyarırken, diğer yandan da Kiralık Aşk'ta yaşanacaklara ilişkin tahminlerde bulunuyorlar.

  Okumaya devam et...
 • Kara Sevda 25. bölüm fragmanında Emir dengeleri alt üst edecek!

  Kara Sevda 25. bölüm fragmanında Emir dengeleri alt üst edecek!

  Emir, Ozan'ın katil olduğunu gösterişli bir şovla herkese ispatlıyor. Peki Kara Sevda yeni bölümünde yaşanacak başka gelişmeler neler? Son olarak 6 Nisan Çarşamba akşamı 25.bölüm ile ekranlarda olan Kara Sevda dizisi 26.bölüm fragmanı çıktı mı gelişmelerini ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz! Böylece Kemal'in arayışı son bulur.

  Okumaya devam et...
 • Hayat şarkısı 10. son bölüm 1. fragmanı - Yeni 12 Nisan Kanal D

  Hayat şarkısı 10. son bölüm 1. fragmanı - Yeni 12 Nisan Kanal D

  Hüseyin aşkından vazgeçmek zorunda kalırken diğer yandan Kerim'in duyguları oldukça şaşırtmıştı. Hülya aşık olan Kerim duygularını gün yüzüne vurur. Hayat Şarkısı dizisinin Ocak 2016'da izlеyici ilе buluşması bekleniyor. Hüseyin, sevdiği kadın ve ailesinin itibarı için bir seçim yapmak zorunda kalır. Kerim ile Hülya zaman geçtikçe daha da yakınlaşmakta, ve birlikte daha fazladan zaman geçirmeye başlamışlardır.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? izle

  Kiralık Aşk 41. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? izle

  Gupse Özay ve Barış Arduç'un uyumlu olmadığı ve birbirilerine yakışmadığını belirten bir çok Kiralık Aşk hayranı, Barış Arduç'un Elçin Sangu ile birlikte olması gerektiğini belirtmişti. yeni bölüm fragmanı, dizinin resmi sitesi üzerinden yayınlanır yayınlanmaz haberimizdeki yerini alacaktır. Defne İse Nihayet Sevdiği Adamla Aynı yerde Çalışmanın Mutluluğunu Yaşıyor Ömer defne Passioniste Ömer İle Defnenin Evlenecekleri Haberi Passioniste Büyük Yankı Uyandırıyor.

  Okumaya devam et...
 • Hande Erçel'in Tayland tatiline instagram yağmuru

  Hande Erçel'in Tayland tatiline instagram yağmuru

  Yaz dizisi olarak karşımıza çıkacak Peri Kızı dizisi oyuncu kadrosu başrolünde kim var? "Tayland'ın Phuket Adası'na giden güzel oyuncu tatil fotoğraflarını ' Merhaba Tayland" notuyla sosyal medyadan paylaştı. Güneşin Kızları dizisi ile başarılı oyunculuğu ile takdir toplayan Hande Erçel ilk olarak Azarbaycanda yapılan bir güzellik yarışmasıyla adını duyurduktan sonra Hayat Ağacı, Çılgın Dersane adlı dizilerde de rol almıştı.

  Okumaya devam et...
 • Tatlı İntikam 1. Bölüm İzle [Tatlı İntikam Yeni Bölüm İzle] - İzle

  Tatlı İntikam 1. Bölüm İzle [Tatlı İntikam Yeni Bölüm İzle] - İzle

  Hayatı alt üst olan Pelin'in karşısına görmüş geçirmiş bir kadın çıkar ve ona mutlu olamama sebebinin, geçmişte üzdüğü birinin ahından kaynaklandığını söyler. Anadolu Lisesi'nde lise eğitimini tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi'nde Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü'nde okumaya başlayan Tuğutlu'nun aklında mankenlik ve dfotomodellik vardı.

  Okumaya devam et...
 • Kiralık Aşk 40.bölüm Fragmanı Yayında - İşte Şok Sahneler

  Kiralık Aşk 40.bölüm Fragmanı Yayında - İşte Şok Sahneler

  Bu hafta yine 40.bölüm fragmanı Pazar gününe kaldı gibi görünüyor. Dizinin son bölümünü izlemeyenler haberimizde bulunan linkten izleyebilirler. Kiralık Aşk dün akşam hem reytingleri hem de sosyal medyаyı sallаdı. Röportajında "Biraz klişe gelebilir ama bu hayatta yaptığım hiçbir şeyden pişmanlık duymadım". Olmuşsа olmuştur, yaşanmışsa yaşаnmıştır. Bendе sevdiği şarkıyı başa sarıp sаrıp tekrar dinleme hastalığı var.

  Okumaya devam et...