Londravizyon
 • Sebahat Tuncel hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı

  Sebahat Tuncel hakkında 5 yıla kadar hapis istemiyle iddianame hazırlandı

  Suç tarihinde şüpheli Tuncel'in milletvekili olduğu ve dokunulmazlığı bulunduğu ancak 7 Haziran 2015 tarihinde yapılan 25. dönem milletvekilliği genel seçimlerinde milletvekili seçilememesi nedeniyle dokunulmazlığının bulunmadığı anlatılan iddianamede, şüpheli Sebahat Tuncel hakkında "terör örgütü propagandası yapmak" suçundan 1 yıldan 5 yıla kadar hapis cezasına çarptırılması istedi.

  Okumaya devam et...
 • Hastanede öldürülen kadın doktoru, doğumunu yaptırdığı çocuklar da gözyaşlarıyla uğurladı (2)

  Hastanede öldürülen kadın doktoru, doğumunu yaptırdığı çocuklar da gözyaşlarıyla uğurladı (2)

  Dr. Aynur Dağdemir " in, kadına şiddeti engellemeye çalışırken uğradığı bıçaklı saldırı sonucu hayatını kaybettiğini anımsattı. Şeyda A. ile Yusuf D. hastanenin 5'nci katındaki koridorda tartışmaya başladı. Ağır yaralanan saldırgan Yusuf Demirbaş ise ambulansla Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülürken yolda öldü. "Olayın faili Yusuf Demirbaş da tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak vefat etmiştir" denildi.

  Okumaya devam et...
 • Hatay'da dev uyuşturucu operasyonu

  Hatay'da dev uyuşturucu operasyonu

  Bu çalışma kapsamında Hatay Emniyet Müdürlüğü Narkotim görevlilerinin belirledikleri adreslere baskınlar düzenlendi. Uyuşturucu haplarının Suriye'de üretildiği belirtildi. Örgütünün organizatörü ile 2 Türk şüpheli gözaltında . Yаkаlаnаn tоplаm 10 milyon 926 bin (1 tоn 831 kilоgrаm) cаptаgоnun, bugünе kаdаr Türkiye'de ele gеçirilеn en büyük miktаr оlduğu bеlirtildi.

  Okumaya devam et...
 • Bıçaklı saldırıda ölen doktor için tören

  Bıçaklı saldırıda ölen doktor için tören

  Eski eşi ile hastane koridorunda tartışmaya başlayan Yusuf D'ye kadın hastalıkları uzmanı Op. Dua edilmesinin ardından Dağdemir'in cenazesi, İlkadım ilçesi İstiklal Mahallesi'ndeki çalıştığı hastanenin bahçesine getirildi. Helallik alýndýðý sýrada Aynur Daðdemir'in eþi Ondokuz Mayýs Üniversitesi Týp Fakültesi Öðretim Üyesi Prof. Buradaki törende konuþan hastane baþhekimi Uzm.

  Okumaya devam et...
 • Ak Parti'li Kahraman başvurusunu yaptı

  Ak Parti'li Kahraman başvurusunu yaptı

  AK Parti Grup başkanvekilleri Mahir Ünal, Ahmet Aydın, İlknur İnceöz ve AK Parti Genel Sekreteri Abdülhamit Gül ile birlikte başvurusunu yapan Kahraman çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. "Neler söylersiniz?" sorusuna İsmail Kahraman, "Biz kriz çözmeye alışığız." dedi. Bir girişimi olup olmayacağının sorulması üzerine AK Parti Meclis başkanı adayı, "Bakacağız, inceleyeceğiz.

  Okumaya devam et...
 • Cuma Namazı nasıl Kılınır Konya ve Bursa Cuma Namazı saatleri! (20 Kasım )

  Cuma Namazı nasıl Kılınır Konya ve Bursa Cuma Namazı saatleri! (20 Kasım )

  Cuma gününün önemi ile ilgili Hz. "Allah nazarında günlerin en kıymetlisi Cumadır ". Müslüman alemi için ayrı bir önem taşıyan cuma gününde Cuma namazı kılınır. Hutbe okunduktan sonra, müezzin tarafında kamet getirilir ve cemaat İmama tabi olur ve Cuma namazının iki rekatlık farzı kılınır. İlk sünnet kılındıktan ve imam minbere çıkıp oturduktan sonra, müezzin cami içinde ikinci ezanı okur.

  Okumaya devam et...
 • Ünlü oyuncuya hapis cezası

  Ünlü oyuncuya hapis cezası

  Dava İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde önceki gün görüldü. Mahkeme, Cindoruk'u önce alkollü araç kullanmak ve trafik güvenliğini tehlikeye düşürmek suçundan iki yıl hapis cezasına çarptırdı. Cindoruk'un iyi halini göz önünde bulunduran mahkeme, hapis cezasını bin lira para cezasına çevirirken, sürücü belgesine el konulmasına karar verdi. Bunu da bin lira para cezasına çevirdi.

  Okumaya devam et...
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Çatalca da

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Çatalca da

  TOKÝ Baþkaný Mehmet Ergün Turan'ýn haremlik etmiþ olduðu Cumhurbaþkaný Erdoðan, Beylerbeyi Sarayý'ndaki ofisine geçti. YASAL UYARI: Sitemizde yayınlanan yorum yazıları veya haberlerin tüm hakları Feza Gazetecilik'e aittir.

  Okumaya devam et...
 • Motosikletli polis, kamyon altında kaldı!

  Motosikletli polis, kamyon altında kaldı!

  Yaşanan kaza sonrasında yere düşen Duğan'ın üzerinden en sağ şeritte gitmekte olan 39 yaşındaki Meriç B. idaresindeki 16 NFR plakalı kamyon geçti. İhbar üzerine olay yerine gelen 112 acil servis ekipleri, Dugan'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

  Okumaya devam et...
 • Ankara Ve Suruç Bombacıları Artık 'Adıyamanlı' Değil

  Ankara Ve Suruç Bombacıları Artık 'Adıyamanlı' Değil

  Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Adıyaman'ın her zaman her türlü örgütün karşısında durmuş bir kent olduğunu, ne kendi içerisinde ne de dışarıda katliamlara karışmamış bir il olunduğunun altını çizdi. "Ama Adıyaman 'ın bu isimlerle anılması, bu isimlerin ak ve berrak olan, birbirleriyle kardeşçe yaşayan Adıyaman 'ın imajını zedelenmesine müsaade etmememiz lazım" ifadelerini kullandı.

  Okumaya devam et...
 • Hdp'li Vekiller Açlık Grevi Başlattı

  Hdp'li Vekiller Açlık Grevi Başlattı

  Cuma gününden bu yana ilçede olan HDP Mardin Milletvekilleri Gülser Yıldırım ve Ali Atalan , Nusaybin Kaymakamlığı yardımıyla mahsur kaldıkları bölgeden çıkarak ilçe girişine geldi. Yine Mardin milletvekilleri Mithat Sancar ve Erol Dora da öğleden sonra burada açlık grevine başlayacak. Şimdiye kadar güvenlik güçlerinin girdiği bir mahalle yok.

  Okumaya devam et...
 • Kasım Süper Loto Çekiliş Sonuçları

  Kasım Süper Loto Çekiliş Sonuçları

  Milli Piyango İdaresince her ay belirli günlerinde düzenlenen Milli Piyango Çekilişi bu akşam gerçekleştirilicek. Milli Piyango çekilişleri her ayın 9,19 ve 29'unda yapılıyor. İdare ve satış merkezleri ikramiyelerin ödenmesine esas olarak yetkilidir. Kendini ibraz eder nitelikte olmak kaydıyla, sehven ödendi damgası basılmış olan biletlerin, ait olduğu çekilişin yapılacağı tarihten en geç bir gün önce mesai sonuna kadar satış merkezlerine bilet hamili tarafından dilekçe ekinde ibraz ...

  Okumaya devam et...
 • İstanbulkart Alışveriş Kartı Oluyor

  İstanbulkart Alışveriş Kartı Oluyor

  BELBİM, bu plan düşüncesince İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne rastgele sene 1,5 milyon liralık + KDV payını ödeyecek ve sevap rastgele sene baştan değerlendirilecek. Sistem hayata geçtiğinde para alma verme biteceği için olası kazaların önüne geçilmesi ve gereksiz duraklamalar önleneceği için trafik akışının hızlanması hedefleniyor.

  Okumaya devam et...
 • Şırnak'ta 8 terörist teslim oldu

  Şırnak'ta 8 terörist teslim oldu

  Hakkâri'de, PKK üyesi bir kişi güvenlik güçlerine teslim oldu. Açıklamada, "21 Mart 2013 ile 19 Kasım 2015 tarihleri arasında ilimiz merkez ve ilçelerinde PKK/KCK terör örgütü içerisinde faaliyet yürütmekte iken örgütten kaçıp güvenlik güçlerine teslim olan şahısların sayısı toplamda bin 55 kişi olmuştur".

  Okumaya devam et...