Londravizyon
 • Deniz Seki tahliyesine birkaç saat erteleme istedi

  Deniz Seki tahliyesine birkaç saat erteleme istedi

  Akşam sааt 18. 00'de Bakırköy Kаdın Kаpаlı Cezаevi'nden tаhliye оlacak olаn ünlü sanatçı, оruç tutаcаk basın mеnsuplarını dа düşündü. Sonrasında devam eden dava sonucunda 6 yıl 3 ay hapis cezası alan Deniz Seki bu karar sonrasında ortadan kaybolmuştu.

  Okumaya devam et...
 • Trump:

  Trump: "İran, terörist ve milis güçlere finansal ve askeri desteğini sonlandırmalı"

  Kral Selman ile Trump ilk etapta 100 milyar dolarlık anlaşmaya imza atacak. Suudi Arabistanlı ünlü yazar Halid Matrefi ise ziyaret kapsamında Körfez ülkeleri ile ABD arasında birçok silah anlaşmasının imzalanacağını öngördü. Trump ise havalimanındaki konuşmasında ziyaretinin amacının " ABD ile İsrail arasındaki kırılamaz bağı yeniden tasdik etmek" olduğunu söyledi.

  Okumaya devam et...
 • Trump, Ağlama Duvarı'nı Ziyaret Eden İlk ABD Başkanı Oldu

  Trump, Ağlama Duvarı'nı Ziyaret Eden İlk ABD Başkanı Oldu

  Aşırıcılılara karşı mücadeleyi "iyilik ve kötülük arasındaki bir savaş" olarak tanımlayan Trump , ABD Başkanı olarak dış politikaya ilişkin yaptığı ilk konuşmada terörizmle mücadelenin "dinler, mezhepler yada farklı medeniyetler arasındaki bir savaş olmadığını, insan yaşamını yok etmeyi amaçlayanlarla onun korunması için çabalayanlar arasındaki bir savaş olduğunu" söylediğini hatırlattı.

  Okumaya devam et...
 • Emrah ile oğlu arasındaki kavga büyüyor: Ölmeni bekleyemem!

  Emrah ile oğlu arasındaki kavga büyüyor: Ölmeni bekleyemem!

  Söz konusu görüntülerde; Tayfun'un annesinin, "Babasının hakkını ödeyemem, onu yetiştirme sürecinde bana yardımları oldu. Oğlumuza da akıllar vermiştir" dediği görülüyor. "Tаyfun Erdоğan Emrah'a " Baba seninle aramda çоk fazla yаş fаrkı yok vе bir şeylere sаhip оlabilmek adına senin ölmеni bеklеyеmеm bu yüzden de üzerime еvlеrindеn birini geçir" demiş.

  Okumaya devam et...
 • Orlando Bloom ile bir gece geçirince kovuldu!

  Orlando Bloom ile bir gece geçirince kovuldu!

  Ross'un arkadaşı, "Viviana ve Orlando arasında birbirlerini gördükleri ilk andan itibaren büyük bir elektrik oluştu. Beş gündür otelde kalıyordu ve ikisinin arasındaki cinsel gerilim yükselmişti" dedi. Orlando Bloomun telefon numarasını bilmeyen Rossun, dünyaca ünlü oyuncuyu olan bitenden haberdar edemediği öğrenildi. Romanyalı garsonun , iki ay önce sinema kariyerini geliştirmek için İngiltere'ye taşındığı ve garsonluğun yanı sıra oyunculuk yaptığı belirtildi.

  Okumaya devam et...
 • Kötü Haber. Hülya Koçyiğit'e akciğer kanseri teşhisi konuldu

  Kötü Haber. Hülya Koçyiğit'e akciğer kanseri teşhisi konuldu

  Sevilen oyuncunun bir süredir Akciğerlerinden rahatsızlık duyduğu bilgisi alındı. Ünlü yıldızın tedavi için gittiği Amerika'da kanser teşhisi konulmasının ardından ameliyata alındığı belirlendi. Nasser Altorki ve ekibinin düzenleyeceği bir operasyona gireceğim diyen Hülya Koçyiğit sizlerden dua bekliyorum dedi. Sevenlerinden dua isteyen Koçyiğit, sevenlerinin her zaman güzel dileklerle yanında olduğunu hissettirdiklerini ve herkese teşekkür ettiğini belirtti.

  Okumaya devam et...
 • Fransa'nın yeni Cumhurbaşkanı Macron

  Fransa'nın yeni Cumhurbaşkanı Macron

  Sandık çıkış anketlerine göre yer alan haberde ise Emmanuel Macron, Fransa'nın yeni cumhurbaşkanı olarak seçildi. Oy sayım sonuçlarına göre, Macrona 20 milyon 703 bin 694, Le Pene de 10 milyon 637 bin 120 seçmen oy verdi. "Yeni Cumhurbaşkanı ile geniş bir yelpazeye yayılan ortak önceliklerimiz üzerinde çalışmak için heyecanla bekliyoruz." denildi. İlk gelen belirlemelere göre Emmanuel Macron yüzde 65.1 ile yüzde 34.9 alan Marine Le Pen'i geride bırakarak Cumhurbaşkanı seçildi.

  Okumaya devam et...
 • Fahriye Evcen yine üvey evlat gibi ortada kaldı

  Fahriye Evcen yine üvey evlat gibi ortada kaldı

  Cannes Film festivaline bu yılda katılan Fahriye Evcen geçtiğimiz yıl ile aynı tabloyu gördü. Evcen'in poz verirken arkasında bulunan fotoğrafçıların dikkatini çekmediği fotoğraflara yansımıştı. Gecce.com'un haberine göre benzer olay bu yıl da yaşandı. Güzel oyuncu kırmızı halıda yürürken arkasındaki basın mensupları başka bir yöne bakıyor.

  Okumaya devam et...
 • Suudi Kralı Salman ve Trump arasında imzalar atıldı

  Suudi Kralı Salman ve Trump arasında imzalar atıldı

  Gelir için artık petrole bakmak istemeyen Krallık'ın, ABD ile milyarlarca dolarlık ticari anlaşmalar da imzaladığı öğrenildi. Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Adil el-Cübeyr, İran ve Suriye " nin ABD-Arap ve İslam Ülkeleri Zirvesi'ne katılmamalarının sebebinin terörü himaye etmeleri olduğunu bildirdi.

  Okumaya devam et...
 • Trump: Bölgede istikrarı sağlamak için nadir bir fırsat var

  Trump: Bölgede istikrarı sağlamak için nadir bir fırsat var

  Trump, çocukların daha sağlıklı ve terörden ve şiddetten uzak barış içinde yaşayacağı bir gelecek inşa etmek için birlikte çalışma çağrısında bulundu. Rivlin ve Trump, görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi. İran'ın atomik silahlara sahip olmasına asla izin verilmediğini hatırlatan Trump, "En önemlisi İsrail ve ABD, İran'ın asla nükleer silahlara sahip olmaması konusunda hemfikir".

  Okumaya devam et...
 • Sarp Akkaya ve Sinem Yalçınkaya evlendi

  Sarp Akkaya ve Sinem Yalçınkaya evlendi

  Yakın dostlarının katıldığı düğünde birbirinden ünlü isimlerde yerini aldı. Sarp Akkaya , 2.5 yıldır birlikte olduğu Sinem Yalçınkaya'yla dün evlendi . İkili, düğünlerinde çılgınca şarkı söyleyerek evliliklerini kutladı. Akkaya, "Bizim için güzel bir gün". Duygusal anlar yaşayan Sinem Yalçınkaya teklife "evet" yanıtını verdi.

  Okumaya devam et...
 • Deniz Uğur sevilen diziye katıldı

  Deniz Uğur sevilen diziye katıldı

  Sadri Dede gazetelerde yayınladığı ilan ile kimsesiz olan bir kızı bulmaya çalışıyor.Bu haberi gören Zehra düşünürken Meral su içmeye gelir ve Zehra Meral'e haberi gösterir ve neden olmasın der. Hayatında ilk kez zengin bir aile ile karşı karşıya gelen Meral'in neler yapacağı ise merak konusu olur. Seyircisine sürprizler yaşatmaya devam eden Kırgın Çiçekler'in bu haftaki bölümüne sevilen oyuncu Deniz Uğur katılıyor.

  Okumaya devam et...
 • Le Pen'den Macron'u tebrik etti!

  Le Pen'den Macron'u tebrik etti!

  Fransa'da merkez siyasi çizgi izleyeceğini belirten Yürüyüş Hareketi Lideri Emmanuel Macron'un cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından yapılan gösterilerde 141 kişinin gözaltına alındığı bildirildi. ABD Başkanı Donald Trump da Macron'u Twitter hesabı üzerinden kutladı. "Kendisi ile çalışmayı sabırsızlıkla bekliyorum" dedi. Her iki parti de haziran seçimlerinde toparlanma çabası içine girerken, yenilse de oy patlaması yapan Le Pen de 'derin değişim' sinyalleri veriyor.

  Okumaya devam et...
 • İngiliz Düşesin kız kardeşinin düğününde servet harcandı! Pippa Middleton Kimdir?

  İngiliz Düşesin kız kardeşinin düğününde servet harcandı! Pippa Middleton Kimdir?

  Pippa Middleton, İngiliz tasarımcı Giles Deacon imzalı gelinliğiyle beğeni topladı . Pippa Middleton ile yatırım fonu yöneticisi ve Eden Rock Capital Management Group başkanı James Matthews için ihtişamlı bir düğün yapıldı. Düğünde görülmeyen Amerika " lı aktörün düğüne katılan misafirler için verilecek resepsiyona katılacağı tahmin ediliyor. Kraliyet ailesinin neredeyse tam kadro katıldığı düğüne Prens William " ın kardeşi Prens Harry yalnız başına katıldı.

  Okumaya devam et...
 • FOX TV'de haber programları kalkıyor mu?

  FOX TV'de haber programları kalkıyor mu?

  Evet, kаnаl formatında değişiklik yаpıyor. Sina Koloğlu'nun yazısından ilgili bölüm şöyle: "FOX eğlence kanalı olacak, haber programları kalkacak diye hayli tantana oldu". Yeni kurulacak bir haber kаnаlındа yer alacakları söylеndi. Hаni nasıl denir, еn yetkili kişiye sordum; 'Yok öylе bir şey. "Bu haberlerin çıkarılması anlamına gelmez' dedi".

  Okumaya devam et...
 • Survivor 2017'de haftanın eleme adayları belli oldu! 4. isim herkesi şoke etti

  Survivor 2017'de haftanın eleme adayları belli oldu! 4. isim herkesi şoke etti

  Gönüllüler Elif ile ikinci turun bitiş sayısını aldı. Dokunulmazlık oyununu kazanan ünlüler takımı ise konseyde izleyici oldular. Bireysel dokunulmazlık oyununda son ikiye Sema ve Furkan kaldı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu da kaybeden Gönüllüler'de Ogeday ve Elif bireysel dokunulmazlık sembolü için yarıştı. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen programı survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarının ilki oynandı ve eleme adaylarından 2 kişi belli oldu.

  Okumaya devam et...
 • İbrahim Tatlıses 13 milyon TL´yi reddetti

  İbrahim Tatlıses 13 milyon TL´yi reddetti

  Yöneticilerin 13 milyon TL teklif etmesine rağmen bunu kabul etmeyen şarkıcı, önce albümünü çıkaracağını söyledi. İbrahim Tatlıses'in 13 milyon TL'lik teklifi reddetmesinin sebebi ise albüm çıkarması. Tatlıses, аlbüm çalışmaları içindе olduğunu, albümü yаyınlаndıktаn sonrа tеklifi değerlendirebileceğini söyleyip kanal yöneticilerine olumsuz cevаp verdi.

  Okumaya devam et...
 • Bahar Candan ile Nihal Candan'dan şaşırtan açıklamalar

  Bahar Candan ile Nihal Candan'dan şaşırtan açıklamalar

  Murat boz da oradaydı. Eğlendik, bitti. 19 ve 21 yaşındayız. Nihal ve Bahar, gece kulübüne gitmeleri ile ilgili olarak "Yaşı küçük iki kızın üzerine bu kadar gidilmemeli". Çok çirkin bir benzetme , hakaret gibi." şeklindeki açıklamarı Esra & Ceyda kardeşleri kızdırdı. Başımıza kötü bir şey gelir gerekçesiyle ailemiz bize korumacı yaklaşıyor.

  Okumaya devam et...