Londravizyon
 • Avrupa Birliği, Türkiye İlerleme Raporu'nu yayınladı

  Avrupa Birliği, Türkiye İlerleme Raporu'nu yayınladı

  Hanh, Türkiye'ye ilişkin hazırladığı ilerleme raporunda, ülkede yükselişe geçen şiddetin sonlandırılması, çözüm sürecinin devam ettirilmesi, yargı ve basın özgürlüğü vurgusunu yaptı. Türkiye'nin AB içindeki rekabetçi baskılar ve piyasa güçleri ile başa çıkmak için kapasite ediniminde iyi bir hazırlık seviyesine sahip olduğunu da ifade eden Komisyon, eğitimin kalitesine ve eğitim içindeki cinsiyet eşitliğine özel dikkat gerektiğini de belirtti.

  Okumaya devam et...
 • Erdoğan uyarmıştı! Fırat'ın batısı neden önemli?

  Erdoğan uyarmıştı! Fırat'ın batısı neden önemli?

  IŞİD'e karşı Cerablus'ta Türk uçaklarının katılacağı büyük bir operasyon yapılacağı öne sürüldü. CERABLUS NERESİ? Cerablus, Suriye'nin Halep iline bağlı bir kent. Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ise Mare'den batıya doğru daha dar bir alanda hakim. G20'de liderlere mülteci sorununun çözümünde 'Sığınma Bölgesi' önerisini sunacak Ankara, ülkesini terk eden ve Avrupa'yı da tehdit eden 5 milyonu aşkın sığınmacı için 10 yıl boyunca güvenli bir alan olması düşünülen projede ısrarlı olacak.

  Okumaya devam et...
 • Akit TV'den skandal Atatürk KJ'si

  Akit TV'den skandal Atatürk KJ'si

  Mustafa Kemal Atatürk , ölümünün 77. yıldönümünde çeşitli etkinliklerle anılıyor. Bu gerici kanalda Atatürk'ün öldüğü yıl olan 1938 için, " Zulüm 1938'de son buldu " ifadeleri kullanıldı. Suç duyurusunu Savcılığa teslim etmeden önce bir basın açıklaması yapan Mert Karagöz, öncelikle Şırnak'ın Silopi ilçesinde şehit edilen 3 polis memuruna Allah'tan rahmet, tüm ülkeye başsağlığı diledi.

  Okumaya devam et...
 • Kesin sonuçların açıklanacağı tarih belli oldu

  Kesin sonuçların açıklanacağı tarih belli oldu

  Dönem Milletvekili Genel Seçimi Sonuçlarına Yönelik İtiraz Süreci Tamamlandı başlığıyla verilen haber , Bugün Tv kanalı sorumluğundadır. Haber24.com olarak 1 Kasım'da Yapılan 26. Yasa gereği TBMM Genel Kurulunun kesin seçme sonuçlarının açıklanmış olduğu haset strateji fail 5. çağ sayaç 15.00’te toplanması gerekiyor. Böylece vekiller, 17 kasım salı yemin edecek.

  Okumaya devam et...
 • AB: Türkiye'den vazgeçmek mantıksız

  AB: Türkiye'den vazgeçmek mantıksız

  Timmermans, AB Komisyonu çeşidinden Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da planlı konferansta meydana getirdiği konuşmada, AB içerisindeki işbirliğinin geleceği dair meyus bulunduğunu anlatım etti.

  Okumaya devam et...
 • Konya'da 'El-Nusra' operasyonu: 18 gözaltı

  Konya'da 'El-Nusra' operasyonu: 18 gözaltı

  Gözaltına alınan şüpheliler arasında Suriye'de savaşıp, yaralandıktan sonra Türkiye'ye geri dönenlerin de bulunduğu belirtiliyor. Gözaltına alınan şüpheliler arasında da Suriye'de savaşıp, yaralandıktan sonra Türkiye'ye geri dönenlerinde bulunduğu öğrenildi.

  Okumaya devam et...
 • İstanbul'da polis ve işportacılar arasında arbede

  İstanbul'da polis ve işportacılar arasında arbede

  Alana gelen ekipler, yakaladıkları satıcıların mallarına el koydu. Zabıta ekiplerinin seyyar satıcılara yaptığı operasyon sırasında çıkan arbede çevredeki vatandaşların cep telefonuyla çektiği görüntülere yansıdı. Zabıtaymış polismiş bilmiyorum. Burada kamera var, beni burada dövdülеr ve halimi görüyorsunuz. Beni arabayla gezdirdiler en sоn Ataköy'dе beni minübüsten attılar, gittilеr.

  Okumaya devam et...
 • Silvan'da Askerle Saldırı: 8 Yaralı

  Silvan'da Askerle Saldırı: 8 Yaralı

  Diyarbakır-Silvan kara yolunda askeri personel taşıyan zırhlı aracın geçişi sırasında PKK mensuplarınca yola döşenen patlayıcının infilak ettirilmesi sonucu 6 asker yaralandı . Şiddetli patlamada hasar gören zırhlı araçtaki 6 asker yaralandı . Olayın haber alınması üzerine bölgeye takviye birlikler sevk edilirken, yaralı askerler helikopter ve ambulanslarla Diyarbakır'a hastaneye ulaştırıldı.

  Okumaya devam et...
 • Hollanda'da PEGIDA gösterisi: Kebap yemeyin

  Hollanda'da PEGIDA gösterisi: Kebap yemeyin

  Bu nedenle Utrecht Belediyesi, Pegida'nın 8 Kasım'da yeniden Utrecht kent merkezinde toplanmasına izin vermedi. Polis, vakit zaman tansiyonun yükseldiği gösteride yaklaşık 20 kişinin gözaltına alındığını duyurdu . Gösteriyi düzenleyen Pegida Hollanda yöneticilerinden Edwin Wagensveld, Pegida taraftarlarına " artık kebap yememeleri ve Türkiye'ye tatile gitmemeleri " çağrısında bulundu.

  Okumaya devam et...
 • Çaldığı para ile aldığı içeceğin parasını ödedi

  Çaldığı para ile aldığı içeceğin parasını ödedi

  Paranın üzerini hasretmek düşüncesince markete girdiğinde paraların durumunda olmadığını gören market sahibi polisi aradı. Paraların çalındığını farkedince 155 Polis acil servisini arayan market sahibi Bekir Öztürk, "İş yerimin önünde bulunan aracım dükkanı açtıktan kısa bir süre sonra çalışmadı".

  Okumaya devam et...
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda, G20 açılım gruplarının temsilcilerini ağırlayacak

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası'nda, G20 açılım gruplarının temsilcilerini ağırlayacak

  Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda, B20, C20, L20, T20, W20 ve Y20’den oluşan 6 açılım grubunun 17 temsilcisiyle buluşacak. Cumhurbaşkanlığı Sofrası'na temsilcileri ile dahil olan G20 açılım gruplarının herkes bundan önce bizzat toplantılarını yapmış ve çalışmalarını tamamlamıştıBu toplantılardan bazılarının açılışlarına Cumhurbaşkanımız Erdoğan bizzat katılıp konuşma yapmış ve bütün açılım gruplarının çalışmalarını yakından takip etmişti.

  Okumaya devam et...
 • Atatürk bugün yaşasaydı, CHP'yi kapatırdı

  Atatürk bugün yaşasaydı, CHP'yi kapatırdı

  Atatürk'ün bugün yaşıyor olsaydı kurucu Genel Başkanı olduğu CHP " yi kapatacağını söyleyecek kadar ileri giden eski müftü Özkes , 1 Kasım seçimleri sonrasında CHP'de tartışılan olağanüstü kongre süreci ve açıklanan adaylıkları sosyal medya hesabından yorumlayarak, "CHP'yi değil adaylığını açıklayanlar Türkiye bir araya gelse kurtaramaz.

  Okumaya devam et...
 • Yola düşen kaya parçaları ulaşımı aksattı

  Yola düşen kaya parçaları ulaşımı aksattı

  Kaya parçaları o sırada yoldan geçen Ramazan Bağbaşı yönetimindeki 78 S 5021 plakalı ... Bölgede güvenlik güçleri heyelan nedeniyle tedbir aldı. Şans eseri ölen ya da yaralının olmadığı olayda trafik ekipleri bir şeridi kapanan yolu kontrollü olarak diğer şeritten ulaşımı sağladı.

  Okumaya devam et...
 • IŞİD'e katılmak isteyen 12 kişi yakalandı

  IŞİD'e katılmak isteyen 12 kişi yakalandı

  Yakalananlardan minibüs şoförü A.K. ile M.U., H.U, A.U. isimli şahısların Türk vatandaşı olduğu, M.K, H.M.K, F.K, İ.K."nin çocuk olduğu, N.M.K, A.M.K, K.S.N.ve A.M.K'nin ise yabancı uyruklu olduğu belirlendi. Alınan bilgiye göre, Karkamış'ta yasa dışı yollardan Suriye'ye geçmeye çalışırken yakalanan şüpheliler, Nizip Adliyesinde savcılıktaki sorgularının ardından nöbetçi mahkemeye çıkarıldı.

  Okumaya devam et...
 • Atatürk için 12 saatlik sevgi nöbeti İZLE

  Atatürk için 12 saatlik sevgi nöbeti İZLE

  Ardından CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır'da anı defterine günün önemi ile ilgili çok anlamlı bir yazı yazdı. Etkinlikte Atatürk' ün Gençliğe hitabesi' de okundu. "Mustafa Kemal'in askerleriyiz" sloganını atan grup, yarın sabah saat 09.05'e kadar sürecek 12 saatlik Atatürk' e sevgi başlıklı nöbeti tutmaya devam edecek.

  Okumaya devam et...
 • Milli Piyango 9 Kasım 2015 sonuçları - MP çekilişi

  Milli Piyango 9 Kasım 2015 sonuçları - MP çekilişi

  Milli Piyango 9 Kasım çekiliş sonuçları Milli Piyango 09.11.2015 tarihli çekiliş sonrası kazandıran rakamların sıralı listesi. 09 Kasım 2015 On Numara Sonuçları Açıklandı Aşağıdaki Linke tıklayarak sonuçları öğrenebilirsiniz... 10 bilenlerin ikramiyeleri Gеnel Müdürlükçе ödenmektedir. On Numara oyunu çekilişleri hаftada bir kez Pazartеsi günleri yapılmaktadır. On Numarada dağıtılacak ikramiye turarı, ilgili haftanın hasılatı ile belirlenir.

  Okumaya devam et...
 • MHP'den Tuğrul Türkeş açıklaması

  MHP'den Tuğrul Türkeş açıklaması

  Asliye Hukuk Mahkemesi'nin '2015/476 E" sayılı dosyası ile Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu kararının kendisi hakkında verdiği 'MHP Parti üyeliğinden kesin çıkarma cezası'na karşı, cezanın iptali istemiyle dava açmıştır. Öfke ile kalkan zararla oturur, hukuksuz yapılan işin düzeltilmesi ile ilgili hukuk yoluna gidilmiştir. "Oradan atılmamam gerektiğini hukuk tespit ettiği takdirde o arkadaşlar da öğrenecek inşallah, durum bundan ibarettir" yanıtı verdi.

  Okumaya devam et...
 • Diyarbakır Valiliği'nden operasyon açıklaması

  Diyarbakır Valiliği'nden operasyon açıklaması

  Terör örgütü PKK'ya Lice'nin ardından bir darbe de Dicle'de vuruldu. Diyarbakır İl Jandarma Komutanlığı tarafından Diyarbakır'ın Dicle İlçesi sözde Bürüks bölgesi içerisinde dağlık ve ormanlık alanda, Dicle Kuzeyi - Kurşunlu - Kırkpınar-Kayaş mahalleleri ile Görüsedağı Tepe arasında kalan bölgede, 05-07 Kasım 2015 tarihleri arasında operasyon düzenlendi.

  Okumaya devam et...