Londravizyon
 • ABD Başkanı Trump:

  ABD Başkanı Trump: "İran Nükleer Silahlara Asla Sahip Olamayacak"

  ABD Başkanı Donald Trump , bugün 21 Mayıs'ta Suudi Arabistan'da gerçekleştirdiği bir görüşmenin ardından, Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah el-Sisi'den övgüyle bahsetti. Ayrıca iki tarafın, "Arap NATO'su" planı için bir süredir yoğun müzakereler yürütmekte olduğu kaydedildi. Ağlama Duvarı'na sağ elini koyarak yaklaşık iki dakika dua eden Trump, Yahudiler gibi içinde dilekler içeren bir notu Ağlama Duvarı'ndaki aralıklara yerleştirdi.

  Okumaya devam et...
 • Melania Trump başını örttü

  Melania Trump başını örttü

  ABD Başkanı Donald Trump , kırmızı halıdaki yürüyüş esnasında kendisinden geride yürüyen eşine elini uzattı. Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra ise Trump , İsrail'e ayak bastı. Trump , konuşmasında İran'ı uyararak, " İran , Suudi Arabistan'la İsrail'i yakınlaştırdı". Trump , selefi Barack Obama döneminde İran ile yapılan nükleer anlaşma için, şu görüşlere yer verdi: "İran, 2015'te kendisiyle yapılan nükleer anlaşması için ABD'ye minnettarlık duymalıdır".

  Okumaya devam et...
 • ABD Başkanı Trump, Papa Francis ile bir araya geldi

  ABD Başkanı Trump, Papa Francis ile bir araya geldi

  Trump , Vatikan Devlet Sekreteri Pietro Parolin ile görüştükten sonra Vatikan yerleşkesi içindeki ünlü Sistine Şapeli'ni gezecek. Kürtaj ve Hristiyanlara zulüm gibi konularda hemfikir olan Trump ve Papa'nın merakla beklenen buluşması, zıt görüşte oldukları göçmenler ve iklim değişikliği konularında karşılıklı sert açıklamalarının gölgesinde gerçekleşti.

  Okumaya devam et...
 • Kutsi ve Feyza Çıpa aşkında kriz çıktı

  Kutsi ve Feyza Çıpa aşkında kriz çıktı

  Feyza Çıpa'nın " yakında evleniyoruz " demesinin ardından bir türlü gelmeyen nikah, ilişkiyi evlerin ayrılmasına kadar götürmüştü. Basının önüne el ele ilk kez Aralık 2016'da ortaya çıktılar. Feyza Çıpa , Kutsi'ye "İlişkimize sahip çıkmıyorsun" diye bağırdı. Sevgilisine evlilik sözü veren Kutsi , 3 yıllık ilişkileri boyunca ilk kez sosyal medya hesabından Feyza Çıpa ile fotoğrafını paylaştı ve altına romantik bir not düştü.

  Okumaya devam et...
 • Sinan Akçıl: O arkadaş artık benden farklı muamele görecek

  Sinan Akçıl: O arkadaş artık benden farklı muamele görecek

  Bundan sonra benden ona göre muamele görecekler " dedi. CNN Türk'te yer alan habere göre; Sinan Akçıl'ın "Artık farklı muamele görecek" dediği şarkıcının İrem Derici olduğu iddia edildi. "Geceden erken ayrılan Demet Akalın , Sinan Akçıl'ın hediye ettiği bilekliği kameralara göstererek, "Bu bileklik diğerlerinin yanında toz şeker gibi duruyor".

  Okumaya devam et...
 • Vatanım Sensin son bölüm izle! Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

  Vatanım Sensin son bölüm izle! Vatanım Sensin 29. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı!

  Ancak Vasili Cevdet'in durumunu öğrenince Cevdet'e silah doğrultuyor. Cevdet'in gerçek vazifesini de Vasili'ye anlatarak kendisine bu pusuyu kuranlardan intikam alma gayesi içerisine girer. Charles ve Vasili'nin ne maksatla iş birliği yaptığını çözmeye çalışan Cevdet , diken üstündedir. Üstelik Yörükler'e yapılan katliam, bu operasyonun sadece küçük bir adımıdır.

  Okumaya devam et...
 • Ünlü oyuncu felç geçirdi

  Ünlü oyuncu felç geçirdi

  Rahatsızlığının ne zaman ve nasıl nüksettiğinden ziyade, bizim için de, sizin için de sağlık durumunun iyiye gitmesi daha önemli ..."dedi". Ayten Gökçer, "Hocaların Hocası" olarak anılan tiyatro duayeni eşi Cüneyt Gökçer'in 2009'da vefat etmesinden sonra , kızının isteğiyle Ankara'dan İstanbul'a yerleşmişti.

  Okumaya devam et...
 • Herkes Kazanır yarışması canlı yayında bitirildi!

  Herkes Kazanır yarışması canlı yayında bitirildi!

  Her şeyin güzel başladığı Herkes Kazanır yarışmasının ilk dakikalarında sunucu Hakan Bilgin yarışmacıları tanıttı ve onlarla sohbet etti. Hakan Bilgin reklam arası dedikten sonra Herkes Kazanır bir daha ekranlara dönmemesi yarışma bitti şeklinde yorumlara neden oldu.

  Okumaya devam et...
 • Acun Ilıcalı, canlı yayına bağlanıp sunucuyu azarladı

  Acun Ilıcalı, canlı yayına bağlanıp sunucuyu azarladı

  Acun Ilıcalı ile yaklaşık 4 dakika süren telefon bağlantısından sonra program kaldığı yerden devam etti. Furkan Dede eleme sonrası canlı yayında "Yahu ne Sabriyesi, İlhan Mansız ve Adem Kılıççı resmen PR (Halkla İlişkiler) çalışması yaptı." deyince zaten yeterince taraflı yorum yapıldığı aşikar olan programa beklenen Acun Ilıcalı müdahalesi geldi.

  Okumaya devam et...
 • İşini şansa bırakmadı, gelinlik giyip geldi!

  İşini şansa bırakmadı, gelinlik giyip geldi!

  Sunucu Zuhal Topal , gelin adayı Bahar'ı gelinlikle görünce, " Bahar işini şansa bırakmamış " dedi. Stüdyodaki herkesin ağzı açık kaldı. Star TV'de yayınlanan ve Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında ilginç bir olay yaşandı.

  Okumaya devam et...
 • Şehmus ve Emre'nin büyük kavgası!

  Şehmus ve Emre'nin büyük kavgası!

  Bu seferki video Tuğçe ve Didem kavgasının perde arkasını gösteriyor. Kısmetse Olur büyük kavga nedeniyle mi yayınlanmıyor merak ediliyordu. Kısmetse Olur evinde daha önce hiç tanıklık etmediğimiz bir boyutta kavga yaşandı. bölümde, temsili takılar takıldı, Melis ve İlkay'ın arası -kısmen- kameralara daha iyi yansıdı. İnternet üzerinden yayınlanan Kısmetse Olur artık yeni formatıyla yayınlanıyor.

  Okumaya devam et...
 • Trump'ın Riyad ziyareti: 3 zirve ve 380 milyar dolarlık anlaşma

  Trump'ın Riyad ziyareti: 3 zirve ve 380 milyar dolarlık anlaşma

  Trump'ın Suudi Arabistan ziyaretinin ilk saatlerinde ülkenin zengin bir işadamı, Suudi Arabistan Kralı Selman'dan, ziyaretinde babasına eşlik eden Ivanka Trump " ı kendisi için istemesi talebinde bulundu. "Burada çok önemli müzakereler yapıyoruz." dedi. Başkan Trump , için yoğun güvenlik önlemleri alındı. Başta Suriye olmak üzere bölgedeki şiddet ve savaşların sona erdirilmesi için neler yapılması gerektiğinin konuşulduğu görüşmede, terör örgütü DEAŞ'la mücadelede atılacak adımların ...

  Okumaya devam et...
 • Sinir krizi geçirdi! Canlı yayında ikinci bir 'Tülay' vakası

  Sinir krizi geçirdi! Canlı yayında ikinci bir 'Tülay' vakası

  Beyaz TV ekranlarının fenomen programı Yalçın Abi'de , yıllar önce yayınlanan bir bölümünde meydana gelen " Tülay geri dön " vakası, yıllar sonra ikinci kez yaşandı. Adamın çırpınışları ve isyanları hiçbir işe yaramadı. Adamın eşinden ayrılmak istemediği için isyan etmesi ve canlı yayında büyük bir sinir krizi geçirmesi izleyenleri ve stüdyoda bulunan herkesi büyük bir şoka uğrattı.

  Okumaya devam et...
 • Roger Moore... EFSANE AKTÖR VEFAT ETTİ!

  Roger Moore... EFSANE AKTÖR VEFAT ETTİ!

  Moore , 1946 yılında Kraliyet Ordusu'nda askerlik yaptı. Moore , 1973 - 85 senelerinde tam 7 James Bond filminde boy gösterdi. Bir yıl sonra The Man With The Golden Gun, 1977'de The Spy Who Loved Me, 1979 yılında Moonraker, 1981'de For Your Eyes Only halkalarında oynadı.

  Okumaya devam et...
 • Survivor'da elenen isim belli oldu (Survivor 2017'de kim elendi?)

  Survivor'da elenen isim belli oldu (Survivor 2017'de kim elendi?)

  Tv 8 ekranlarında yayınlanan Survivor Ekstra programında yorumcuların Survivor elemesi sonrası yaptıkları yorumları adaletsiz bulan kanal'ın sahibi Acun Ilıcalı yorumculardan Furkan Dede'yi arayarak olaya müdahele etti. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Volkan Çetinkaya , Survivor 2017'de performansı ile oldukça dikkat çeken ve Kıbrıs finaline yakışan isimler arasında yer alıyordu.

  Okumaya devam et...
 • Murat Boz'un oynadığı filmin soruşturmasında karar belli oldu

  Murat Boz'un oynadığı filmin soruşturmasında karar belli oldu

  Murat Boz'un oynadığı 'Dönerse Senindir' filminde , "hemşirelere ve sağlık çalışanlarına hakaret var" diye başlatılan soruşturmadan takipsizlik kararı çıktı. Olayla ilgili filmin yönetmeni Erol Özlevi ve senarist Oğulcan Türe de ifade verdi. Yürütülen soruşturmada; Murat Boz ile filmin yapımcısı, yönetmeni ve senaristinin ifadesine başvuruldu.

  Okumaya devam et...
 • Yeni Şafak yazarı Akif Emre hayatını kaybetti

  Yeni Şafak yazarı Akif Emre hayatını kaybetti

  Emre, Yeni Şafak gazetesinde köşe yazarlığını sürdürüyordu. Yeni Şafak'ta çalışan herkesin bir şekilde Akif Abi'siydi. Meselelere dikkat etmeyi biz Akif abi gibi abilerimizden öğrendik. Yenişafak Gazetesinde köşeyazılarına devam eden ve son günlerde kurduğu Haberiyat atlı internet haber sitesiyle ilgi toplayan Akif Emre'nin İstanbul Beşiktaş'taki bürosunda çalışmaktayken hayatını kaybettiği öğrenildi.

  Okumaya devam et...