Londravizyon
 • 64'üncü Hükümet Anıtkabir'i ziyaret etti

  64'üncü Hükümet Anıtkabir'i ziyaret etti

  Davutoğlu, 64. Hükümet üyeleriyle Anıtkabir'i ziyaret etti. Başbakan Davutoğlu, Anıtkabir Özel Defteri'ni imzaladıktan sonra şöyle konuştu Cumhuriyetimizin kurucusu büyük komutan, Türkiye Cumhuriyeti 64'üncü Hükümeti görevine başlamış bulunmaktadır.

  Okumaya devam et...
 • İzmir - Kırmızı Plaka Naylon Çadırda

  İzmir - Kırmızı Plaka Naylon Çadırda

  Ayakkabısı olmadığı için annesinin terlikleriyle okula gitti. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Katip Üyeliğine seçilen CHP İzmir Milletvekili Özcan Purçu, Urla ilçesinde ziyarete gittiği Roman mahallesinde coşkuyla karşılandı.

  Okumaya devam et...
 • Can Dündar Ve Erdem Gül Tutuklandı

  Can Dündar Ve Erdem Gül Tutuklandı

  Dündar kararın ardından "Üzülmeye gerek yok". Dündar , Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kişisel olarak kendisinden ve Cumhuriyet gazetesinden şikayetçi olmasına da değindi. "Cаsusluklа suçlandıklarını vе Cumhurbaşkanı'nın" Vаtаnа ihanet" dеdiğini belirten Dündar ", Bizler casus değiliz, hain değiliz, kahraman değiliz. "Bizler gazeteciyiz.

  Okumaya devam et...
 • Can Dündar ve Erdem Gül tutuklandı

  Can Dündar ve Erdem Gül tutuklandı

  Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün basın danışmanı Ahmet Sever'in de aralarında bulunduğu pek çok gazeteci adliye koridorlarında sonucu bekledi. Can Dündar , kararı Twitter hesabından; "Tutuklandık" diyerek duyurdu. Devlet birşеy yapıyorsa milletin bunu bilmеyе hakkı var. Çünkü bu devlet bizim devletimiz. "Bizzat Cumhurbaşkanı'nın şikayetçi olduğu bir soruşturma bu" dedi.

  Okumaya devam et...
 • Can Dündar ve Erdem Gül Mahkemeye Sevk Edildi

  Can Dündar ve Erdem Gül Mahkemeye Sevk Edildi

  Tutuklama kararlarının hukuksuz olduğunu savunan Kılıçdaroğlu, "Türkiye Cumhuriyeti'nin değil, 'Erdoğan Diktatörlüğü'nün savcısı olmayı tercih eden bir sözde hukukçunun talebiyle mahkemeye sevk edilen Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül , aynı zihniyetin koruyucusu ve kollayıcısı bir sözde hakimin kararıyla tutuklandı".

  Okumaya devam et...
 • Kasım 2015 Süper Loto sonuçları

  Kasım 2015 Süper Loto sonuçları

  MPİ Süper loto oyunu bu hafta 423. hafta çekilişini gerçekleştirdi. On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

  Okumaya devam et...
 • Tkaçev: Türkiye'ye Gıda Ambargosu Yok

  Tkaçev: Türkiye'ye Gıda Ambargosu Yok

  Rusya Tarım Bakanı Aleksandr Tkaçev'in , gerekirse Türkiye'den yaş meyve ve sebze alımını durdurabilecekleri ve Türkiye'ye gönderilen tahıl ihracatının da başka ülkelere yönlendirebileceği şeklindeki sözlerine Türkiye'ye gıda ambargosu yok yanıtı geldi.

  Okumaya devam et...
 • Mardin Derik'te sokağa çıkma yasağı!

  Mardin Derik'te sokağa çıkma yasağı!

  Yasakların kaldırılmasının ardandan temel ihtiyaç gıda maddelerini gidermek isteyen vatandaşlar, market ve manavlara akın ediyor. Yaşamın normale dönmesi için çalışmaların sürdüğü ilçede biriken çöpler kaldırılıyor, zarar gören içme suyu ve elektrik hatları onarılıyor.

  Okumaya devam et...
 • TC Kimlikno SGK SSK Prim Borç sorgulama

  TC Kimlikno SGK SSK Prim Borç sorgulama

  Bu sistem üzerinde en kullanılan E-SGM'de şifresiz T.C. kimlik numarasıyla SGK sorgulama işlemleri yapılabiliyor. SGK hizmet dökümü sorgulama işlemini yapmak ve SSK gün ve prim borç, sigorta primlerinizi sorgulayabilmek için haberimizi inceleyebilirsiniz.

  Okumaya devam et...
 • Muhteşem yüzyıl kösem 3. Bölüm - Asker isyan ediyor!

  Muhteşem yüzyıl kösem 3. Bölüm - Asker isyan ediyor!

  Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan dizisine bir ünlü oyuncu daha dahil oldu. Perşembe akşamı ekrana gelecek yeni bölümde Sultan Ahmed ve Safiye Sultan arasındaki iktidar savaşı kızışacak. Köşeye sıkışаn Ahmed'e, Sаfiye'nin bir tеklifi vаrdır. Ahmed, Safiye'nin şаrtına boyun eğеcek midir? Anastasia ise hayatta kalabilmek için tehlikeli bir oyun oynar.

  Okumaya devam et...
 • Savcı Fikret Seçen'e yurtdışına çıkış yasağı

  Savcı Fikret Seçen'e yurtdışına çıkış yasağı

  HSYK'nın talebi doğrultusunda Bakırköy 2. Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı'nca, "resmi belgeyi bozmak, yok etmek veya gizlemek" ve "görevi kötüye kullanmak" suçlarından Seçen hakkında yurtdışına çıkış yasağı konulması talep edildi. 2. HSYK 2.Dairesi, Gölcük Donanma Komutanlığı'nda arama yapan savcı Fikret Seçen'i, İstanbul Askeri Casusluk davasındaki aramalarda ve telefon dinleme kararlarındaki usulsüzlük iddiaları ile ilgili geçici olarak görevden uzaklaştırmıştı.

  Okumaya devam et...
 • Can Dündar: MİT TIR'ları yayınlansa ne olur yayınlanmasa ne olur

  Can Dündar: MİT TIR'ları yayınlansa ne olur yayınlanmasa ne olur

  CHP Genel Başkan Yardımcıları Enis Berberoğlu, Sezgin Tanrıkulu, CHP milletvekilleri Barış Yarkadaş, Mahmut Tanal, Utku Çakırözer, gazeteciler Hasan Cemal, Pelin Batu'nun da aralarında bulunduğu grup destek için adliyeye geldi. Bomların kimin eline ulaştığı aydınlanmaya muhtaç. Bu denetimi yaptığımıza inanıyoruz. Sonuna kadar sözünün arkasında duran gazetecilir var. Bu yargılama olacaksa bunu kanıtlama şansı verecek bize.

  Okumaya devam et...
 • Şans topu sonuçları - MPİ Şans topu oyunu 754.hafta

  Şans topu sonuçları - MPİ Şans topu oyunu 754.hafta

  Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bu haftaki çekilişte 5 bilen 121 kişi 4 bin 727 lira 45'er kuruş, 4 bilen 7 bin 929 kişi 77 lira 45'er kuruş, 3 bilen 155 bin 871 kişi 6 lira 80'er kuruş ikramiye alacak. Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri , (3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden, (5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden, (6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ...

  Okumaya devam et...
 • TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Büyük Tehlike Atlattı

  TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Büyük Tehlike Atlattı

  Lastiği patlayan araba ise çekiciyle tamirat düşüncesince İstanbul’a gönderildi. "Gişelere 2 kilometre kala bir anda sağ arka lastik sıyırmış, atmış". Dünyada son 10 yılda 500 milyon kişi az gelirliden orta gelirli sınıfına yükselmiş. Yani köyden kente göç etmiş. Bunlar köyden kente geçince ne yapmaya başladı? Tüketmeye başladı.

  Okumaya devam et...
 • Yasin Börü davasında ikinci duruşma yarın

  Yasin Börü davasında ikinci duruşma yarın

  Dosyadaki görüntü kayıtlarının netleştirilmesi, sanıkların fotoğraflarının çekilmesi ve fotoğraflar ile görüntülerin bilirkişiye verilerek rapor alınmasını kararlaştıran heyet, tutuklu sanıklardan Burhan Dicle'nin tahliyesine, diğer sanıkların tutukluluğunun devamına karar vermişti.

  Okumaya devam et...